techukraine.net Windows Як заблокувати значки на робочому столі в Windows

Як заблокувати значки на робочому столі в Windows

| | 0 Comments| 4:25 PM
Categories:

Втомилися від того, що люди переміщують значки на робочому столі Windows? Закріпіть їх на місці за допомогою цього посібника.

Якщо вам подобається підтримувати робочий стіл у чистоті й порядку на комп’ютері з ОС Windows, може бути неприємно, коли хтось заходить і пересуває значки. Зрештою, це може зайняти багато часу, щоб повернути все назад, як вам подобається.

Отже, ми покажемо вам, як заблокувати значки на робочому столі, щоб вони залишалися на місці.

Найпростіший спосіб утримати вас від переміщення елементів на робочому столі — це зробити так, щоб їх могла розташувати лише Windows. Для цього клацніть правою кнопкою миші порожню частину робочого столу та виберіть «Перегляд» > «Автоматичне впорядкування значків» у Windows 11 або «Перегляд» > «Автоматичне впорядкування значків» у Windows 10.

  Як вирішити конфлікт IP-адрес на ПК з Windows – 2023

Це зафіксує елементи робочого столу на місці, і ніхто не зможе їх перемістити. Якщо ви хочете розблокувати піктограми, просто зніміть прапорець вище.

Як заблокувати значки робочого столу за допомогою DeskLock

Ще один спосіб заблокувати елементи робочого столу – це використовувати портативну програму, створену для цієї конкретної мети. Хорошим прикладом є DeskLock, і ось як його можна використовувати:

 • Завантажити DeskLock і розпакуйте файл ZIP на комп’ютері Windows у вибрану папку.
 • Відкрийте розпаковану папку та двічі клацніть файл DeskLock.exe.
 • Натисніть Показати приховані піктограми в системному треї.
 • Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі DeskLock і виберіть Enabled. Меню закриється, але якщо ви відкриєте його знову, ви побачите, що праворуч від опції «Увімкнено» є позначка.
 •   Як вимкнути дратівливі сповіщення про фокусування в Windows 10

  Якщо ви зараз спробуєте перемістити значки на робочому столі, ви побачите, що це не працює. Ви можете дізнатися, як заблокувати панель завдань у Windows, якщо ви не хочете, щоб люди також переміщували туди елементи.

  Щоб вимкнути DeskLock, просто знову клацніть правою кнопкою миші піктограму програми в системній області та виберіть «Увімкнено» (галочка зникне, щоб показати, що ви вимкнули програму).

  Зробіть значки на робочому столі нерухомими

  Коли люди пересувають значки вашого робочого столу, це може зіпсувати ваш ідеальний порядок. На щастя, ви можете заблокувати їх за допомогою контекстного меню або програми, як-от DeskLock. Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що вони перемістяться з того місця, де ви їх розмістили.

    Виправити чорний екран Minecraft у Windows 10