Як закріпити чужий твіт у своєму профілі

Ви можете закріпити власні твіти до свого профілю Twitter. Закріплений твіт з’являється у верхній частині ваших твітів щоразу, коли ви чи хтось інший відвідуєте ваш профіль. Зазвичай це хороший спосіб уникнути обмеженої інформації, яку ви можете ввести у свій профіль Twitter. Ви також можете використовувати закріплений твіт, щоб ділитися поточними подіями/новинами, не змінюючи свій профіль Twitter знову і знову. Багато людей також використовують закріплені твіти, щоб поділитися цитатами, або ланцюжок у Twitter, який вони опублікували. Функцію закріплення можна використовувати лише у ваших власних твітах, і часто користувачі знаходять твіти інших облікових записів, які варто закріпити. Ви можете закріпити чужий твіт у своєму профілі, але все одно віддати йому належне.

Хитрість полягає в простому ретвіті. Коли ви натискаєте кнопку ретвіту, у вас є можливість ретвітити його або процитувати його у своєму власному твіті. Коли ви цитуєте твіт, оригінальний твіт прикріплюється до вашого твіту, а потім ви можете закріпити цитований твіт у своєму профілі.

Закріпіть чужий твіт

Знайдіть твіт, який ви хочете закріпити, і натисніть кнопку ретвіту. У меню, що з’явиться, виберіть «Процитувати твіт». На екрані Цитувати твіт введіть щось, навіть якщо це лише крапка/крапка у вашому твіті, і надішліть це.

Тепер перейдіть до свого профілю Twitter. Твіт, який ви щойно процитували, буде у верхній частині вашої хронології. Торкніться маленької кнопки спадного меню у верхньому правому куті твіту та виберіть параметр «Закріпити».

Це один з тих розумних обхідних шляхів, які придумали користувачі Twitter. Ми сумніваємося, що Twitter призначений для того, щоб функції Pin і Quote працювали разом. Це дуже нагадує ланцюжки Twitter. Задовго до того, як Twitter зробив його офіційною функцією та додав підтримку для твітів цих ланцюжків, користувачі Twitter створювали ланцюжки, відповідаючи на власні твіти.

Ми сумніваємося, що це те, що Twitter перетворить на повноцінну функцію, але багато користувачів, які стикаються з корисними темами Twitter, часто задаються питанням, як вони можуть підвищити ланцюжок і зробити його видимим довше, ніж середній час існування твіту. Закріпити твіт – це шлях, і він досить простий. Ви можете закріпити чужий твіт із мережі Twitter, а також із програм Twitter. Цитований твіт з’являється з розумним фрагментом оригінального твіту та містить будь-які зображення, які були розміщені в твіті.