Як завантажити пісні Spotify для прослуховування в автономному режимі

Ключові висновки

 • Завантажувати музику на Spotify напрочуд просто, і ви можете слухати вміст офлайн, щоб заощадити ваші мобільні дані.
 • Користувачі Spotify Premium можуть завантажувати музику (та/або подкасти) як у мобільних, так і в настільних програмах, але не у веб-плеєрі.
 • Користувачі преміум-класу можуть завантажувати до 10 000 пісень на п’ять різних пристроїв, тоді як користувачі безкоштовного сервісу можуть завантажувати лише подкасти, не вмикаючи автономний режим.

Завантажувати пісні Spotify для прослуховування в автономному режимі не тільки можливо, але й напрочуд просто. А офлайн-режим Spotify означає, що ви можете гарантувати доступ лише до завантаженого вмісту, запобігаючи витрачанню мобільних даних.

Як завантажити пісні Spotify для прослуховування в автономному режимі

Ви можете завантажувати музику (і подкасти) зі Spotify як у мобільних, так і в настільних програмах (але не в Веб-плеєр Spotify). Ось як…

Як завантажити музику на Spotify на свій мобільний телефон

Відкрийте програму Spotify на телефоні та знайдіть пісню, альбом або список відтворення, які хочете завантажити для прослуховування в режимі офлайн.

Щоб завантажити окрему пісню, спочатку потрібно додати її до списку відтворення. Найпростіший спосіб – додати її до списку «Сподобалися пісні», натиснувши
символ +
під час відтворення пісні. Або ви можете створити список відтворення Spotify і додати до нього пісні вручну.

Щоб завантажити альбом або список відтворення, знайдіть альбом або список відтворення, які ви хочете прослухати в режимі офлайн, клацніть його та знайдіть кнопку «Завантажити» (стрілка вниз у колі). Він розташований над списками пісень, ліворуч від кнопки «Відтворити».

  Як отримати QR-код від оператора

Просто натисніть цю кнопку, і альбом або список відтворення буде завантажено на ваш пристрій для прослуховування в режимі офлайн.

Як завантажити музику зі Spotify на робочий стіл

 • Відкрийте програму Spotify на комп’ютері та переконайтеся, що ви ввійшли.
 • Перейдіть до альбому або списку відтворення, який ви хочете завантажити, і натисніть кнопку «Завантажити» (стрілка вниз, розташована в одному рядку з кнопкою «Відтворити»).
 • На відміну від пісень, ви можете завантажувати окремі подкасти для прослуховування офлайн. Отже, знайдіть подкаст, який хочете прослухати, і виберіть його, щоб відкрити список епізодів. Ви побачите
  Завантажити
  у нижньому лівому куті кожного епізоду. Просто клацніть його, щоб завантажити цей епізод і
  слухати свій улюблений подкаст
  .

  Як знайти все, що ви завантажили на Spotify

  Після того, як ви завантажили певний вміст, вам потрібно знати, де його знайти. Ось як…

 • Відкрийте програму Spotify на своєму пристрої та натисніть «Ваша бібліотека».
 • Прокрутіть параметри, доки не знайдете Завантажено.
 • Натисніть на це, щоб відкрити повний список усього, що ви завантажили на Spotify.
 • Якщо ви завантажили багато вмісту, ви можете відсортувати завантажений вміст кількома способами, щоб допомогти вам знайти те, що ви шукаєте.

  За умовчанням ваш завантажений вміст сортується за останнім доступом. Але якщо натиснути «Останні», можна сортувати за «Нещодавно доданими», «Алфавітним» або «Творцем».

  Незалежно від пристрою, яким ви користуєтеся, завантажений альбом, список відтворення чи подкаст тепер можна буде прослуховувати в режимі офлайн. Незалежно від того, чи ви вирішите перейти в режим офлайн, чи змушені бути в режимі офлайн.

    Як вимкнути iMessages на Mac

  Чому ви повинні завантажувати музику на Spotify

  Тепер ви знаєте, як завантажувати музику на Spotify, давайте розберемося, чому це потрібно робити.

  У двох словах, завантаження вмісту означає, що він буде доступний для прослуховування офлайн. Отже, незалежно від того, чи хочете ви навмисно від’єднатися від Інтернету (щоб зберегти ваші мобільні дані) чи ви змушені бути в режимі офлайн (через відсутність покриття чи збій), мати завантажений вміст (музику та/або подкасти) для прослуховування є розумним ідея.

  Зрештою, якщо ви не користуєтеся безкоштовним планом Spotify і, отже, маєте обмежені можливості відтворення, ви платите за послугу. Отже, важливо мати доступ до вмісту, який ви хочете слухати, незалежно від того, перебуваєте ви в мережі чи ні.

  Як (і чому) увімкнути офлайн-режим Spotify

  Після того, як ви завантажили деякий вміст для прослуховування в автономному режимі, ви можете ввімкнути автономний режим Spotify. Увімкнення режиму офлайн означає, що в режимі офлайн ви зможете відтворювати лише музику та/або подкасти, які ви завантажили. Це ще один варіант, доступний лише для підписників Spotify Premium.

  Щоб увімкнути автономний режим Spotify:

 • Відкрийте програму Spotify на своєму мобільному пристрої та увійдіть.
 • Натисніть на свій профіль у верхньому лівому куті, а потім натисніть «Налаштування та конфіденційність».
 • Прокрутіть униз, доки не побачите Автономний режим під заголовком Відтворення.
 • Натисніть перемикач праворуч, щоб увімкнути або вимкнути його (залежно від його поточного положення).
 •   Як додати затримки до коду

  Як зазначено вище, офлайновий режим Spotify обмежує вас прослуховуванням вмісту, який ви завантажили. Це гарантує, що ви не використовуєте мобільні дані або навіть Wi-Fi для потокової передачі, якщо ви цього не хочете. Це важливо, якщо ви використовуєте обмежений тарифний план або маєте іншу причину не бажати доступу до Інтернету протягом певного періоду часу.

  Що вам потрібно знати про прослуховування Spotify офлайн

  Такі користувачі Spotify Premium, як я, можуть завантажувати до 10 000 пісень кожен на п’ять різних пристроїв, загалом 50 000 пісень. Що, при оцінці трьох хвилин на пісню (що, ймовірно, мало), дасть вам 2500 годин музики для прослуховування офлайн.

  Для контексту це трохи більше 104 днів безперервного прослуховування. І якщо ви так довго не маєте підключення до Інтернету, у вас виникнуть серйозніші проблеми, ніж ваша колекція пісень.

  Кожен, хто користується безкоштовним планом Spotify, МОЖЕ завантажувати подкасти для прослуховування в автономному режимі, але НЕ МОЖЕ завантажувати музику. Безкоштовні користувачі також не можуть увімкнути автономний режим. Хоча це не обов’язково проблема, це означає, що існує ймовірність випадкового потокового передавання вмісту, який ви не завантажили.

  Додаток Spotify має підключатися до Інтернету принаймні раз на 30 днів. Це означає, що ви не можете залишатися в режимі офлайн і безперервно лише слухати свої завантаження. Отже, якщо ви колись скасуєте свою підписку на Spotify Premium і перейдете на безкоштовний сервіс потокового передавання, ви зрештою втратите доступ до своїх завантажень.

  Spotify — це фантастичний сервіс потокового передавання, а можливість для користувачів Premium завантажувати вміст для прослуховування в режимі офлайн — це знахідка. А враховуючи, наскільки легко завантажувати альбоми, списки відтворення та окремі епізоди подкастів, справді немає причин не спробувати.