Як запустити простий веб-сервер на iPhone

Ви коли-небудь хотіли створити свій власний портативний сервер? Незалежно від того, чи ви вивчаєте веб-розробку та хочете розмістити власні файли HTML на своєму iPhone, чи хочете ви просто пограти із сервером, не обмежуючись використанням ноутбука чи комп’ютера для встановлення MAMP, ваш iPhone зможе зробити це для ви. Отже, якщо вас це цікавить, ми надамо вам всю важливу інформацію, яка вам знадобиться. Ось як ви можете запустити простий веб-сервер на iPhone.

Запустіть простий веб-сервер на iPhone та iPad

Запуск сервера на вашому iPhone зовсім не складна робота. Насправді це дуже просто. Все, що вам потрібно, це простий безкоштовний додаток, і це майже все. Очевидно, оскільки це простий веб-сервер, він не матиме всіх наворотів, які ви отримаєте, якщо встановити щось на кшталт XAMP або MAMP на вашому ноутбуці чи ПК. Однак він може виконувати основи і робити це добре. Отже, давайте відразу.

  Як змінити мову для Chrome Translate

Як завжди, ви можете використовувати наведений нижче зміст для навігації по цій статті.

Вимоги для запуску веб-сервера на iPhone

Окрім iPhone, все, що вам потрібно для запуску веб-сервера, — це середовище оболонки Linux. Є кілька, які ви можете використовувати, але ми будемо використовувати програму iSH Shell (безкоштовно).

Створіть простий веб-сервер на iPhone за допомогою iSH Shell

 • Спочатку встановіть програму iSH Shell (безкоштовно) на свій iPhone та запустіть програму.

 • Тепер ми встановимо Python 3 на iPhone через оболонку. Просто введіть команду, зазначену нижче.
apk add python3

 • Коли Python 3 буде встановлено на вашому iPhone, ви готові створити сервер. Введіть наведену нижче команду, щоб запустити веб-сервер на вашому iPhone.
python3 -m http.server

 • Далі ви повинні побачити повідомлення «Обслуговування HTTP на 0.0.0.0 порту 8000» внизу. Крім того, ви також отримаєте спливаюче вікно з нагадуванням: «iSH хотів би знайти пристрої у вашій локальній мережі та підключитися до них. Це потрібно для підключення до локального хосту та використання команди ping». Торкніться «ОК» у спливаючому меню, щоб продовжити.

 • Далі ви можете підключити веб-сервер з того самого або іншого пристрою. Якщо ви хочете підключитися до веб-сервера iOS/iPadOS з того самого пристрою (локального хосту), просто наведіть будь-який веб-браузер на таку адресу.
http://127.0.0.1:8000/

 • Щоб підключитися до веб-сервера iOS/iPadOS з іншого пристрою в тій самій мережі, наведіть будь-який веб-сервер на вказану нижче адресу.
http://device-ip-address:8000/

Примітка: у наведеній вище команді вам доведеться замінити «device-ip-address» на IP-адресу вашого iPhone. Ви можете знайти IP-адресу свого iPhone, перейшовши в Налаштування -> WiFi -> Торкніться свого імені WiFi -> IP-адреса.

  Як знайти версію майнкрафт

Як додати файли HTML на сервер iPhone

Тепер, коли ми створили сервер, вам може бути цікаво, куди і як додати ваші HTML-файли, чи не так? Ну, це також легко. Просто виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Ми припускаємо, що ви вже створили HTML-файл, який хочете обслуговувати через веб-сервер вашого iPhone. Якщо ви цього не зробили, ви можете створити файл HTML на своєму Mac або ПК, а потім виконайте наведені нижче дії.

 • На своєму iPhone запустіть програму Файли. Торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті та натисніть «Редагувати».

 • Увімкніть перемикач біля iSH, а потім натисніть «Готово».

 • Зі свого Mac (або ПК) надішліть файл на свій iPhone і помістіть його в iSH -> root.

Примітка. Файл має називатися index.html.

Тепер ви можете відвідати IP-адресу «http://iphone-ip-address:8000» з іншого пристрою, підключеного до тієї ж мережі WiFi, і відобразиться ваш HTML-файл.

  Як видалити програми та сторінки з головного екрана вашого iPhone

Як зупинити сервер iPhone

Після того, як ви закінчите використовувати свій iPhone для створення сервера та пограєте з файлами HTML у ньому, вам також слід зупинити сервер. На щастя, зробити це дуже просто. Ось як.

 • У програмі iSH Shell, де працює сервер, торкніться значка керування (стрілка вгору) на панелі інструментів. Потім натисніть «Z» на клавіатурі.

 • Ось і все, iSH Shell повідомить вам, що сервер зупинено.

Запустіть веб-сервер на iPhone за допомогою iSH та Python

Ось як ви можете створити свій власний простий веб-сервер на своєму iPhone, розмістити власні файли HTML на своєму iPhone і відвідувати їх з інших пристроїв у мережі. Справедливості заради, ви можете почати переадресацію портів з маршрутизатора для IP-адреси вашого iPhone і отримати доступ до свого сервера за межами локальної мережі, але це виходить за рамки цієї статті. Крім того, це відкриває вашу мережу для небажаного доступу, тому переконайтеся, що ви робите це, лише якщо знаєте, у що йдете. Але що ви думаєте про запуск веб-сервера на iPhone? Дайте нам знати в коментарях нижче.