Як заблокувати рекламу на Twitch

Якби ви зайшли сюди, шукаючи обхідний шлях, щоб позбутися дратівливої ​​реклами на Twitch, ви, ймовірно, знали б, що таке Twitch.

Twitch — це інтерактивна платформа для трансляції в прямому ефірі, призначена для потокового вмісту, починаючи від ігор, розваг, спорту, музики тощо.

Стрімери показують пряму трансляцію, граючи в ігри та спілкуючись з іншими людьми, які мають такі ж інтереси. Платформа пропонує кілька вбудованих інструментів, які дозволяють творцям вести прямі трансляції під час гри та одночасної взаємодії з іншими користувачами.

Twitch швидко здобув популярність і був придбаний Amazon у вересні 2014 року. Як і на YouTube, модель заробітку на Twitch базується на рекламі та підписках. Оголошення Twitch загалом поділяються на два типи:

Статичні: це рекламні оголошення на сторінці, розкидані по всьому веб-сайту/веб-клієнту Twitch.

Відео: ці оголошення зазвичай з’являються перед початком прямої трансляції або між сеансами трансляції. Вони відомі як оголошення на початку та в середині відео відповідно.

Twitch сумно відомий тим, що націлює на користувачів безліч реклами, яка, як відомо, псує враження від перегляду, особливо тієї, яка показується в найважливіші моменти потокової трансляції Twitch. Не дивно, що багато користувачів шукають надійний спосіб заблокувати цю погану рекламу на Twitch.

У цьому вичерпному посібнику ми зібрали різні методи, які можна застосовувати для блокування реклами на Twitch. Тож продовжуйте гортати нижче, щоб дізнатися, які варіанти ви маєте, щоб виконати задумане.

#1. Використовуйте розширення блокувальника реклами для Chrome

Найпростіший спосіб заблокувати цю надокучливу рекламу на Twitch — скористатися одним із тих розширень браузера, які блокують рекламу. Ці розширення можуть безпечно зупинити більшість рекламних оголошень на сторінці служби потокового відео в прямому ефірі.

Давайте розглянемо деякі з блокувальників реклами, які ефективно виконують свою роботу.

uBlock Origin

uBlock Origin — одне з найпопулярніших розширень для блокування реклами з відкритим кодом, які можна використовувати для блокування реклами на Twitch. Крім Chrome, він відмінно працює з іншими популярними браузерами, такими як Mozilla Firefox, Microsoft Edge і Opera.

  Як спілкуватися в чаті в потоках Twitch на робочому столі Linux з Chatterino

uBlock Origin ефективно блокує всю рекламу на сторінці Twitch без погіршення якості потокового передавання. Цей блокувальник реклами може застосувати тисячі фільтрів, яких немає на жодній іншій платформі, не витрачаючи системних ресурсів. uBlock може похвалитися тим, що займає найменший обсяг пам’яті серед інших блокувальників реклами.

Twitch Adblock

Twitch Adblock — це надійний блокувальник реклами, який можна застосувати, щоб уникнути реклами на Twitch. Щойно наближається час показу реклами, це розширення перетворює потік у нижчу якість 480 пікселів і пропускає рекламу.

Оригінальна якість відео автоматично відновлюється до нормального, коли час реклами закінчується. Розширення Twitch Adblock виконує описаний вище процес локально без використання проксі-серверів, VPN або сторонніх сценаріїв.

Це розширення не збирає вашу особисту інформацію, тому вам не потрібно турбуватися про вашу конфіденційність в Інтернеті. Ви можете використовувати розширення Twitch Adblock як окремо, так і з розширенням UBlock Origin.

#2. Використовуйте VPN із вбудованим блокувальником реклами

Використання віртуальної приватної мережі (VPN) є ще одним можливим способом блокування реклами на Twitch. Рекламна політика Twitch відрізняється від країни до країни, і реклама не відображається в деяких країнах, таких як Польща, Росія, Україна, Сербія, Колумбія та інші.

VPN допомагають підробити ваше місцезнаходження, призначаючи іншу IP-адресу, що належить іншій країні. Таким чином, ви зможете насолоджуватися прямими трансляціями, не турбуючись про надокучливу рекламу на початку ролика.

Деякі VPN також мають вбудовані блокувальники реклами, які можуть блокувати рекламу на різних потокових платформах, включаючи Twitch. VPN із блокувальниками реклами успішно блокують рекламу, інтегровану в потік, а також карусель на домашній сторінці та рекламні банери.

Нижче наведено найпопулярніші VPN з блокувальниками реклами:

NordVPN

NordVPN оснащено ефективним блокувальником реклами, який запобігає відволікаючій і зловмисній рекламі, яка стежить за вами в Інтернеті, і забезпечує безпечну та плавну трансляцію на Twitch. NordsVPN блокує рекламу ще до того, як вона досягне вашої системи. Менша кількість оголошень покращує час завантаження та споживає менше даних.

