Як заробити гроші в Метавсесвіті

Categories:

Оскільки досвід метавсесвіту стрімко зростає, у користувачів з’являється нова можливість заробити величезні суми грошей у захоплюючому безмежному з’єднанні віртуальної реальності, поки вона не стане надто тісною.

Наступна цифрова революція вже на порозі, з великою кількістю можливостей для заробітку для перших користувачів. Віртуальна сфера, відома як Метавсесвіт, відкриває двері для захоплюючих можливостей отримання доходу.

Окремі люди та деякі великі технологічні гіганти вже роблять ставку на те, що їхні метавсесвітні проекти стануть наступною великою справою. Якщо ви знаєте про це дуже мало, ви все ще встигли, оскільки приблизно 99 відсотків населення світу навіть не знають про його існування.

Ця ніша вже привернула багато уваги, і стартапи продовжують з’являтися в цьому просторі завдяки тому, що вона може запропонувати.

Деякі підприємці, які впоралися з головою перед нинішнім бумом, зробили вбивство від того, що решта світу тільки починає відкривати. Ось чому понад 400 мільйонів доларів було витрачено на улюблену валюту Metaverse – незамінні токени (NFT).

Оскільки ціни на цифрові активи в Метавсесвіті, такі як віртуальна нерухомість, стрімко зростають, ця альтернативна реальність стала чудовим варіантом інвестування, що забезпечує хорошу віддачу від інвестицій (ROI).

На щастя, зацікавлені особи можуть інвестувати не тільки в цифрові активи – ви можете пропонувати численні послуги, пов’язані з метавсесвітом, і заробляти гроші. Ця стаття містить вказівки щодо того, як заробляти гроші в Метавсесвіті та які навички потрібно отримати, щоб стати частиною цієї революції.

Що таке Metaverse?

Метавсесвіт — це графічна програма або віртуальне місце, де люди можуть проводити час та спілкуватися захоплюючим способом, який виходить за межі того, що ви відчуваєте у своїх традиційних соціальних мережах.

Ви можете створювати аватари та працювати, робити покупки, зустрічатися, відпочивати в ігрових розділах, купувати та продавати віртуальну землю тощо, насолоджуючись 3D-просторами.

Metaverse — це поєднання блокчейну, віртуальної реальності (VR) і доповненої реальності (AR), де користувачі, одягнувши гарнітури віртуальної реальності, можуть насолоджуватися надшвидким широкосмуговим з’єднанням в онлайн-світі.

Ця надзвичайна конвергенція нашого фізичного та цифрового, яка поєднує цифрову ідентифікацію та децентралізоване управління, є кульмінацією всіх наших науково-фантастичних фантазій і починає відбуватися прямо зараз.

Причини приєднатися до Metaverse

Приєднання до Metaverse означає, що ви стаєте частиною користувачів, які вже використовують віртуальну реальність, щоб відчути захоплююче безмежне підключення. Численні компанії вже працюють над тим, щоб змінити майбутнє Метавсесвіту та змінити спосіб взаємодії користувачів в Інтернеті.

Маючи кілька можливостей для окремих осіб і компаній заробляти гроші, кілька великих брендів, як-от Nike, Gucci, Louis Vuitton, Adidas і Prada, уже відіграють провідну роль у використанні повного потенціалу Метавсесвіту.

Використовуючи аватари, компанії відкривають новий неймовірний спосіб зв’язку зі своїми потенційними клієнтами у віртуальних світах. Деякі метавсесвіти пропонують 3D-інструменти, які дозволяють користувачам створювати цифрові активи для особистого використання або для розміщення на внутрішньоігрових ринках, щоб продавати та заробляти гроші.

Інвестори в Metaverse можуть отримувати прибуток, і небо є межею щодо потенціалу заробітку. Незважаючи на звичайні супутні ризики, пов’язані з будь-якими інвестиціями, немає обмежень щодо суми грошей, яку будь-хто може заробити з Metaverse.

Якщо у вас є певні навички, ви швидко навчаєтесь і адаптуєтеся, ви можете скористатися різними способами заробляти гроші з Metaverse.

За оцінками ZipRecruiter, розробники ігор заробляють від 60 000 до 80 000 доларів США на рік, тоді як інженери AR/VR отримують близько 114 000 доларів на рік, працюючи над Metaverse.

