Як зламати пароль Wi-Fi на Android

Categories:

як зламати пароль wifi на Android

Wireless Fidelity, також відомий як Wi-Fi, став невід’ємною частиною технологій і життя. У наш час все пов’язано з Wi-Fi. Від пристроїв до гаджетів – Інтернет використовується майже всюди, і все це можливо через підключення Wi-Fi. Тому важливо час від часу забезпечувати безпеку Wi-Fi, тому що так само легко, як зламати код Wi-Fi з ПК, так само легко це зробити з пристрою Android. У сьогоднішньому посібнику ми обговоримо різні способи, які можуть допомогти вам дізнатися, як зламати невідомий пароль Wi-Fi. Крім того, ми проллємо світло на те, які існують різні типи захисту пароля Wi-Fi і чому важливо їх посилити. Отже, давайте відразу почнемо з нашого найочікуванішого документа про злом паролів Wi-Fi на пристрої Android.

Як зламати пароль Wi-Fi на Android

Зламати пароль Wi-Fi на ПК набагато простіше, ніж на пристрої Android. Однак, якщо ваш мобільний пристрій працює на операційній системі Android 10, 9 або старіших версіях, можливо, ви маєте право зробити це за допомогою деяких методів, які ми розглянемо нижче. Також злом пароля Wi-Fi неможливий без сторонніх додатків.

Що таке захист паролем Wi-Fi?

  • Безпека пароля Wi-Fi або мережева безпека — це в основному пароль, який є ключем шифрування, який захищає Інтернет.
  • У той час як для більшості бездротових маршрутизаторів попередньо встановлено пароль за замовчуванням, для інших користувачі встановлюють власні паролі, щоб посилити безпеку та нелегко зламати.
  • Пароль Wi-Fi зазвичай складається щонайменше з 20 символів, включаючи цифри, літери та символи.

Які є різні типи захисту паролем Wi-Fi?

Перш ніж ми дослідимо, як зламати пароль Wi-Fi на Android, дайте нам більше інформації про безпеку Wi-Fi. Існує три різні типи захисту паролем Wi-Fi, які пояснюються наступним чином:

  • Wired Equivalent Privacy (WEP): WEP є одним із найвідоміших і широко використовуваних засобів безпеки Wi-Fi у всьому світі. Це протокол безпеки, визначений у стандарті IEEE Wireless Fidelity 802.11b. Це також один із найстаріших протоколів безпеки Wi-Fi. Це тип алгоритму бездротової безпеки, призначений для шифрування та захисту всіх даних, які передаються через захищену мережу. Головною метою створення WEP було запобігання кібератакам. Цей протокол безпеки було замінено спочатку на WPA, а потім на WPA2.

  • Захищений доступ Wi-Fi (WPA): WPA — це вдосконалена та краща версія системи безпеки WEP Wi-Fi. Цей протокол безпеки було представлено в 2003 році. Система безпеки WPA використовує інтегральний протокол тимчасового ключа (TKIP) для зміни ключа. Це розширення WEP за стандартом IEEE 802.11i. За WPA розмір ключа збільшено до 256 біт. Він також включає перевірки цілісності повідомлень.

  • Захищене налаштування Wi-Fi (WPS): WPS — це захист Wi-Fi, який надзвичайно важко зламати. Ця функція постачається з низкою маршрутизаторів. Ця система безпеки значно полегшує процес підключення комп’ютера чи іншого пристрою до безпечної бездротової мережі. Це вбудована функція маршрутизатора.

Спосіб 1: через тестер WPA WPS (без Root)

Перший спосіб передбачає використання тестера WPA WPS. Якщо ви хочете знати, як зламати невідомий пароль Wi-Fi на вашому смартфоні, тоді це чудова програма для початку. WPA WPS Tester – це стара програма, розроблена Sangiorgi SRL. Його можна легко завантажити на Google Play Store. Додаток, як відомо, легко порушує безпеку, тому його часто використовують.

Тестер WPA WPS працює, скануючи та виявляючи будь-які недоліки, виявлені в мережі. Він працює шляхом тестування з’єднання з точкою доступу з PIN-кодом WPS за допомогою кількох алгоритмів, таких як Blink, TrendNet, Dlink, Dlink +1, Бєлкін (корінь), EasyBox та інші. Тепер давайте розглянемо покрокову інструкцію, яка допоможе вам зламати пароль Wi-Fi:

1. Відкрийте Google Play Store на своєму пристрої Android і встановіть WIFI WPS WPA ТЕСТЕР додаток.

2. Тепер увімкніть налаштування Wi-Fi на вашому смартфоні.

3. Далі запустіть програму та знайдіть найближчі мережі Wi-Fi.

4. Потім виберіть мережу та почніть її злом одним натисканням.

5. Ви також можете ввести ключ мережі вручну.

6. Програма перевірить безпеку Wi-Fi і спробує різні комбінації слів і цифр, щоб зламати пароль Wi-Fi.

