Як запустити команди PowerShell на віддаленій системі Windows 10

Windows 10 має інструменти віддаленого доступу. Ці інструменти вбудовані в ОС, і ви також можете встановити сторонні засоби віддаленого доступу. Віддалений доступ є корисною функцією, але це також може становити загрозу безпеці, якщо ви не подбаєте про те, як і коли її ввімкнути, або кому надати віддалений доступ. З цієї причини більшість інструментів віддаленого доступу заблоковані за рівнями доступу, які необхідно надати, перш ніж інструмент зможе працювати у вашій системі. PowerShell не є винятком.

віддалена система Windows 10

Виконайте команди PowerShell у віддаленій системі Windows 10

Ви можете запускати команди PowerShell на віддаленій системі Windows 10, але цільова система повинна дозволяти ці команди виконувати віддалено.

  Як збільшити або зменшити інтервал між значками на робочому столі в Windows 10

Увімкніть команди PowerShell на віддаленій системі

Щоб увімкнути віддалені команди PowerShell для виконання в системі, виконайте такі дії.

У цільовій системі відкрийте PowerShell з правами адміністратора.
Виконайте цю команду: Enable-PSRemoting -Force
Після виконання команди ви зможете отримати до неї віддалений доступ і запустити команди PowerShell.

Якщо цільовий комп’ютер є частиною робочої групи, але він не підключений до Active Directory, вам потрібно буде ввімкнути команди PowerShell в системі, виконавши ці кроки.

У цільовій системі відкрийте PowerShell з правами адміністратора.
Виконайте цю команду: Set-NetFirewallRule -Name ‘WINRM-HTTP-In-TCP’ -RemoteAddress Any
Після виконання команди ви зможете отримати доступ до системи віддалено та запустити в ній команди PowerShell.

  Як налаштувати шрифт у Блокноті в Windows 10

Ці команди є основними, коли справа доходить до ввімкнення команд PowerShell на віддаленій системі, але ви також запускаєте інші команди. По-перше, коли ви підключаєтеся до віддаленої системи, вам доведеться пройти автентифікацію за допомогою імені користувача та пароля системи. Крім того, вам також доведеться внести в білий список комп’ютер, з якого ви збираєтеся віддалено отримати доступ до системи. Це аж ніяк не простий процес, але він починається з дозволу виконання команд на віддаленій системі.

Висновок

Віддалений доступ ускладнюється за допомогою командних рядків. Якщо вам важко налаштувати віддалений доступ, подумайте про використання стороннього інструменту, такого як TeamViewer, який набагато простіший у використанні, але все ще безпечний. Якщо у вас немає іншого вибору, крім використання PowerShell, вам слід витратити час на вивчення того, як ініціювати з’єднання та параметри, які ви можете визначити для нього. Зробіть це, перш ніж вам знадобиться віддалений доступ до системи. Трохи знань і розуміння того, як працює віддалений доступ, допоможуть вам усунути проблеми в міру їх виникнення.

  Як виправити C:windowssystem32configsystemprofiledesktop недоступний у Windows 10 1803 Вхід