Як дивитися Netflix у 4K на Mac

| | 0 Comments| 1:50 PM
Categories:

Перегляд 4K Netflix на Mac є невиправдано складним. Наразі він не підтримується в macOS, тому вам потрібно буде запустити Windows на своєму Mac — і навіть тоді ви все одно будете обмежені браузером Edge. Але це можна зробити.

Чому 4K Netflix є проблемою для Mac?

Вміст 4K сам по собі не є проблемою; це питання сумісності, кодеків і DRM (Управління цифровими правами). І це стосується не тільки комп’ютерів Mac – потокове передавання 4K – це взагалі проблема. Коли ви транслюєте відео на будь-якій платформі, воно має бути запаковано у те, що ваш комп’ютер може зрозуміти. Точний метод для цього називається а формат кодування відео, а програма, яка виконує пакування та розпакування, називається кодеком. Із зростанням вмісту 4K світ технологій зараз переходить на новіші кодеки, і всі вони борються з цього приводу.

Кодеки вбудовані у ваш комп’ютер, але можуть відрізнятися в залежності від браузера. YouTube використовує кодек VP9 лише для відео 4K, але Safari не підтримує VP9, ​​тому для перегляду відео YouTube 4K потрібно використовувати Chrome. Netflix підтримує багато кодеків, але використовує лише HEVC для 4K. Оскільки Safari є одним із небагатьох браузерів, які підтримують відтворення HEVC, поряд з Edge, здавалося б, 4K Netflix має підтримуватися в Safari.

Але виникає інша проблема з DRM, способом захисту шоу від копіювання та піратства. DRM, який Netflix використовує для вмісту 4K, — це новий HDCP 2.2 (High-bandwidth Digital Content Protection), який macOS не підтримує починаючи з Mojave. HDCP відповідає вимогам на рівні ОС, і його неможливо виправити за допомогою модніших браузерів, тому вам знадобиться Windows (або віртуальна машина під керуванням Windows), щоб дивитися Netflix, щоб переконатися, що ви не записуєте шоу. І найцікавіше те, що DRM навіть не працює, оскільки шоу будуть піратськими незалежно від того (часто автоматично протягом кількох хвилин після випуску), тому все, що він робить — особливо у випадку Netflix — це шкода споживачам.

  Використовуйте свій iPhone, щоб знайти безкоштовні мережі Wi-Fi у будь-якій точці світу

Ви все ще можете дивитися вміст Netflix 4K на своєму Mac, але це буде непросто, і, звичайно, не буде хорошим рішенням.

Запуск Windows на Mac для перегляду Netflix

Підводячи підсумок вище, вам знадобиться:

Телевізор 4K, сумісний з HDCP 2.2, якщо вбудований дисплей вашого Mac не підтримує 4K або вище. І телевізор, і кабель HDMI мають бути сумісними з HDCP 2.2, інакше нічого не працюватиме. Ви не побачите жодних переваг потокового потокового вмісту 4K на телевізорі з роздільною здатністю 1080p або дисплеї 1440p вашого Mac, оскільки це більше пікселів, ніж можна відобразити.
Mac із процесором Intel Kaby Lake (або вище): більшість комп’ютерів Mac, випущених після 2017 року, матиме його. Тільки процесори Kaby Lake або вище мають спеціалізоване обладнання для декодування HEVC набагато швидше. Edge підтримує лише апаратно декодований HEVC, але оскільки це єдиний браузер у Windows, який взагалі підтримує його, ми повинні його використовувати. Safari підтримує програмне декодування HEVC на старих процесорах, але оскільки він не підтримує HDCP 2.2, ми застрягли в Windows, використовуючи Edge. І навіть якщо ви можете використовувати програмне декодування, ви можете зіткнутися з проблемами продуктивності залежно від вашої моделі. Так, це складно.
“Преміум” обліковий запис Netflix, який коштує 15,99 доларів на місяць. Це єдиний план з підтримкою 4K, але ви також зможете мати чотири одночасні потоки з одного облікового запису.
Копія Windows 10 і готовність або подвійне завантаження системи, або запуск її на віртуальній машині. Вам також знадобиться Edge, але він включено в Windows 10.

  Як організувати ярлики в папках на iPhone та iPad

Якщо у вас є все зі списку, і ви дійсно хочете 4K Netflix, процес запуску Windows на Mac досить простий. У вас є кілька варіантів:

Запустіть віртуальну машину Windows. Віртуальна машина запускає Windows всередині macOS, тому вам не потрібно повністю переходити на Windows. Ви помітите невелике зниження продуктивності, оскільки використовуєте дві операційні системи одночасно. Віртуальна машина, яку ми рекомендуємо для macOS Паралелі. Це не безкоштовно, тому ви можете спробувати VirtualBox якщо хочете, але Parallels має набагато кращу продуктивність і створений для macOS.
Подвійне завантаження за допомогою Bootcamp, постійне встановлення Windows на жорсткий диск разом із (або поверх) macOS. Це екстремальне рішення, оскільки вам доведеться перезавантажитися в іншу операційну систему, щоб дивитися Netflix, але буде пропонувати кращу продуктивність, ніж інші. Він також менш схильний до помилок, ніж програмне забезпечення для віртуальної машини.
Чому не обидва? Parallels підтримує запуск розділу boot camp як віртуальної машини. Таким чином, ви можете повністю завантажитися в Windows, якщо хочете, але все одно матимете доступ до неї з macOS. Якщо у вас є місце на жорсткому диску, і ви не заперечуєте про додаткові налаштування, це найкраще рішення.

  Icecream Image Resizer — це утиліта для зміни розміру зображення із попередніми налаштуваннями розміру

Який би варіант ви не вибрали, після того, як ви запустите Windows, завантажте браузер Microsoft Edge і приступайте до перегляду. Ви побачите нову категорію з позначкою «Ultra HD 4K», яка містить весь вміст UHD. Ви також можете використовувати Програма Netflix для Windows, оскільки він підтримує HEVC і HDCP 2.2. Ви не можете використовувати Google Chrome, Firefox або інший веб-переглядач.

Зрештою, HDCP 2.2 є основною проблемою, а в macOS Mojave HDCP 2.2 все ще не підтримується. Підтримка може бути додана до macOS колись у майбутньому, що виправить цей безлад. Але це проблема вже кілька років, тому не покладайте занадто великі надії. Apple TV 4K підтримує 4K Netflix, тому, можливо, Apple просто хоче, щоб ви придбали його.