Як додати віджети Wellness від Apple на екран блокування iPhone (і чому це потрібно)

| | 0 Comments| 5:07 AM
Categories:

Чи знаєте ви, що Apple пропонує низку віджетів для здоров’я, щоб відстежувати ваш сон, ліки, щоденну активність тощо? Ви можете отримати доступ до всіх цих даних із екрана блокування свого iPhone. Ми покажемо вам, як їх налаштувати.

Додавання віджетів на екран блокування iOS – це простий процес. Перейдіть до сторінки налаштування екрану блокування, утримуючи екран блокування свого iPhone. Унизу з’явиться меню Налаштувати. Торкніться синього плюса (+) поруч із ним, щоб створити новий екран блокування.

Виберіть свій фон із багатьох пропонованих варіантів, а якщо вам нічого не підходить, то є кілька веб-сайтів, де можна знайти чудові шпалери для iPhone. Отримуйте задоволення від роботи з усіма елементами налаштування. Щоб отримати докладніші відомості, ви можете переглянути наш посібник із налаштування екрана блокування iPhone.

Далі ви можете додати віджети здоров’я на екран блокування. Ви побачите розділ «Додати віджети» на сторінці налаштування екрана блокування. Торкніться його, щоб вибрати віджети, які ви хочете додати до цього простору. Є кілька віджетів на вибір. Ваш вибір залежатиме від того, які програми встановлено на вашому пристрої. Просто торкніться значка, щоб додати його в трей.

  Що таке рестейкінг Ethereum і як він працює?

Тут ми розглянемо оздоровчі віджети Apple, які включають віджети Activity Rings, Medications, State of Mind і Sleep.

Є кілька причин вибрати оздоровчі віджети Apple замість інших віджетів для екрана блокування вашого iPhone. Нижче ми обговоримо, чому і коли кожен із цих віджетів стане вам у нагоді.

Віджет Activity Rings

Культові кільця Apple Activity Rings будуть знайомі кожному, хто носить Apple Watch. Три кольорові кільця дозволяють одразу побачити, наскільки активним ви були протягом дня. Вони зображують три конкретні типи активності: ваші рухи, фізичні вправи та кількість разів, які ви встали й пересувалися протягом години.

Якщо ви намагаєтеся вести активний спосіб життя, цей віджет є важливим доповненням до вашого екрана блокування. Це покаже, наскільки ви близькі до досягнення своїх основних цілей діяльності цього дня. Закривати Apple Watch Activity Rings щодня може бути легше з цим віджетом на екрані блокування iPhone.

Ви побачите віджет Activity Rings, коли торкнетеся програми «Фітнес» на панелі «Додати віджети».

  10 найкращих 360-градусних камер для зйомки з усіх кутів

Віджет ліків

Віджет «Ліки» — це ярлик функції «Ліки» в програмі Apple Health, яка виявилася корисною для всіх, хто керує кількома ліками. Це дозволяє легко перевірити, які ліки ви повинні приймати, і реєструвати споживання в додатку.

Ви отримаєте сповіщення, коли настане час прийняти наступну дозу, а також побачите запланований час у віджеті «Ліки». Щоб знайти віджет «Ліки», вам потрібно буде вибрати програму «Здоров’я» на панелі «Додати віджети».

Віджет стану розуму

Отримайте швидкий доступ до відстеження психічного здоров’я свого iPhone в iOS 17 за допомогою віджета «Стан розуму», який виглядає як маленьке дерево на екрані блокування. Як і віджет «Ліки», цей також знаходиться в програмі «Здоров’я». Тому переконайтеся, що ви вибрали його на панелі «Додати віджети».

Використовуйте віджет як ярлик, щоб регулярно перевіряти та реєструвати свій поточний настрій та емоції. Згодом це зробить вас більш обізнаними про своє психічне благополуччя. Вам слід швидко помітити будь-які зміни у власному душевному стані та вжити заходів, щоб захистити себе.

  7 безкоштовних навчальних онлайн-ресурсів

Дані сну та віджет розкладу

Останній віджет благополуччя, Сон, позначається ліжком. Знову ж таки, це ярлик до розділу «Сон» вбудованої програми «Здоров’я», де ви можете реєструвати дані про сон або встановлювати та редагувати свій розклад сну.

Якщо ви носите Apple Watch у ліжку, ви можете переглянути останні дані тут. В іншому випадку вам доведеться ввести його вручну. Переконайтеся, що ви вибрали параметр «Сон» на панелі «Додати віджети», щоб знайти саме цей віджет.

Тепер, коли ви витратили трохи часу на налаштування свого iPhone, ви можете швидко отримати доступ до деяких із найцінніших інструментів і функцій, прихованих у програмі Apple Health. Сподіваємось, щойно ви додасте ці віджети, ви помітите покращення своєї поінформованості про свою повсякденну активність, психічний стан, графік прийому ліків і стан сну.