  Як налаштувати пакет браузера Tor на Ubuntu

Наприклад, Ніккі Фуего є творцем цифрового одягу, який використовує програмне забезпечення для розробки аксесуарів для аватарів і щомісяця отримує додому щонайменше 40 000 доларів США.

Тепер, коли ви маєте приблизне уявлення про Metaverse та його потенціал для отримання доходу, давайте дослідимо його переваги та недоліки.

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, що таке Metaverse, давайте зануримося безпосередньо в переваги та недоліки Metaverse.

Плюси Metaverse 👍

Захоплюючий досвід роботи

Справжній потенціал Метавсесвіту виявився на передньому плані в 2020 році, коли світ охопила руйнівна пандемія Covid-19, яка призвела до того, що світ перейшов до онлайн-або дистанційної роботи.

Інструменти онлайн-комунікації зросли в геометричній прогресії, і віртуальні робочі місця скоро стануть нормою. Технологія Metaverse розширює використання віртуальних інструментів, оскільки пропонує відвідувачам захоплюючий досвід використання 3D віртуальних класів, де студенти можуть займатися так, ніби вони перебувають у реальному класі.

Кілька навчальних закладів уже адаптували дистанційний режим навчання у разі очних обмежень.

Сприяє потужності блокчейну

Metaverse підтримує силу блокчейну, технології, яка лежить в основі таких криптовалют, як біткойн (BTC) і ефір (ETH), а також сприяє розробці NFT. Metaverse сприяє процвітанню ігрової індустрії на основі NFT, надаючи відповідне середовище для більшості ігор.

Розвиток віртуальної економіки

Оскільки концепція віртуальної економіки стає все популярнішою, Метавсесвіт став майданчиком для обміну цифрових активів, що пропонують однакову економічну цінність. Крім того, Metaverse є лідером у впровадженні нових можливостей для об’єднання реального та віртуального світів.

Мінуси Metaverse 👎

Найсучасніші технічні вимоги

Найбільший спад Metaverse пов’язаний з його технічними вимогами, оскільки для гри в метавсесвіти потрібні блокчейн, гарнітури VR та багато іншого. Крім того, було б корисно, якби у вас було стабільне високошвидкісне з’єднання для запуску передових технологій, які запускають Metaverse.

Конфіденційність

Конфіденційність і безпека онлайн є справжньою проблемою для більшості цифрових технологій у всьому світі, оскільки люди, які приєднуються до метавсесвітів, повинні заповнювати свої дані, створюючи турботи для організаторів і відвідувачів щодо збереження конфіденційності даних.

Оскільки концепція Metaverse все ще розвивається, розробники та інвестори знають, що порушення безпеки або конфіденційності можуть призвести до незворотних помилок і зруйнувати їх репутацію.

Зменшення розриву між реальним і віртуальним світами

Можливо, Метавсесвіт мав на меті зблизити реальний і віртуальний світи, але він стер їх відмінності. Крім того, деякі люди можуть стати залежними від технологій, що вплине на те, як вони сприймають відносини в реальному житті.

Як заробити гроші в Метавсесвіті

Незалежно від того, чи маєте ви навички програмування та дизайну, у Metaverse є багато способів заробити гроші, від копірайтингу до дизайну, продажу продуктів і роботи з обслуговування клієнтів. Ось деякі з найбільш прибуткових способів:

Станьте агентом з нерухомості

Оскільки популярність Metaverse зростає, купівля та продаж цифрової нерухомості в Metaverse, ймовірно, стане процвітаючим бізнесом.

Очікується, що до 2026 року вартість віртуальної нерухомості зросте на колосальні 5,37 мільярда доларів. Ділянки віртуальної землі продаються за 4,3 мільйона доларів на популярних платформах метавсесвіту, таких як The Sandbox, Decentraland та Otherside.

Як і в реальному світі, вам потрібна допомога досвідчених агентів, щоб отримати необхідні навички для швидкої купівлі, продажу та передачі землі в Метавсесвіті. Окрім купівлі та продажу цифрової землі, ви також можете проектувати або здавати свою землю в оренду та почати отримувати дохід від оренди.

Інвестуйте в ігри Play-to-Earn

Ігри на блокчейні зараз є модним словом, що означає підвищений попит на ігри типу «грай і заробляй», де люди можуть заробляти цифрові активи та криптовалюту.

