Як завантажити GIF з Twitter

Categories:

GIF-файли – це найцікавіший і найпопулярніший спосіб взаємодії в Twitter. Для непосвячених GIF-файли – це короткі анімовані відеокліпи, які можна використовувати для візуальної взаємодії. Twitter може похвалитися спеціальною пошуковою системою GIF, яка полегшує пошук і надсилання відповідних GIF-файлів. Однак якщо ви хочете завантажити свої улюблені GIF-файли з Twitter, простого способу це зробити немає. Враховуючи популярність GIF-файлів у Twitter, можна очікувати, що компанія спростить процес завантаження GIF-файлів. Але це не так. Ну, не хвилюйтеся, оскільки ми тут із простим посібником про те, як завантажити GIF із Twitter на різних платформах.

Завантажити GIF з Twitter (2023)

Щоб завантажити ваші улюблені GIF-файли з Twitter, вам потрібно покладатися на сторонні веб-сайти та програми. Сам процес не складний. Спочатку це може здатися складним, але вам просто потрібно відвідати веб-сайт і виконати кілька кроків, щоб виконати роботу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як завантажити улюблені GIF-файли з Twitter на пристрої Windows, macOS, iOS і Android. Залежно від вашої платформи ви можете використовувати таблицю нижче для навігації по статті.

Примітка. Раніше вам потрібно було завантажити GIF у вигляді відеофайлу, а потім перетворити це відео на GIF за допомогою таких інструментів, як ezGIF або Cloud Convert. Але вам більше не потрібно цього робити, оскільки ми рекомендували веб-сайти та програми, які дозволяють безпосередньо завантажувати GIF-файли з Twitter.

Як зберегти GIF-файли з Twitter на веб-сторінці/настільному комп’ютері

Якщо ви отримуєте доступ до Twitter через комп’ютер Mac або Windows, ви можете скористатися допомогою сторонніх веб-сайтів, а також розширень браузера, щоб завантажити GIF-файли. Отже, давайте розглянемо інструменти, за допомогою яких можна завантажити GIF-файл із Twitter через веб-браузер на робочому столі.

1. Використання веб-сайтів третіх сторін

Спосіб №1: RedKetchup.io

RedKetchup — це багатофункціональний веб-сайт, який дозволяє зберігати GIF-файли Twitter на робочому столі. RedKetchup дозволяє завантажувати не лише GIF-файли, а й зображення та відео з Twitter. Ви навіть можете зберігати GIF-файли з Twitter у форматі MP4. Ви також можете завантажити кілька медіа-вкладень із платформи соціальних мереж у форматі zip. Окрім простого завантажувача GIF-файлів у Twitter, RedKetchup також пропонує безліч інструментів для зображень, анімації та значків. Проте виконайте наведені нижче дії, щоб завантажити GIF-файли з Twitter у веб-переглядачі:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Twitter на робочому столі Windows або macOS за допомогою потрібного веб-браузера.
 • Відкрийте файл GIF, який потрібно завантажити, і скопіюйте URL-адресу твіту.

 • Потім перейдіть на веб-сайт RedKetchup.io (відвідати), який є безкоштовним для використання, але містить певну рекламу. Вставте скопійоване посилання в текстове поле «Посилання на твіт» на веб-сторінці, а потім натисніть кнопку «Логотип Twitter».
  Закріпіть твіти за допомогою нового профілю Twitter, який тепер доступний для всіх

 • Після обробки протягом кількох секунд ви побачите вибране медіа-вкладення в розділі «Завантажити медіа». Виберіть опцію «GIF-анімований GIF» у меню «Завантажити GIF як» на цьому екрані.
 • Далі натисніть кнопку «Завантажити» внизу праворуч, як показано на знімку екрана нижче.

 • Це почне процес завантаження та переведе вас до останнього вікна завантаження. У цьому вікні ви можете побачити кількість кадрів у GIF, тривалість GIF, розміри, ім’я файлу, розмір файлу та інші деталі. Знову натисніть кнопку «Завантажити» у верхньому лівому куті, щоб зберегти GIF локально на вашому ПК.

 • І вуаля! Ви успішно завантажили GIF із веб-сайту Twitter на свій комп’ютер Mac або Windows. Ви також можете додати кілька посилань на твіт у форматі GIF на веб-сайті та завантажити папку zip з усіма GIF-файлами, які вам подобаються.

Спосіб № 2: невеликі інструменти SEO Twitter GIF Downloader

Small SEO Tools — ще один хороший веб-сайт, який можна використовувати для завантаження GIF-файлів із Twitter. Це простий і безкоштовний веб-сайт, який дозволить вам миттєво завантажувати високоякісні GIF-файли з Twitter і зберігати їх на робочому столі. Виконайте наведені нижче дії, щоб продовжити.

