Як грати в Chess Titans на Windows 10

У Windows 7 Microsoft випустила кілька надзвичайно чудових ігор. Пасьянс, FreeCell, Маджонг і Шахи були популярними іграми в той час. Вони або добре відомі, або легко навчаються в більшості регіонів світу. Однак ці ігри для Windows 7 були припинені, швидше за все, через рішення Microsoft запустити нові універсальні програми. Ці ігри були вилучені в пізніших версіях Windows 10 і замінені іграми, яких ніхто не бажав. Однією з найбільш пам’ятних ігор, доступних тоді, були Chess Titans. У цій статті ми розповімо вам, як завантажити та грати в Chess Titans на Windows 10.

Як грати в Chess Titans на Windows 10

Незважаючи на те, що є кілька онлайн-ігор у шахи, мобільні ігри в шахи та офлайнові шахові ігри, шахових титанів все ще дуже не вистачає. Chess Titans — одна з багатьох добре розроблених і захоплюючих ігор Microsoft для Windows 7. Це була одна з кількох ігор, вироблених Microsoft і пропонованих як стандартний додаток для Windows 10. Нижче наведено кілька особливостей цієї гри.

 • Chess Titans — це стратегічна і розумова гра, яка містить багатовимірні візуальні елементи та 3D-анімацію.
 • Якщо ви вже грали в гру Chess Titans, то вам буде легко грати в шахи проти комп’ютера або зі своїми друзями та родиною.
 • Усі 32-розрядні та 64-розрядні операційні системи Microsoft Windows, включаючи XP, 7, 8, 8.1 і Windows 10, сумісні з грою Chess Titans.

Не хвилюйтеся, якщо ви хочете грати в цю гру на Windows 7, у неї також можна грати на Windows 10.

Крок 1: Завантажте Chess Titans

Хоча Chess Titans та інші ігри, які постачаються з Windows 7, більше не доступні, ви все ще можете грати в Chess Titans на Windows 10. Все, що вам потрібно зробити, щоб грати в Chess Titans на комп’ютері з Windows 10, це завантажити та заархівувати ігри, а потім встановити їх. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб завантажити шахові титани для Windows 10:

1. Завантажте Chess Titans з цього посилання.

2. Розпакуйте файл .zip і відкрийте папку.

3. Запустіть файл chess.exe.

4. Виберіть складність відповідно до вашого рівня.

Крок 2. Змініть налаштування

Chess Titans — це безкоштовна гра для двох гравців, яких у грі називають білими та чорними. Мета – захопити короля вашого супротивника. Це відомо як мат у грі. У шахи грають на дошці з 64 квадратами. Додаткова інформація про гру наведена нижче.

 • Кожен гравець починає з 16 фігур, які розташовані в два ряди.
 • Перший ряд заповнюється пішаками, які представляють собою маленькі шматочки.
 • Король, ферзь, дві тури, два єпископи і два коня становлять наступний ряд.
 • Ви можете вибрати рівень складності, на якому бажаєте грати. Пізніше ви можете змінити рівень складності, вибравши налаштування з меню гри.

Щоб грати в Chess Titans на Windows 10, виконайте такі дії:

1. Відкрийте додаток Chess Titans. За замовчуванням користувач виконує роль білого і змагається з комп’ютером.

2. Перейдіть до «Гра» на панелі меню та виберіть будь-який із запропонованих варіантів для гри проти комп’ютера чи людини відповідно.

 • Нова гра проти комп’ютера
 • Нова гра проти людини

3. Щоб налаштувати поведінку в грі, натисніть «Гра» на панелі меню.

4. Потім виберіть Опції.

5. Перемістіть повзунок, щоб змінити складність гри та якість графіки. І натисніть OK.

6. Якщо ви хочете змінити фігури та стиль дошки, виберіть опцію «Змінити зовнішній вигляд» у спадному меню «Гра».

7. Тепер змініть налаштування для наведених параметрів і натисніть OK.

 • Виберіть Стиль фрагмента
 • Виберіть дошку

Порада професіонала: правила гри в Chess Titans на Windows 10

Білі роблять початковий хід, а потім відбувається розмін гравця. Щоб перемістити шматок, спочатку клацніть його, а потім клацніть на квадраті, куди він повинен розташуватися. Коли ви вибираєте хід, гра виділяє всі доступні варіанти, з яких ви можете вибрати. Переміщення в квадрат, який зараз зайнятий однією з ваших фігур, суперечить правилам. Коли ви входите на поле, яке займає ваш супротивник, фігура, що займає, вважається захопленою і знімається з дошки. Нижче наведено список фігур та їх відповідні ходи.

 • Король: король може рухатися на одну клетку вперед, назад, вбік або по діагоналі в будь-якому напрямку. Король є як найслабшим, так і найважливішим компонентом гри.

 • Королева: У будь-якому напрямку є нескінченна кількість вільних квадратів. Найпотужніша фігура в грі – королева.

 • Грак: Існує необмежена кількість вільних квадратів, але їх можна переміщати тільки вперед, назад або вбік.

 • Єпископ: Існує нескінченна кількість порожніх квадратів, але тільки по діагоналі.

 • Лицар: подорожує у формі літери L, переміщаючи два квадрати в будь-якому напрямку, повертаючись на 90 градусів, а потім переміщаючи ще одне поле. У грі лицар – це єдиний у своєму роді персонаж. Лицарі також є єдиними фігурами, здатними перестрибувати через інші фігури.

 • Пішак: під час свого початкового ходу він рухається на дві клітини вперед, а потім на одне поле вперед. Рухаючись по діагоналі, пішаки можуть захопити супротивників.

Примітка: коли ваш король потрапляє в пастку ворожого супротивника без виходу, відбувається шах і мат. Квадрат короля стане червоним, коли це станеться.

Chess Titans — це проста гра. Хоча настільні та ігрові елементи не найкращі, непомітні ігри важко знайти. Типові характеристики включають складне меню, великий список функцій, які не мають відношення до гри, і більше наворотів, які потрібні для гри в шахи. Єдиним недоліком Chess Titans є його дизайн, який навряд чи покращиться, оскільки нові скіни не виробляються, але це все одно весела гра, у яку можна грати в дощовий день.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи сумісні Chess Titans з Windows 10?

Відповідь Так, ви можете завантажити гру через свій браузер, а також використовувати Bing для її пошуку. Пам’ятайте, що гра, яку ви хочете завантажити, є сторонньою програмою, яка може зашкодити вашому комп’ютеру з Windows 10. Перш ніж завантажувати гру в шахи з іншого місця, рекомендуємо спочатку пошукати її в Microsoft Store.

Q2. Як відмінити у Chess Titans?

Відповідь Ви повинні перезапустити гру, щоб скасувати зміни. Якщо у вас виникли проблеми з використанням спадного меню вкладки «Гра», спробуйте використати комбінацію клавіш Ctrl + Z, щоб скасувати рух і подивіться, чи допоможе це.

***

Сподіваємося, ви знайшли цю інформацію корисною і змогли дізнатися, як грати в шахові титани в Windows 10. Зв’яжіться з нами в розділі коментарів нижче, якщо у вас є пропозиції або відгуки щодо цієї статті.