Як зберегти картку членства або магазину в Apple Wallet

| | 0 Comments| 9:09 AM
Categories:

Apple Wallet — це дивовижна, недооцінена функція в iOS. Це дозволяє зберігати такі речі, як посадковий талон, купони, квитки на концерт тощо, на телефон. По суті, він забирає весь паперовий/картонний безлад з вашого гаманця та оцифровує його. Однак є обмеження для цієї функції; можна додати лише підтримувані карти. Наразі це залишає за собою досить багато часто використовуваних предметів. Зустрічайте Створення пропуску. Це дозволяє зберігати картку членства або магазину в Apple Wallet, навіть якщо вона не підтримується. У більшості випадків ви зможете використовувати його в магазині, який видав. Пам’ятайте, що це стосується непідтримуваних карт. Якщо у вас є карта, яка підтримує Apple Wallet, ви можете відсканувати та зберегти її безпосередньо.

  Автоматично зберігати фотографії та відео, отримані в iMessage [Jailbreak]

Зберегти картку в Apple Wallet

Створіть пропуск підтримує загальні елементи, включаючи події, купони, ідентифікаційні картки тощо. Він також підтримує певні картки, такі як картка AAA та членські картки Blockbuster.

Виберіть тип карти, який ви хочете додати, зі списку підтримуваних карток. Якщо вам потрібно використовувати один із загальних шаблонів, додавання картки займе трохи більше часу. Існує також ймовірність того, що важливе поле відсутнє на картці, яку ви намагаєтеся додати, або в тих, які надає додаток, що є обмеженням, якого неможливо уникнути. Додайте необхідні поля та натисніть Зареєструвати в кінці. Ви побачите екран із карткою, яку можна додати в Apple Wallet.

Ви можете використовувати Create A Pass на комп’ютері або в Safari на пристрої iOS. Якщо ви використовуєте її на робочому столі, використовуйте QR-код, щоб зберегти картку в Apple Wallet. Якщо ви використовуєте її в Safari, торкніться «Додати до Apple Wallet», і вона автоматично збереже картку у вашому гаманці.

  Як вимкнути вивчення нових слів за допомогою режиму анонімного перегляду SwiftKey

Обмеження

Apple Wallet прив’язаний до Apple Pay, яка наразі доступна лише в обмежених країнах. Якщо ви не живете в одній із цих країн, ви не зможете використовувати Apple Wallet, що робить цю програму непотрібною для вас. Картки, які не підтримують Apple Wallet, можуть не мати всієї інформації, необхідної для додавання їх у службу. Це те, що ви просто не можете обійти. Інформація або є, або її немає. Нарешті, навіть якщо вся інформація є, картка може не просканувати в магазині, який видав, тому що вона офіційно не підтримує Apple Wallet.

Ці обмеження не роблять Create A Pass марним. Програма чудово підходить, якщо вона працює для елементів, які ви хочете додати, і нічого не втрачається, якщо перевірити, чи підтримує він певний тип картки. Ми повинні застерегти вас від використання його для особистих ідентифікаційних карток, оскільки інформація є занадто чутливою, щоб ризикувати таким чином.

  Як перемістити позаекранне вікно на головний дисплей