Як грати в Roblox на Chromebook

| | 0 Comments| 11:29 AM
Categories:

Roblox є однією з найпопулярніших ігор у світі, але наразі вона обмежена кількома платформами. ОС Chrome не входить у список «підтримуваних», але завдяки магазину Google Play, Roblox знаходиться за кілька кліків.

Що таке Roblox?

Roblox — це платформа для створення багатокористувацької онлайн-ігри (MMO), на якій ви можете створювати, ділитися та грати в ігри з іншими гравцями. Платформа, яка спочатку була випущена в 2006 році, містить ігри та віртуальні світи в різних жанрах, наприклад, симуляції, головоломки, рольові ігри та гоночні ігри. Кожна гра в Roblox називається «Оббі», скорочення від смуги перешкод.

З понад 90 мільйонами активних користувачів на місяць і створеними понад 15 мільйонами ігор Roblox, можливо, є найпопулярнішою грою, у яку ви ніколи не грали. Roblox доступний для Android, Windows, macOS, iOS і Xbox.

  Як змінити мову в Microsoft Word

На жаль, якщо ви хочете створити свій власний Roblox Obby, програмне забезпечення Roblox Developer доступне лише в операційних системах Windows і Mac. Однак ви можете відтворити його на своєму Chromebook, якщо він має доступ до програм Android у магазині Google Play.

Як грати в Roblox на Chromebook

Відкрийте Google Play Store, введіть «Roblox» у рядок пошуку та натисніть Enter.

У списку ігор натисніть «Встановити» під Roblox, щоб почати завантаження.

Після встановлення натисніть «Відкрити».

Якщо ви хочете відкрити його пізніше, ви можете зробити це з панелі програм. Натисніть значок ящика, потім прокрутіть, доки не побачите значок Roblox, і натисніть на нього.

Коли Roblox відкриється, натисніть «Зареєструватися», щоб створити нового користувача — якщо у вас уже є обліковий запис Roblox, натисніть «Увійти», щоб ввести своє ім’я користувача та пароль.

Введіть дату народження, ім’я користувача, пароль і стать, а потім натисніть «Зареєструватися».

  Як тимчасово увімкнути режим «Не турбувати» на iPhone

Ваша дата народження використовується для визначення, до якої з двох вікових категорій ви будете віднесені, або «

Після реєстрації ви побачите домашню сторінку, де ви можете вибрати Obby, щоб почати грати. Натисніть «Подивитися все», щоб переглянути повний список Obbies.

Коли ви знайдете Obby, який вас цікавить, клацніть його, щоб переглянути докладнішу інформацію про нього на його сторінці.

Коли ви нарешті виберете Оббі, натисніть кнопку «Відтворити», щоб приєднатися до сервера.

Після того, як ви приєднаєтеся до сервера, настав час розважитися та завершити курс.

Якщо розробник сервера не вимкнув його, ви зможете використовувати клавіатуру та мишу для навігації в грі. Однак, якщо сервер, на якому ви перебуваєте, не підтримує клавіатуру та мишу, вам знадобиться сенсорний екран для переміщення за допомогою екранного Dpad.

Після того, як ви освоїте гру, ви можете повернутися до головного меню, щоб вибрати новий Obby для гри. Натисніть значок гамбургера у верхньому лівому куті, а потім натисніть «Вийти з гри».

  Як зв’язати одну презентацію PowerPoint з іншою

Потім знову натисніть «Вийти», щоб повернутися до меню гри.

Після виходу з гри виберіть новий з головного меню, щоб досліджувати безліч різних світів, які вас чекають.

Легко зрозуміти, чому Roblox є надзвичайно популярною грою. Маючи, здавалося б, нескінченну кількість ігор і можливість створювати ще більше, щоб поділитися зі світом, ви можете швидко загубитися, досліджуючи всі ці цифрові світи.