Як заблокувати реєстрацію клавіш за допомогою аудіодрайверів HP на Elitebooks

Categories:

The Next Web повідомляє про щось досить тривожне. HP, один з провідних виробників ноутбуків, постачає комп’ютери з ключові журнали встановлено. Клавіатурний журнал – це програма, яка реєструє натискання клавіш. Він реєструє кожну клавішу, яку ви коли-небудь натискали, так що, якщо ви введете пароль або PIN-код, вони будуть зафіксовані. За даними The Next Web, HP зробила це не зі зловживання. Він не намагається вкрасти паролі чи конфіденційні дані. Вони просто зробили крихітну, граничну вкрай некомпетентну помилку. Ця проблема обмежена ноутбуками Elitebook. Хороша новина полягає в тому, що ви можете заблокувати реєстрацію ключів аудіодрайверами HP за допомогою налаштування реєстру. Рішення надходить з Reddit user_My_Angry_Account_.

Блокування реєстрації ключів за допомогою аудіодрайверів HP

Щоб заблокувати реєстрацію ключів аудіодрайверами HP, потрібно налаштувати реєстр Windows. Щоб налаштувати реєстр, потрібні права адміністратора. Відкрийте реєстр Windows і перейдіть до наступного місця;

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows NTcurrentversionimage file execution options

Клацніть правою кнопкою миші клавішу «Параметри виконання файлу зображення» та виберіть у контекстному меню «Новий>Ключ». Назвіть новий ключ «MicTray.exe». Якщо ви використовуєте 64-розрядну Windows, вам слід назвати ключ «MicTray64.exe».

Клацніть правою кнопкою миші цей ключ і створіть нове значення рядка. Назвіть це значення рядка “Debugger”. Двічі клацніть його й у полі «Значення» введіть наступне;

devenv /debugexe

Перевірте, чи ви постраждали

Перейдіть до наведеного нижче місця на своєму ноутбуці, щоб перевірити, чи це стосується вас.

C:WindowsSystem32

Знайдіть програму з назвою «MicTray64.exe» або «MicTray.exe». Якщо він там, ви в групі ризику.

  Який сенс торрентування?

Це була помилка HP. Розглянутий аудіодрайвер створює файл журналу, в якому зберігаються ваші натискання клавіш. Файл журналу знаходиться за адресою C:UsersPublicMicTray.log. Файл стирається щоразу, коли ви вимикаєте систему. Справжнє питання, яке слід задати тут: як часто ви вимикаєте свій Elitebook? Якщо ви робите це щоразу, коли відходите від комп’ютера, ви можете бути в меншому ризику, однак люди більше не вимикають комп’ютери. Гібернація та сплячий режим тепер є альтернативою вимкненню наших систем. Зазвичай ми просто закриваємо кришку ноутбука і йдемо геть.

Навіть якщо ви вимикаєте свій ноутбук щоразу, коли закінчите роботу над ним, файл журналу може бути збережений в останній резервній копії. Оскільки файл автоматично видаляє свій вміст, ви можете бути впевнені, що HP не хотів викрасти вашу інформацію. Єдина проблема в тому, що зараз це загальновідомо. Це лише питання часу, коли хтось націлиться на користувачів Elitebook і спробує вкрасти їх інформацію. HP має виправити це.

  Додайте 5 важливих завдань на сторінку нової вкладки [Chrome]