Як змінити зображення профілю Gmail

| | 0 Comments| 8:59 AM
Categories:

Google має безліч веб-продуктів, які використовуються з одним обліковим записом Google. Є одне центральне місце, де ви можете керувати особистими даними, які ви зберегли у своєму обліковому записі Google, але здається, що ваше зображення профілю Gmail не є однією з речей, якими ви можете керувати. Ваше зображення профілю Gmail важливе, оскільки це те, що люди бачать, коли додають вас як контакт Gmail або Google.

Зображення профілю Gmail

Відкрийте Gmail і натисніть маленьке зубчасте колесо у верхньому правому куті. Він знаходиться під вашим поточним зображенням профілю. У меню, що відкриється, виберіть Налаштування.

На сторінці налаштувань виберіть вкладку Загальні та прокрутіть униз. Ви знайдете розділ під назвою Моє зображення, де буде показано ваше поточне зображення профілю Gmail. Натисніть над ним опцію Змінити зображення.

  Wi-Fi проти ZigBee і Z-Wave: що краще?

Знайдіть на комп’ютері нове зображення, виберіть і обріжте його за потреби, і все готово.

Ваше нове зображення профілю Gmail має синхронізуватися з усіма, хто додав вас як контакт, але цього може не статися. Це може бути пов’язано з тим, що користувачі мають можливість встановити власне зображення для контакту. Ваше нове зображення згодом синхронізується, але це може зайняти деякий час.

Ви можете помітити, що панель у верхній частині Gmail, яка містить ескіз зображення вашого профілю, не змінюється, коли ви змінюєте зображення профілю Gmail. Це тому, що це ваше зображення профілю Google+. Щоб змінити його, потрібно клацнути зображення та вибрати Профіль Google+.

  Вкладки категорій для Google Keep дозволяють фільтрувати нотатки за кольором [Chrome]

На сторінці профілю Google+ натисніть кнопку редагування, а потім змініть зображення профілю. Це зображення замінить ваше зображення профілю Gmail і синхронізуватиметься з контактами інших людей набагато швидше.

Зображення профілю Chrome

Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Google для синхронізації налаштувань Chrome, процес зміни зображення профілю Chrome буде трохи довшим.

Спершу знову зайдіть у свій профіль Google Plus. Натисніть ескіз зображення профілю на панелі вгорі (див. попередній знімок екрана) і виберіть зображення з доступних зображень профілю. Далі вийдіть із Chrome. Переконайтеся, що в профілі Chrome не залишилося жодного сліду вашого облікового запису. Можливо, вам доведеться видалити користувача, пов’язаного з Chrome, і створити нового. У новому користувачеві Chrome увійдіть за допомогою свого облікового запису Gmail, і замість старого має з’явитися ваше нове зображення профілю.

  Робота з дому? 5 способів проявити любов до свого ПК

Само собою зрозуміло, що все це серйозно складно і більше, ніж має бути. Здається, старе зображення профілю не хоче зникати, і неймовірно важко зрозуміти, як його оновити.