Як закрити відкриті вікна на iPhone 11

Мобільні операційні системи були розроблені після того, як настільні комп’ютери стали масовими. На той час більшість користувачів засвоїли певні поняття, наприклад, відкриття та закриття програм, які є звичайними для настільних ОС. Ці ж дії не обов’язково транслюються однаково на мобільній ОС.

iphone

Закрийте відкриті вікна на iPhone 11

У мобільних операційних системах програми працюють у власному «вікні», але ОС не представляє їх як вікно. Додаток — це власний контейнер. У таких програмах, як Chrome, ви можете відкривати кілька вкладок, але всі вони відкриваються в програмі Chrome, а не в різних вікнах. Навіть вкладки в режимі анонімного перегляду в Chrome для iOS відкриваються в одній програмі, а не як окреме вікно.

Як закрити відкриті вікна на iPhone 11

Ви можете відкрити програму на iPhone 11, і за цією логікою цілком зрозуміло, що ви зможете її закрити. Це дещо близько до того, що ви можете зробити. Коли ви перемикаєтеся з однієї програми на іншу, інша програма переходить у дещо призупинений стан. Він продовжуватиме оновлюватися, якщо це такий додаток, але він працюватиме у фоновому режимі.

Щоб «закрити» цю відкриту програму, вам потрібно вийти з неї. На iPhone 11 ви можете вийти з програми або закрити її;

Проведіть пальцем вгору й утримуйте домашню панель.
Ви перейдете в режим багатозадачності.
Проводьте пальцем відкриті програми, доки не знайдете програму, яку хочете закрити.
Проведіть пальцем угору у вікні програми, щоб вийти/закрити його.

Примітка. Цей метод працює на всіх моделях iPhone, які не мають кнопки «Додому». Для моделей iPhone з кнопкою «Додому» вам потрібно буде двічі швидко натиснути кнопку «Додому», щоб увійти в режим багатозадачності. Цей метод також працює на iPadOS.

Що відбувається, коли я закриваю програму на iPhone 11

Коли ви закриваєте вікно програми на iPhone, програма;

Залишається ввійти, якщо на ньому немає функції безпеки, яка виходить із системи користувача, наприклад, банківські програми чи програми, пов’язані з платежами.
Ви й надалі отримуватимете сповіщення від програми.
Ви не втратите жодних «незбережених» даних, наприклад, якщо ви створюєте або редагуєте файл у Numbers або Excel.
Програма перезавантажить та оновить дані, коли ви наступного разу її відкриєте, наприклад, програма Facebook оновить стрічку, якщо ви закриєте та знову відкриєте її.
Програма може припинити синхронізацію даних. це залежить від типу програми. Карти Google і YouTube можуть призупинити завантаження, але Google Drive і Dropbox продовжуватимуть завантажувати файли.

Висновок

Мобільні операційні системи не призначені для роботи так само, як настільні операційні системи. Різниця не тільки в косметиці. Принципова різниця в тому, як запускаються програми та процеси. Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм кілька днів, ви швидко зрозумієте різницю між ними та чому ви, як правило, не можете закрити вікна на мобільній ОС.