Як звільнити місце на вашому iPhone, не видаляючи програми чи фотографії

Categories:

Apple збільшила обсяг пам’яті, який можна отримати на iPhone за допомогою лінійки iPhone 7. Тепер ви можете отримати до 256 ГБ на iPhone 7 і iPhone 7 Plus. На жаль, ціна на це сховище висока, а моделі вищого класу нелегко собі дозволити. Якщо у вас старіша модель iPhone, швидше за все, у вас може бути лише 32 ГБ або 16 ГБ місця на вашому пристрої, а iOS вже займає частину цього. Якщо у вас не вистачає місця, але ви не можете дозволити собі придбати iPhone з більшим обсягом пам’яті, є швидкий спосіб звільнити його; просто завантажте велику програму.

що вам потрібно зробити

Знайдіть велику програму в App Store, що має розмір принаймні 1 Гб або більше. Найбезпечніший варіант – заглянути в категорію Ігри. Ви можете спробувати Fallout Shelter, який становить 1,11 ГБ і є безкоштовним. Почніть завантаження, навіть якщо у вас недостатньо місця для нього.

Якщо ви перейдете до програми «Налаштування», ви можете побачити, скільки місця займає кожна програма на вашому телефоні, у розділі «Загальні» > «Сховище та використання iCloud». Коли ви почнете завантажувати програму, iOS спробує звільнити місце, і ви помітите зміни на цьому конкретному екрані. Місце, яке займають деякі програми, зменшиться, щоб ви могли завантажити програму.

  Як змінити своє ім'я користувача в IMVU

Після завантаження програми ви можете видалити її та користуватися вільним місцем.

Чому це працює

Додатки iOS зберігають кеш, який, серед іншого, містить зображення. Окремо, кеш середньої програми не великий, але якщо у вас занадто багато програм навіть із помірним кешом, ви втратите місце для зберігання.

Коли ви завантажуєте велику програму, iOS намагається звільнити для неї місце, видаляючи кеші програм. Звідси вільний простір. Ви можете видалити програму, яку ви завантажили, і це не зашкодить. Навіть якщо вам не потрібен простір для додаткових програм, очищення кешу програм, швидше за все, трохи прискорить ваш телефон.

  Зупиніть Firefox збирати інформацію про нову інсталяцію

На жаль, користувачі не можуть вручну видалити кеші програм. Вони можуть стати досить великими, наприклад, програма Twitter на 85 МБ на моєму iPhone містить 826 МБ «Документів та даних».

через Lifehacker