Як завантажити файли з торрента: пояснення завантаження торрента

| | 0 Comments| 7:40 AM
Categories:

Завантаження файлів з торрента дуже відрізняється від завантаження їх з хмарного диска або веб-сервера. Файли, які завантажуються з веб-серверів через ваш веб-браузер, завантажуються як єдине ціле. Торрент-файли поставляються невеликими шматочками, і не всі вони походять з одного комп’ютера. Частини розподіляються між різними комп’ютерами, що гарантує, що, якщо одна система недоступна, або якщо занадто багато користувачів завантажують той самий файл, він все ще може бути надійно доставлений. Ось чому завантаження файлів з торрента принципово відрізняється від завантаження файлу через браузер.

Існує три основні компоненти, які беруть участь у завантаженні файлу з торрента; сам файл, магнітне посилання та торрент-клієнт.

Пошук торрент-файлів

Файли, як правило, недоступні в торрент-формі. Навіть якщо ви намагаєтеся завантажити безкоштовну програму, наприклад Xcode від Apple, ви не зможете знайти для неї офіційне торрент-посилання. Те саме стосується всіх програм; офіційні веб-сайти чи сховища програмного забезпечення ніколи не дають вам посилання на торрент. Вони дають вам пряме посилання на файл. Щоб знайти торрент-файл, потрібно шукати його на відомих торрент-сайтах.

  Як показати приховані плаваючі панелі продуктивності Mac

The Pirate Bay — це популярний торрент-сайт, який розповсюджує все: від фільмів, книг до програм. Більшість файлів можна знайти тут. Все, що вам потрібно зробити, це знайти свій файл. Якщо ви не можете знайти його, спробуйте пошукати в Google посилання на файл через торрент.

Примітка про законність та етику

Не всі файли, доступні для торрента, є законними для завантаження. Книги та фільми є одним з очевидних прикладів файлів, які заборонено завантажувати. На жаль, багато торрент-сайтів в кінцевому підсумку розміщують посилання на незаконний вміст, що, у свою чергу, призводить до судових позовів проти них. Часто ці сайти блокуються провайдерами або на них накладається заборона по всій країні. Розповсюджувати файл через торрент не є незаконним, якщо сам файл вільний для розповсюдження.

  Як налаштувати пакет браузера Tor на Ubuntu

Магнітні посилання

Торрент-файли не мають звичайних HTML-посилань. Натомість у них є магнітні посилання, які завантажують файл із розширенням .torrent. Ви можете зберегти цей файл або надіслати магнітне посилання своєму торрент-клієнту (див. наступний розділ). Магнітне посилання в основному повідомляє вашому торрент-клієнту, де знайти файл, який ви хочете завантажити.

Торрент-клієнти

Торрент-клієнти необхідні, якщо ви хочете завантажувати файли з торрента. Торрент-клієнт розуміє інформацію в магнітному посиланні, визначає, де він може знайти файл, і надійно завантажує його у вашу систему. Він також може призупинити та відновити завантаження, коли вам заманеться. Ви можете знайти безкоштовних і платних клієнтів Torrent. Деякі безкоштовні клієнти пропонують професійну версію з додатковим захистом, таким як додаткове шифрування та послугу VPN, щоб захистити вас під час використання файлів через торрент.

  Як використовувати Zappy, новий інструмент для знімків екрана та анотацій для Mac

uTorrent і BitTorrent — два популярних безкоштовних торрент-клієнта.

Завантажити файли з торрента

Якщо ви знайшли торрент-файл, який хочете завантажити, на торрент-сайті, ви, ймовірно, побачите кілька результатів. Виберіть той, який має велику кількість сівалок, або той, який має більшу кількість сівалок порівняно з п’явками. Це важливо, інакше ваш торрент буде завантажуватися повільно. Натисніть посилання на магніт під торрентом. Це відкриє ваш торрент-клієнт. У вікні підтвердження буде запитано, чи хочете ви додати торрент до свого клієнта. Прийміть це, щоб почати завантаження.

Якщо у вас є файл .torrent, просто перетягніть його на свій торрент-клієнт або скористайтеся опцією «Додати торрент», щоб додати файл.