Зароблену вами криптовалюту можна використовувати для покупки ігрових предметів або обміну на інші цифрові валюти чи готівку. Якщо вам подобаються відеоігри, ви можете почати заробляти гроші на криптовалюті, граючи та виконуючи квести в іграх на основі метавсесвіту.

  9 рішень для перетворення мовлення в текст для особистого та ділового використання

Для розробників ігор ви не можете знайти більш неймовірну нішу для створення та продажу ігор або створення ігор для інших компаній.

Створення мистецтва

NFT використовуються в Метавсесвіті для представлення багатьох речей, зокрема мистецтва, віртуальної землі тощо. Якщо ви креативний дизайнер, ви можете створювати та продавати NFT у метавсесвітах, як-от Decentraland, за свою рідну криптовалюту MANA. Більше того, власники NFT на Decentraland мають право голосувати за напрямок, який він очолює.

NFT можуть бути чим завгодно, від пісень до картин чи анімації, де ви демонструєте будь-який унікальний витвір мистецтва за гроші. Після того, як ви продасте свої NFT, ви зможете вирішити, чи дозволяти іншим карбувати ваші роботи.

Карбування включає в себе дозвіл покупцям копіювати ваш дизайн, щоб ви отримували відсоток доходу кожного разу, коли хтось інший купує цей дизайн.

Керуйте бізнесом електронної комерції

Кожен, хто знайомий з Metaverse, може заробляти гроші, просуючи та продаючи продукти, послуги та заплановані заходи для різних компаній.

Ви також можете заробляти гроші, створюючи та рекламуючи матеріали для продажу мешканцям Metaverse, включаючи електронні книги, навчальні посібники та інші шаблони. Більше компаній зараз прагнуть найняти спеціалістів з маркетингу, щоб допомогти їм охопити ширшу аудиторію за допомогою різних засобів масової інформації.

Найкраще в управлінні сайтом електронної комерції в Metaverse є те, що ви можете безпосередньо контролювати свій бізнес і вирішувати ціни та місця продажу. Платформи Metaverse мають додаткові функції та функції, які дозволяють користувачам створювати віртуальні магазини, які вони можуть наповнювати всіма продуктами.

Ви можете спеціалізуватися на аксесуарах, одязі, меблях чи зброї тощо. Ви також можете купувати предмети в одному магазині, перш ніж перевернути їх, щоб продати за вищою ціною.

Створюйте та монетизуйте VR-ігри

Є багато можливостей для користувачів, які можуть створювати та монетизувати VR-ігри, новий рубіж для останніх учасників Metaverse.

Створюйте сайти зі створеним користувачами контентом (UGC), де користувачі можуть продавати свої товари або ліцензувати свої ігри компаніям для використання на їхніх платформах і отримувати роялті. Іншим варіантом може бути створення ігор, у яких користувачі можуть робити ставки або купувати кредит, щоб заробити відсоток, який буде служити гарантією.

Продаж даних онлайн

Дані є найпопулярнішим товаром сьогодні у світі, де бізнес керується даними. Розробникам і власникам бізнесу в Metaverse потрібні дані для створення продуктів, тоді як рекламним агентам вони потрібні для розробки індивідуальної реклами на основі поведінки споживачів.

Ви можете заробляти на життя, збираючи дані та продаючи їх в Інтернеті до того, як будуть прийняті закони, які обмежують або забороняють продаж даних користувачів.

Торгівля токенами метавсесвіту вже є популярним способом заробітку грошей у Метавсесвіті. Наприклад, Warner Music співпрацює з The Sandbox metaverse для розробки віртуального концертного залу.

Гостей приваблюють живі концерти, де виступають артисти, а організатори беруть плату за вхід за платні квитки. Snoop Dog також придбав Death Row Records і створив лейбл NFT наступного покоління після того, як виконавець придбав великий блок цифрової землі, щоб створити додатковий потік доходу.

Ви архітектор? Якщо ви відповіли ствердно, є можливість створювати проекти в дозволеній утопії, Метавсесвіті, де ви можете створювати неймовірні проекти для людей і організацій, які планують будувати на своїх цифрових ділянках.

Оскільки бренди поспішають перевершити один одного у своїй присутності в метавсесвіті, архітектори та дизайнери можуть розробляти 3D-моделі будівель.