 • Просто скопіюйте URL-адресу твіту з GIF-файлом, який ви хочете завантажити, і зайдіть на веб-сайт Small SEO Tools це посилання. Вставте скопійоване посилання в текстове поле «Введіть URL-адресу відео» на веб-сайті. Потім натисніть кнопку «Завантажити Twitter GIF».

 • Веб-сайт обробить URL-адресу та згенерує посилання для завантаження GIF за лічені секунди. Нарешті натисніть кнопку «Завантажити» поруч із параметром якості зображення/GIF, як показано нижче.

2. Розширення Twitter Media Assist Chrome

Google Chrome пропонує кілька розширень, які дозволяють виконувати різні дії у веб-переглядачі, зокрема завантажувати відео та GIF-файли з Twitter. Однак під час тестування інструментів для цього посібника розширення Chrome, яке привернуло нашу увагу, називається «Twitter Media Assist», і воно значно спрощує процес завантаження GIF-файлів із Twitter. Виконайте наведені нижче кроки, щоб дізнатися, як установити це розширення та використовувати його для збереження GIF-файлів із Twitter.

 • Спочатку перейдіть у веб-магазин Chrome і знайдіть Twitter Media Assist або можете натисніть на це посилання щоб отримати розширення. Тепер вам потрібно натиснути кнопку «Додати до Chrome», щоб установити розширення.

Примітка. Незважаючи на те, що розширення не оновлювалося майже два роки, воно працює належним чином і має масу позитивних відгуків.

 • Після встановлення цим інструментом легко користуватися. Просто перейдіть до твіту з GIF-файлом, який ви хочете завантажити. Ви побачите новий значок завантаження поруч із значком спільного доступу.
 • Просто клацніть піктограму «Завантажити», щоб завантажити GIF із Twitter на свій робочий стіл. Насправді це розширення Chrome також працює з відео та зображеннями, опублікованими в Twitter.

 • Однак зауважте, що Twitter Media Assist за замовчуванням завантажує GIF-файли у форматах .gif і .mp4. Ви можете легко змінити цей параметр. Натисніть значок розширення поруч із адресним рядком, потім натисніть значок із трьома крапками поруч із розширенням і перейдіть у меню налаштувань «Параметри».
  Як позбутися від шуму за допомогою списків Twitter

 • У налаштуваннях розширення вам потрібно зняти позначку з опції MP4 для підказки «Я хочу зберегти Twitter GIF як». Тепер ви зможете зберігати лише GIF-файли на комп’ютері Mac або Windows.

Як завантажити GIF-файли з Twitter на iPhone

Ми рекомендуємо дві програми, які можна використовувати для збереження GIF-файлів із мобільної програми Twitter на iPhone. Давайте подивимося, як працюють обидві ці програми:

Використання програми GIFWrapped

Якщо ви бажаєте завантажити GIF-файли з Twitter на свій пристрій iOS, GIFWrapped — це програма, яка вам потрібна. Ця програма дозволяє безперешкодно завантажувати та зберігати бажані GIF-файли. Проте особисто я вважаю, що розробнику слід оновити інтерфейс програми, оскільки вона здається досить застарілою. Проте виконайте наведені нижче дії, щоб побачити, як це працює:

 • Завантажте програму GIFWrapped (безкоштовно) із iOS App Store.
 • Відкрийте твіт із GIF-файлом, який ви хочете завантажити, і торкніться значка «Поділитися». Потім натисніть опцію «Копіювати посилання», щоб скопіювати посилання в буфер обміну.

 • Тепер відкрийте програму GIFWrapped і вставте скопійоване посилання в рядок пошуку та торкніться пошуку на клавіатурі.

 • Програма миттєво завантажить GIF із Twitter і збереже його в бібліотеці GIFWrapped для вас. Тепер ви можете легко ділитися, копіювати та зберігати GIF у програмі «Фото» на своєму iPhone. Для цього натисніть і утримуйте GIF, щоб відкрити меню параметрів, і торкніться потрібного параметра.

І вуаля! Тепер ви готові завантажити та зберегти ваші улюблені GIF-файли на пристрої iOS. Ви можете повторно використовувати їх, де завгодно, і зробити коментування дописів веселішим.

Використання програми Gifitize

Ще один дивовижний додаток, який ви можете спробувати – Gifitize. Gifitize скорочує двоетапну процедуру копіювання та вставлення GIFWrapped і дозволяє безпосередньо ділитися потрібним твітом із GIF у програмі. Особисто мені подобається Gifitize UI, оскільки він сучасний порівняно з GIFWrapped. Виконайте наведені нижче кроки, щоб завантажити GIF-файли в Twitter за допомогою Gifitize.

