techukraine.net Windows Як відстежувати видалені файли в Windows 10

Як відстежувати видалені файли в Windows 10

Categories:

Ви можете видалити файли зі своєї системи, і це навряд чи є секретом. Якщо у вас є кілька користувачів в одній системі, файли користувача в їхній власній бібліотеці будуть в безпеці від інших користувачів, але будь-хто може видалити будь-яку інформацію на дисках, які не є Windows. Якщо вам потрібно стежити за файлами, які були видалені з вашої системи, ви можете використовувати програму під назвою Deletion Extension Monitor для моніторингу видалених файлів.

Відстежуйте видалені файли

Завантажте та встановіть Deletion Extension Monitor. За замовчуванням він контролює видалення файлів EXE, DLL, PDF, TXT, LOG, OOC, SYS, BAT, PIF, COM, CPL і TMP. Ви можете додати будь-яке інше розширення файлу, яке вам потрібно контролювати для видалення.

  Зрештою, Блокнот не переміщається в магазин Windows 10

Якщо вам потрібно додати розширення файлу, запустіть програму та перейдіть до Моніторинг>Розширення файлів. Це відкриє нове вікно зі списком розширень файлів, які вже відстежуються. Щоб додати нове розширення, натисніть кнопку Додати, введіть розширення та натисніть OK.

Рекомендується видалити будь-які розширення файлів, які вам не потрібно відстежувати, інакше це буде захаращувати журнал. Вам слід видалити TMP, оскільки багато з цих файлів постійно видаляються.

Після цього закрийте програму, і вона згорнеться в системний трей. Коли файли будуть видалені, програма створить журнал їх усіх. Журнал міститиме назву файлу та місце його розташування, процес, до якого він належав, його розмір і розширення, а також час і дату його видалення.

  Як виправити відсутність аудіовивідного пристрою після оновлення Windows 10 1809

Ця програма не може реєструвати файли, які були видалені іншими користувачами, які ввійшли в систему. Він може реєструвати лише файли, які були видалені поточним користувачем. Додаток також не пропонує жодних способів відновлення файлів. Це простий інструмент для реєстрації і нічого більше.

Журнал можна сортувати за часом, розширенням, розміром та процесом. Ви також можете очистити журнал. Журнал зберігається в папці програми в розділі «Дані програми», однак ви можете вибрати інше місце в налаштуваннях для збереження файлу журналу.

Якщо вам не потрібна програма для збереження журналу, ви також можете вимкнути її в налаштуваннях. Файл журналу не буде таким великим, тому нема про що турбуватися, якщо вас турбує дисковий простір.

  Як додати Google Photos до програми Windows Photos

Програма досить акуратна, хоча було б чудово, якби була можливість налаштувати сповіщення про видалення певного файлу.