Після того, як код буде зламано, програма автоматично підключить вас до мережі.

Спосіб 2: через додаток WPSPIN (без root-доступу)

Якщо ви хочете знати, як зламати невідомий пароль Wi-Fi без root-доступу, цей метод допоможе вам. Ця опція доступна для маршрутизаторів із підтримкою WPS і передбачає використання програми WPSPIN.

1. Відкрийте програму Play Store, а потім установіть WPSPIN на вашому телефоні.

2. Після запуску програма автоматично скануватиме найближчі бездротові мережі Wi-Fi із підтримкою WPS.

3. Тепер ви можете вибрати мережу на свій вибір.

4. Далі введіть 8-значний PIN-код мережі.

5. Відкрийте телефон Android і введіть 8-значний PIN-код, який ви записали раніше.

6. Нарешті ви зможете користуватися мережею Wi-Fi.

Спосіб 3: через Wi-Fi WPS Connect (з Root)

Наступний спосіб того, як зламати пароль Wi-Fi на Android, передбачає використання ще одного чудового додатка, доступного для завантаження з Google Play Store, а саме WiFi WPS Connect. Найкраще в цьому додатку те, що він працює як для рутерних, так і для нерутованих пристроїв. Однак найчастіше програмі дають перевагу для злому Wi-Fi для рутованого пристрою через інформацію в базі даних. Наведені нижче кроки допоможуть вам зламати мережу Wi-Fi за допомогою програми:

1. Запустіть Play Store, як і раніше, і встановіть Wi-Fi WPS Connect додаток

2. Далі увімкніть налаштування Wi-Fi на своєму мобільному телефоні.

3. Потім запустіть завантажену програму та натисніть кнопку сканування, щоб сканувати мережі Wi-Fi поблизу.

4. Далі виберіть мережу, а потім натисніть на неї, щоб зламати її.

5. Тепер натисніть на спливаючу клавішу, щоб почати процес злому.

6. Тепер програма зламатиме систему Wi-Fi за допомогою найпоширеніших ключів.

7. Нарешті, натисніть кнопку Підключитися до мережі, щоб підключитися до неї.

Як зламати пароль Wi-Fi на Android без програми?

Як ви вже знаєте, зламати систему Wi-Fi за допомогою різних програм досить легко. Однак без використання програми та його програмного забезпечення неможливо зламати систему безпеки Wi-Fi з телефону Android. Таким чином, у Google Play Store є багато програм, які можна безкоштовно завантажити, за допомогою яких можна зламати мережу Wi-Fi.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можна легко зламати Wi-Fi?

Відповідь Так, система Wi-Fi проста. Цілком можливо, що вашу систему Wi-Fi вже зламано, і ви навіть не підозрюєте про це. WIFI можна зламати за допомогою техніки, яка називається викрадення сервера доменних імен (DNS). Це допомагає хакерам зламати вашу систему безпеки Wi-Fi і завдати великої шкоди.

Q2. Чи може хтось зламати мій Wi-Fi без пароля?

Відповідь Якщо ваша мережа захищена за протоколом WPA/WPA 2 із налаштуванням PIN-коду WPS за замовчуванням, хтось може зламати вашу мережу без пароля. Хакеру потрібно лише знайти в Інтернеті комбінацію користувачів за замовчуванням для цього конкретного маршрутизатора після отримання доступу до мережі.

Q3. Де пароль від Wi-Fi?

Відповідь Пароль Wi-Fi відображається в полі Ключ безпеки мережі. Ви можете змінити його відповідно до ваших потреб, якщо хочете зробити його сильнішим.

Q4. Який найнадійніший пароль для мережі Wi-Fi?

Відповідь Щоб зробити вашу мережу Wi-Fi надійнішою, ви можете використовувати надійніший пароль, який має складатися щонайменше з 12 символів, включаючи цифри, великі та малі літери, символи та спеціальні знаки пунктуації.

Q5. Чому люди зламують мережі Wi-Fi?

Відповідь Людей, які зазвичай зламують мережі Wi-Fi, називають хакерами. Хакери заволодіють вашою мережею Wi-Fi з наміром стежити за вашим з’єднанням або просто підслухати ваші розмови, викрасти особисту інформацію, таку як дані кредитної картки, отримати паролі для ваших облікових записів у соціальних мережах і зламати ваші програми онлайн-банкінгу.

***

Ми сподіваємося, що наш інформативний документ про те, як зламати невідомий пароль Wi-Fi на Android, був для вас великою допомогою, і ви змогли дізнатися про різні типи безпеки Wi-Fi і як їх зламати за допомогою деяких програм для Android. Якщо у вас є запитання, сумніви чи пропозиції, які ви хочете надати нам, залиште їх у розділі коментарів нижче.

  Виправити функцію «Не турбувати», яка продовжує вмикатися самостійно на Android