 • Встановіть додаток Gifitize (безкоштовно) із iOS App Store.
 • Тепер перейдіть до Twitter GIF, який ви хочете завантажити. Потім натисніть «значок спільного доступу», щоб відкрити меню спільного доступу.

 • У меню спільного доступу вам спочатку потрібно натиснути опцію «Поділитися через», а потім вибрати програму Gifitize. Тут можна натиснути кнопку «Ще», щоб знайти програму.

 • І це все. Це успішно збереже GIF із Twitter у Gifitize. Зауважте, що підказка посилатиметься на GIF як на зображення. Однак вам не потрібно хвилюватися, оскільки він буде збережений у форматі GIF.

 • Тепер відкрийте програму Gifitize і перейдіть до розділу «Черга» на нижній панелі навігації. Ви помітите вибраний GIF у черзі. Тут натисніть кнопку «Завантажити», щоб завантажити та зберегти GIF на пристрої iOS.

Як завантажити GIF-файли з Twitter на Android

Використання програми Tweet2gif

Ви можете завантажити GIF-файли Twitter на свій телефон Android за допомогою програми Tweet2gif. Tweet2gif спрощує процес збереження GIF-файлів, які вам подобаються, на ваш пристрій і дозволяє завантажувати їх безпосередньо у форматі .mp4 або .GIF. Незважаючи на те, що програма працює належним чином, інтерфейс користувача та час обробки можна покращити. Тим не менш, давайте розглянемо кроки, які слід виконати:

 • Завантажте додаток Tweet2gif (безкоштовно) із магазину Google Play.
 • Потім перейдіть до твіту з GIF-файлом, який ви хочете завантажити, і торкніться значка спільного доступу. Потім скопіюйте посилання на твіт за допомогою кнопки «Копіювати посилання».
  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

 • Тепер відкрийте додаток Tweet2gif і вставте скопійоване посилання в текстове поле URL-адреси та натисніть кнопку «Завантажити GIF».
 • Це воно. GIF буде миттєво збережено у вашій бібліотеці фотографій. YОднак ви також можете переглянути GIF або поділитися ним із Tweet2gif.

Крім того, ви також можете скористатися програмою «Завантажити Twitter Videos – GIF», доступною в магазині Google Play (завантажити). Ви можете скопіювати та вставити посилання на твіт у програму або скористатися опцією «Поділитися через» у Twitter, щоб надіслати посилання на твіт безпосередньо в цю програму. Потім ви побачите параметри завантаження GIF і MP4, і ви зможете вибрати той, який вам більше подобається.

Програма Download Twitter Videos – GIF має чистий інтерфейс користувача, який, безперечно, кращий за Tweet2gif, але є одне важливе застереження. Програма наповнена рекламою, зокрема банерами та спливаючими вікнами з відеорекламою. Однак ви можете позбутися реклами лише за 2,99 доларів США, що чудово.

Використання програми TwittaSave з відкритим кодом

Якщо ви шукаєте безкоштовну програму з відкритим вихідним кодом для завантаження GIF-файлів із Twitter, вам слід ознайомитися з TwittaSave від Emmanuel Kehinde на Github. Ця проста програма дозволяє зберігати GIF із Twitter на вашому мобільному телефоні Android. За допомогою цієї програми ви можете додати власні назви до своїх GIF-файлів. Мені подобається, як безперебійно працює додаток і не показує жодної реклами. Щоб почати використовувати TwittaSave, виконайте такі дії:

 • по-перше, відвідайте сторінку Kehinde на GitHub скориставшись доданим посиланням, і безкоштовно завантажте apk. Вам потрібно прокрутити вниз, доки не побачите посилання для завантаження apk для Android.

 • Після завантаження встановіть TwittaSave apk на свій пристрій.

 • Тепер все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити посилання на твіт із GIF-файлом, який ви хочете зберегти, і натиснути кнопку «Завантажити відео/Gif». Він завантажить GIF на ваш пристрій за лічені секунди.

Легко завантажуйте свої улюблені GIF-файли з Twitter

Я впевнений, що тепер ви дізналися про найкращі способи завантаження GIF-файлів із Twitter на всіх платформах, включаючи Windows, Mac, Android та iOS. Після завантаження ви можете ділитися та завантажувати ці GIF-файли, де завгодно, прямо з вашої фотогалереї. Отже, почніть зберігати свої улюблені зображення, відео та GIF-файли з Twitter прямо зараз. Крім того, ви можете ознайомитися з 5 найкращими способами, якими ви можете скористатися для збереження тем у Twitter. Також перегляньте нашу статтю про найкращі поради та підказки, як використовувати Twitter і якнайкраще використовувати цю платформу соціальних мереж. Тим не менше, який метод ви збираєтеся використовувати для завантаження GIF-файлів Twitter? Прокоментуйте нижче!