Як зберегти веб-сторінку в Chrome

| | 0 Comments| 10:15 AM
Categories:

Google Chrome дозволяє завантажувати повні веб-сторінки для перегляду в автономному режимі. Ви можете зберегти лише основний HTML або додаткові ресурси (наприклад, зображення), щоб повністю зібрати сторінку без необхідності підключення до Інтернету.

Як зберегти веб-сторінку

Запустіть Chrome, а потім перейдіть на веб-сторінку, яку потрібно зберегти. Натисніть кнопку меню, а потім натисніть «Додаткові інструменти» > «Зберегти сторінку як». Крім того, ви можете використовувати Ctrl+S (Command+S в macOS), щоб відкрити діалогове вікно «Зберегти як…».

Виберіть папку для збереження сторінки, а потім у спадному меню виберіть «Веб-сторінка, лише HTML» або «Веб-сторінка, завершено». Перший зберігає лише життєво необхідний вміст для доступу до нього пізніше (текст і форматування), а другий зберігає все (текст, зображення та додаткові файли ресурсів). Якщо ви хочете отримати доступ до повної сторінки в автономному режимі, виберіть опцію «завершити».

  7 найкращих десклетів для робочого столу Cinnamon

Веб-сторінка завантажується так само, як і будь-який інший файл, а його перебіг знаходиться в нижній частині вікна Chrome.

Щоб відкрити веб-сторінку, перейдіть до папки, а потім двічі клацніть файл, щоб відкрити його.

Після завершення роботи з веб-сторінкою ви можете безпечно видалити її зі свого комп’ютера.

Як створити ярлик для веб-сторінок

Хоча збереження сторінки для перегляду в автономному режимі чудово підходить для статей, на які ви можете посилатися пізніше, ви також можете створити швидкі посилання на певні веб-сайти прямо на робочому столі, що краще, коли ви в мережі. Це добре працює для веб-програм, які ви використовуєте регулярно — ви навіть можете налаштувати їх на запуск у повних вікнах, щоб вони виглядали майже рідними.

Ярлик на веб-сторінку такий самий, як і будь-який інший ярлик на вашому робочому столі. Основна відмінність між створенням ярлика та збереженням сторінки полягає в тому, що ви використовуєте ярлик для сторінок, які ви регулярно відвідуєте, наприклад wdzwdz.com, а не окремої статті чи статичної сторінки, які ви хочете зберегти для перегляду в автономному режимі. Якщо ви просто намагаєтеся зберегти сторінку для швидкого доступу, замість цього вам потрібно створити ярлик на робочому столі.

  Як опублікувати календар Outlook із Outlook.com

Запустіть Chrome і перейдіть на сайт, який потрібно зберегти на робочому столі комп’ютера. Натисніть меню > Інші інструменти > Створити ярлик.

Дайте ярлику спеціальну назву, якщо хочете. Ви також можете поставити прапорець «Відкрити як вікно», щоб відкрити сайт в окремому вікні замість браузера Chrome. Це змусить сторінку відкриватися в новому вікні без вкладок, універсального вікна пошуку або панелі закладок. Це відмінно підходить для веб-програм, оскільки надає їм оригінальне відчуття, схоже на додаток.

Натисніть «Створити».

Після того, як ви натиснете «Створити», на робочий стіл додається новий значок. Двічі клацніть піктограму, щоб миттєво перейти на улюблений сайт.

  Процесори Intel 10-го покоління: що нового і чому це важливо

Якщо ви спробуєте отримати доступ до ярлика в автономному режимі, ви отримаєте повідомлення про помилку, і сторінка не завантажиться. Причина цього полягає в тому, що замість збереження всього HTML, тексту та зображень, як у попередній частині, ярлик вказує Chrome на певну веб-сторінку, яку він потім має завантажити.

Якщо ви більше не використовуєте ці ярлики для доступу до веб-сайтів, просто видаліть файл зі свого робочого столу, щоб звільнити будь-який безлад у робочому просторі.