techukraine.net Windows Як завантажити певні оновлення Windows 10

Як завантажити певні оновлення Windows 10

Categories:

Microsoft регулярно випускає оновлення для Windows 10. Ви отримаєте оновлення стабільності, драйверів і безпеки, а також оновлення визначення Windows Defender і періодичні виправлення. Оновлення функцій відбуваються раз на рік, але ці інші оновлення необхідні. Однак іноді вони відмовляються завантажувати та/або встановлювати. Оновлення Windows виявлять оновлення, але не можуть його завантажити, або завантажене оновлення не буде встановлено. Ось як ви можете завантажити певні оновлення Windows 10 та інсталювати їх.

Завантажте певні оновлення Windows 10

Завантажити додаток wumgr. Це програма з відкритим вихідним кодом, доступна на Github. Оскільки ця програма встановлює оновлення, для її запуску потрібні права адміністратора.

Запустіть програму, і за замовчуванням вона покаже вам список усіх оновлень, які наразі встановлено у вашій системі.

  Як виправити спотворення звуку та статику в Windows 10

Щоб перевірити наявність нових оновлень, натисніть кнопку оновлення. Він перевірить і виведе список усіх доступних оновлень.

Ви можете вибрати оновлення, які хочете встановити. Ви можете просто завантажити оновлення та встановити його пізніше, або ви можете завантажити та встановити його. Перша кнопка, зазначена на скріншоті нижче, завантажує оновлення, а друга встановлює його.

Ви також можете використовувати програму, щоб приховати оновлення та отримати посилання на них. Ця програма не збирається отримувати оновлення зі стороннього сховища. Усі оновлення, які випускає Windows 10, можна завантажити безпосередньо з веб-сайту. Справжня проблема полягає в тому, щоб знайти їх, і wumgr робить це простіше. Якщо ви не хочете використовувати програму для завантаження оновлень Windows 10, ви можете використовувати її, щоб знайти пряме посилання та завантажити його через свій браузер.

  Як обрізати відео в Windows 10 без сторонніх програм

У wumgr є й інші функції, крім можливості завантажувати певні оновлення Windows 10. Ви також можете використовувати його, щоб змінити спосіб отримання оновлень Windows 10. Унизу ліворуч програма має дві вкладки; Параметри та Автооновлення. На вкладці «Автоматичне оновлення» ви можете вимкнути автоматичне оновлення для Windows 10 і вимкнути оновлення для оновлень Windows Store.

Він також може видаляти встановлені оновлення, що корисно, якщо ви випадково встановили оновлення, яке викликає проблеми. Ви також можете приховати проблемне оновлення. Якщо ви вважаєте оновлення Windows менш вражаючими, ви можете обійти їх і використовувати цю програму для керування оновленнями.

  Як перейменувати закріплені елементи панелі завдань у Windows 10

Якщо ви збираєтеся використовувати wumgr для їх завантаження та встановлення, бажано відкласти оновлення з програми «Налаштування». Хоча ця програма чудово підходить для невеликих оновлень, вам не слід використовувати її для оновлень функцій.