Як захистити обліковий запис Twitter від хакерів (8 порад) -2023

Минулого разу ми розміщували листи своїм рідним і друзям; це забирало багато часу. Але тепер, за допомогою Інтернету, ми можемо надіслати їм електронні листи протягом кількох секунд, використовуючи такі соціальні мережі, як Facebook, Twitter та Instagram.

Сайти соціальних мереж стають способом поділитися своїми думками та рухами з іншими. Ці сайти також містять нашу особисту інформацію. З використанням Інтернету кіберзлочинність в Інтернеті також зросла.

Кіберзлочинність включає злом даних облікових записів у соціальних мережах, електронної пошти, паролів онлайн-банкінгу та отримання інформації за допомогою фішингу сторінок та багато іншого. Тож серфінг в Інтернеті сьогодні став критичним днем.

Твіттер-акаунти знаменитостей та інших відомих людей стали способом отримання інформації про все більше і більше людей. Тому нам потрібно захистити свій обліковий запис Twitter від зловмисників.

Якщо ви також хочете захистити облікові записи Twitter від хакерів, ця стаття справді для вас. У цій статті ми обговоримо кілька порад щодо захисту вашого облікового запису Twitter.

Як захистити обліковий запис Twitter від хакерів.

1. Завжди будьте в курсі фішингових сторінок.

1. Перш ніж входити у свій обліковий запис Twitter, ви завжди повинні перевіряти адресний рядок свого браузера та перевіряти правильність написання twitter.com. Деякі негідники створюють дублікат сторінки та отримують ваш пароль.

2. Не входьте на сторінку, яка просить вас надати підписників і гроші після входу.

2. Завжди використовуйте надійний пароль.

Ось що слід пам’ятати, зберігаючи пароль:

1. Ви також можете забезпечити більший захист свого облікового запису Twitter, використовуючи надійний пароль. Допомогло б, якщо б ви використовували пароль із принаймні 8-10 цифр. 2. Ви повинні використовувати унікальний пароль з інших сайтів. 3. Ваш пароль має бути комбінацією спеціальних, верхніх і нижніх символів.

3. Використовуйте двоетапну перевірку.

Двохетапна перевірка є одним із найкращих методів захисту облікового запису Twitter від хакерів. Коли ви входите у свій обліковий запис, Twitter надсилає вам на номер мобільного телефону код для відкриття облікового запису. Якщо хтось знає ваш пароль, він не зможе відкрити ваш обліковий запис.


Щоб налаштувати двоетапну перевірку, перейдіть до налаштувань -> конфіденційність і безпека ->, виберіть перемикач запиту на перевірку входу.

4. Захистіть свій телефон/пристрій.

Це допоможе захистити ваш смартфон за допомогою пароля або шаблону, звідки ви керуєте своїм обліковим записом Twitter. Ви також можете захистити певні браузери та програми на своєму телефоні, щоб захистити свій обліковий запис Twitter.

5. Завжди виходьте зі свого облікового запису.

Іноді вам потрібно використовувати свій обліковий запис Twitter поза межами дому з інтернет-кафе. Завжди виходьте зі свого облікового запису після його використання, щоб інші користувачі не зловживали вашою особистою інформацією.

6. Будьте в курсі програм сторонніх розробників.

Багато сторонніх програм використовують інформацію вашого облікового запису. Ці програми створено на платформі Twitter сторонніми розробниками. Тому будьте обережні, користуючись такими програмами, а також намагайтеся надати обмежений доступ до свого облікового запису. Тож перш ніж вводити своє ім’я користувача та пароль, переконайтеся в цьому додатку. Ви можете перевірити доступ програми в налаштуваннях свого облікового запису в Twitter і керувати програмами, які мають доступ до вашого облікового запису. Тут ви також можете відкликати програми, яким ви не довіряєте.

7. Використовуйте інкогніто на загальнодоступних комп’ютерах.

Якщо ви коли-небудь опинитесь у місці, де вам доведеться увійти у свій обліковий запис Twitter на загальнодоступному комп’ютері чи на будь-якому іншому пристрої, який не є вашим, завжди відкривайте вкладку анонімного перегляду в браузері, щоб увійти в Twitter. Таким чином жодна ваша інформація не буде збережена в браузері, а ваш обліковий запис буде захищено від зловмисних атак або неправильного входу.

8. Завжди використовуйте надійних клієнтів.

Якщо ви використовуєте програму стороннього клієнта для Twitter на своєму мобільному пристрої, переконайтеся, що вона надійна. Прочитайте його політику конфіденційності, щоб переконатися, що він захистить ваш обліковий запис і вашу особисту інформацію, і ви можете йому довіряти. Використання неправильної клієнтської програми може призвести до порушення безпеки вашого облікового запису.

На закінчення: це найкращі способи захисту облікового запису Twitter, щоб ваш обліковий запис був у безпеці, а ваша інформація в Інтернеті була в надійних руках. Ви ніколи не можете бути надто впевнені у своїй конфіденційності в Інтернеті, але виконання простих кроків може забезпечити вам безпеку та спокій. Пропозиції вітаються в коментарях нижче.