Проводьте віртуальні подорожі та тури

Люди можуть здійснювати три види подорожей і турів: внутрішні, в’їзні та виїзні. Гості можуть відвідати під час подорожі зі своїх домівок до іншого міста (виїзд) або здійснити подорож до найближчої туристичної пам’ятки (всередині країни). Крім того, деякі приїжджі туристи відвідують інші країни з будь-якої причини.

Так само Metaverse пропонує можливості для подорожей, бронювання готелів або оплати вибраних туристичних послуг. Ви можете заробляти, ставши брокером між готелями та туристичними агентствами, або, що ще краще, створіть туристичне агентство метавсесвіту та дозвольте туристам купувати ваші послуги безпосередньо.

  5 найкращих інструментів для аналізу моделі трафіку та як це допомагає вашому бізнесу

Проводьте віртуальні події

Якщо у вас достатньо грошей, щоб купити цифрову землю в Metaverse, ви можете створити платформу для проведення заходів або стягувати плату з інших за проведення корпоративних заходів.

Деякі інвестори сьогодні влаштовують живі концерти зі справжніми групами або запрошують відвідувачів відвідати семінари та майстер-класи на теми, які їм знайомі. Крім того, вам не потрібно володіти землею, щоб постійно проводити віртуальні заходи, оскільки ви можете розглянути можливість оренди у людей, які вже є власниками землі.

Дізнайтеся, як заробляти гроші, обмінюючи токени на криптовалютних біржах на інші криптовалюти або фіатні валюти. Токени Metaverse — це цифрові активи з відкритим вихідним кодом, здебільшого створені та випущені Ethereum (ETH), вартість яких визначається принципом попиту та пропозиції.

Купівля токенів метавсесвіту схожа на купівлю акцій, але в цьому випадку результат визначається майбутнім подій метавсесвіту. Якщо все піде за планом і Metaverse працює добре, ви отримаєте прибуток, коли вартість вашого токена відповідно зросте.

Оскільки Метавсесвіт все ще перебуває на стадії зародження, мільярдам людей все ще потрібно почути про те та зрозуміти, яку роль вони можуть відігравати в новому просторі.

Ознайомившись ближче з механікою Метавсесвіту, ви зможете заробляти гроші, створюючи навчальні посібники для відео YouTube або будь-якого іншого постачальника відеопослуг і навчаючи новачків, як розуміти Метавсесвіт і прокладати свій шлях крізь нього.

Ви також можете створити письмовий вміст у вигляді коротких посібників користувача, щоб допомогти людям без проблем переміщатися.

Майбутнє метавсесвіту

Ми живемо у важливий період світової історії, коли еволюція Інтернету протягом багатьох років призвела до народження Метавсесвіту, і це неодмінно вплине на наше життя.

Розвиток віртуальної реальності та доповненої реальності змінив концепцію соціальних зв’язків завдяки баченню в науково-фантастичному романі Ніла Стівенсона «Снігова аварія» 1992 року, де вперше згадується термін метавсесвіт.

Стівенсон уявляв реальні аватари, які зустрічаються в реалістичних 3D-будівлях та інших середовищах VR. Однак віртуальний світ набрав обертів, коли гігант соціальних мереж Facebook у 2021 році взяв назву «Мета», щоб описати бажання подорожувати віртуальним світом.

Оскільки великі бренди, такі як Facebook та інші, виходять на ринок, це найяскравіший сигнал того, що це лише питання часу, коли ми побачимо експоненціальне розширення меж Метавсесвіту та, можливо, більше впровадження.

Невдовзі ми можемо побачити більше брендів, які відкривають свої торгові точки в метавсесвіті, оскільки технологія шкодує ідеї запуску відкритого метавсесвіту без перерв або домінування окремих сутностей.

Заключні слова

Якщо ви серйозно збираєтеся заробляти гроші в Метавсесвіті, вам не обов’язково бути професійним дизайнером – все, що вам потрібно, це палка пристрасть, самостійність і трохи старанності. Це лише питання часу, коли більшість навичок, які люди в реальному світі знайдуть у віртуальному.

Метавсесвіт все ще є новим рубежем, і ви хочете провести додаткові дослідження, щоб дізнатися, як найкраще заробляти гроші в Метавсесвіті.

Ми лише почали досліджувати цю тему, і тому у вас з’явиться більше можливостей. Тим не менш, як і в усіх інших питаннях інвестування, вам потрібно не поспішати, щоб добре зрозуміти концепцію, перш ніж інвестувати.

Далі ви можете перевірити найкращі компанії метавсесвіту.