Як завантажити та надіслати нові стікери на WhatsApp

| | 0 Comments| 4:59 PM
Categories:

Кожен користувач WhatsApp, який часто надсилає наклейки, знає, що вам ніколи не буває достатньо. Безперервне надсилання тих самих стікерів-мемів може швидко набриднути, тому корисно час від часу оновлювати колекцію.

Ви можете додавати нові наклейки по черзі, коли ви знаходите їх в окремих чатах, але це зазвичай захаращує зображення та ускладнює пошук потрібного. Найкращий спосіб отримати круті нові наклейки – завантажити цілі пакети наклейок і додати їх до своєї колекції.

Як додати нові стікери на WhatsApp

У WhatsApp є вбудована функція, яка дозволяє вибирати зі списку офіційних пакетів наклейок і додавати їх до своєї колекції. Ви можете переглянути цей список, щоб знайти наклейки, які хочете завантажити.

  Tenorshare UltData WhatsApp Recovery: відновіть видалені повідомлення WhatsApp

Щоб завантажити набір наклейок у WhatsApp, виконайте такі дії:

 • Відкрийте груповий або особистий чат
 • Перейдіть до розділу «Наклейка», вибравши емодзі зліва на текстовій панелі, а потім клацніть піктограму наклейки.
 • Торкніться значка плюс/додати, який з’явиться праворуч
 • Він має відкрити вкладку «Усі наклейки».
 • Прокрутіть, щоб знайти набір наклейок, який вам цікавий, і натисніть значок завантаження поруч із ним. Наклейки з іконкою відтворення поруч із ними анімовані. Ви також можете відкрити набір, щоб переглянути наклейки перед завантаженням.
 • Ви можете поділитися завантаженими наклейками зі своїми контактами WhatsApp, перейшовши на вкладку «Мої наклейки» поруч із розділом «Усі наклейки». На цій вкладці також можна видалити та змінити порядок наборів стікерів. Щоб поділитися, клацніть набір наклейок, торкніться значка «Поділитися» вгорі та виберіть групу чи особу, якій потрібно надіслати його.

    Виправте те, що відеодзвінок WhatsApp не працює на iPhone та Android

  Ви також можете створювати власні наклейки ШІ на WhatsApp.

  Чи можете ви використовувати сторонні програми для наклейок у WhatsApp?

  Якщо ви не любите стікери, доступні в додатку, ви можете скористатися додатком для наклейок, таким як Stickify або Sticker.ly, щоб знайти нові пакети стікерів і додати їх у WhatsApp.

  Це досить простий процес, якщо ви використовуєте програму для наклейок, яка відповідає вказівкам WhatsApp.

  Цим програмам не потрібні спеціальні дозволи для додавання стікерів у WhatsApp. Тому тримайтеся подалі від будь-якої програми, яка запитує підозрілий доступ до ваших файлів і медіафайлів, якщо вона не призначена для створення власних наклейок.

    Виправити статус WhatsApp, який не відображається на Android

  Важливо зазначити, що використання програм сторонніх розробників може становити загрозу безпеці, тому найкраще дотримуватися офіційних способів завантаження пакетів стікерів.

  Завантажувати нові наклейки легко

  Підсумовуючи, додавання та надсилання стікерів у WhatsApp — чудовий спосіб оживити ваші чати. З усіма класними пакетами наклейок ви можете проявити свою творчість і розважитися своїми повідомленнями. Отже, продовжуйте, пориньте у світ стікерів WhatsApp і зробіть свої чати веселішими.