Щоб скористатися функцією блокування реклами NordVPN, вам потрібно придбати підписку. Підписавшись на NordVPN, виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути блокувальник реклами:

  • Запустіть програму NordVPN на своєму ПК.
  • Далі натисніть значок щита.
  • Знайдіть опцію «Захист від загроз» і ввімкніть перемикач.
  Як змінити назву потоку на Twitch

Proton VPN

Proton VPN — це ще один, який включає інтегрований блокувальник реклами, відомий як NetShield. Цей блокувальник реклами працює двома способами: він блокує зловмисне програмне забезпечення та рекламу, яка не дратує вас на різних платформах, включаючи Twitch. Proton NetShield не залежить від платформи, тому ви можете використовувати його на будь-якому пристрої для блокування реклами, будь то Windows, Mac, Android, iOS або Linux.

NetShield використовує механізм DNS-фільтрації, щоб заборонити онлайн-трекерам і маркетинговим компаніям відстежувати вашу онлайн-діяльність і бомбардувати вас рекламою. Блокувальник реклами запобігає завантаженню на ваш пристрій непотрібної реклами, таким чином зменшуючи тип завантаження та покращуючи якість потокового передавання.

#3. Клієнтські програми Twitch

Деякі сторонні програми Twitch дозволяють користувачам насолоджуватися прямими трансляціями, не турбуючись про рекламу. Окрім підтримки трансляції без реклами, вони також пропонують такі функції, як миттєве відтворення, режим лише аудіо та можливість налаштувати інтерфейс відповідно до своїх вимог. Найбільш популярні з них:

Кишенькові ігри для Twitch

Pocket Plays for Twitch — популярна альтернативна платформа для користувачів, які використовують Twitch на пристроях Android. Програма пропонує всі функції, які зазвичай надає офіційна програма Twitch. Додаток простий у використанні та обходить рекламу, видиму на Twitch, пропонуючи досвід без реклами. Pocket Plays має гарний і зручний інтерфейс користувача для перегляду багатьох прямих трансляцій і відео на вимогу (VOD).

Ви можете налаштувати сповіщення, про які хочете отримувати сповіщення, і спілкуватися з іншими користувачами під час перегляду відео в повноекранному режимі.

Impulse – клієнт Twitch

Impulse — ще один клієнт Twitch, який варто перевірити, щоб зменшити кількість реклами, видимої на Twitch. Він блокує рекламу на сторінці, дозволяючи вам дивитися улюблені прямі трансляції, VOD та кліпи, не відволікаючись на неприємну рекламу. Однак оголошення, безпосередньо вбудовані в потік, можуть час від часу з’являтися під час сеансів потокового передавання.

Крім того, що додаток пропонує без реклами, він також надає інші корисні функції, як-от таймер вимкнення, підтримка «картинка в картинці», вікно мультипідтримки тощо.

#4. Підпишіться на канал

Якщо вам подобається певний канал, ви можете підписатися на нього, щоб підтримати творця. Вас більше не турбуватимуть абсурдні оголошення. Ви отримаєте доступ до ексклюзивних чатів для передплатників, потоків лише для передплатників, вишуканий значок субпідпису та спеціальну емоцію.

  Як підписатися на стример Twitch за допомогою Amazon Prime

Однак рекомендуємо перевірити переваги, якими ви можете скористатися після підписки на канал, і перевірити, чи є одним із них перегляд без реклами. Буває рідкісний сценарій, коли автори не пропонують перегляд без реклами навіть після підписки на канал.

Twitch Turbo

Якщо ви хочете підписатися на Twitch замість певного каналу, ви можете підписатися на Twitch Turbo. Ця преміум-версія Twitch доступна за місячним планом підписки в розмірі 8..99 доларів США на місяць. Twitch Turbo надає доступ до перегляду без реклами через Twitch; це означає, що більше не буде реклами на початку, у середині відео, супровідної чи медійної реклами.

Крім Twitch без реклами, Twitch Turbo також пропонує інші функції, які можуть ще більше покращити ваші враження від трансляції:

  • Ексклюзивний значок чату: ексклюзивний значок чату відображається поруч із вашим іменем користувача, що відрізняє вас від інших користувачів.
  • Пакет розширення для емоцій: можливість вибрати один із двох наборів емоцій — емоція Glitch і Monkey. Перемикатися між ними можна в будь-який момент.
  • Користувацькі кольори імені користувача для чату: користувачі можуть вибрати унікальний колір імені користувача після підписки на Turbo Twitch. Це виділяє їх, щоб стримери могли помітити їхні коментарі.
  • Розширення пам’яті трансляцій: ця функція є перевагою для творців, які можуть зберігати трансляції за останні 60 днів замість попередніх 14 днів.

Заключні думки

Якщо ви любите проводити час на Twitch, щоб відпочити після напруженого дня, настирлива реклама може зіпсувати ваші враження. Якщо ви не хочете, щоб вас засипали рекламними оголошеннями на платформі потокового відео, скористайтеся одним із згаданих вище способів вирішення проблеми.

Ви також можете переглянути найпопулярніші стримери Twitch усіх часів.