Як відстежити чиюсь IP-адресу (та місце розташування) за допомогою посилання

Де знаходиться людина, з якою ви розмовляєте? Вони ті, за кого себе кажуть? Щоб перевірити, ви можете попросити цю людину натиснути спеціальне посилання. Ви побачите їх IP-адресу, і це вкаже вам їх приблизне місцезнаходження.

Як працюють посилання відстеження IP

Зачекайте хвилинку: вони сказали, що вони в США, але це говорить про Нігерію!

Нещодавно ми зіграли з шахрайством з підробленими рекрутерами. На початку ми знали, що це шахрайство, але хотіли підтвердити місцезнаходження шахрая. Вони сказали, що вони в США, але чи не так? Ми перевірили, відстеживши їх IP за посиланням.

У цьому немає нічого особливого — коли хтось отримує доступ до ресурсу онлайн, сервер бачить його унікальну IP-адресу. І IP-адреси прив’язані до грубих географічних районів. Але популярні веб-сервіси зазвичай не показують вам IP-адресу цієї особи, хоча ви, безумовно, могли б побачити її самі, якби у вас був власний веб-сервер. Цей метод використовує онлайн-сервіс, який «загортає» справжнє посилання для вас, відстежуючи IP-адресу, яка отримує до нього доступ, перш ніж швидко відправити людину до реальної цілі посилання.

Це має свої обмеження. Кожен може використовувати VPN, щоб замаскувати своє реальне місцезнаходження. Але навіть якщо вони є, є велика ймовірність, що VPN покаже інше місце розташування, ніж те, де вони стверджують, що вони знаходяться. У випадку з нашим фальшивим рекрутером шахрай стверджував, що перебуває в США, але він отримав доступ до нашого посилання з IP-адреси в Нігерії.

  Створюйте, діліться та працюйте над наклейками та списками справ

Якщо ви ще не знаєте місцеположення, з якого хтось стверджує, що він, і лише намагаєтеся з’ясувати, чи він справжній, вам потрібно буде переконати людину сказати, де вона знаходиться, перш ніж надсилати їй посилання. Втілити це в розмову не повинно бути надто складно, природа Інтернету робить запит на місцезнаходження рутинною частиною онлайн-обговорення — хтось ще пам’ятає A/S/L?

Після цього вам потрібно буде підготувати цифровий файл для їх надсилання. Підійде зображення, документ Word або будь-що, що ви можете прикріпити до посилання на хмарне сховище. Якщо ви маєте справу з можливим шахраєм, цей шахрай може попросити вас надіслати їм щось у рамках шахрайства. Якщо ви зустрічаєтеся в Інтернеті, ви можете надіслати фотографію. Коли ви будете готові надіслати файл, вам потрібно буде обернути це звичайне посилання за допомогою служби відстеження IP-адреси.

На жаль, цей процес створює посилання, яке, очевидно, призначене для відстеження. Щоб приховати це, вам потрібно буде скористатися іншим сервісом. Ви, мабуть, не хочете, щоб інша людина помітила ваш трюк.

Як створити приховане посилання для відстеження

Ви можете використовувати посилання на будь-яку веб-сторінку в Інтернеті, але цей процес допоможе вам створити посилання на один із ваших файлів або фотографій.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Першим кроком є ​​завантаження файлу в хмарний сервіс, наприклад Dropbox або Google Drive. Якщо ви підозрюєте, що людина, з якою ви спілкуєтеся, не заслуговує на довіру, і ви не хочете розкривати будь-яку особисту інформацію, не варто використовувати будь-який основний обліковий запис у вас. Ви можете створити другий «викидний» обліковий запис, якщо у вас його ще немає.

Завантаживши файл, скористайтеся веб-сайтом, щоб створити посилання для спільного доступу. На Google Диску ви можете клацнути правою кнопкою миші файл і вибрати «посилання для спільного доступу». У Dropbox наведіть курсор миші на файл і виберіть поділитися.

Це посилання, на яке потрапить ваш підозрюваний шахрай в кінці процесу. Але не давайте їм це посилання. Сама по собі вона ні про що не говорить.

Замість цього перейдіть до Веб-сайт IP-реєстратора і вставте свою URL-адресу в поле «URL та Image Shortener». Натисніть кнопку «Отримати код IPlogger» під ним.

На наступному екрані ви побачите «посилання IP-реєстратора для збору статистики» та «посилання для перегляду статистики». Скопіюйте посилання «статистика перегляду» в безпечне місце. Це те, що ви будете використовувати, щоб потім побачити IP-адресу та місцезнаходження людини.

Посилання для «збору статистики» – це посилання з відстеженням IP. На жаль, це посилання «iplogger.com» буде мертвим подарунком для вашого одержувача.

Щоб приховати те, що ви робите, ви можете використовувати службу скорочення URL-адрес. На жаль, ці служби скорочення не люблять URL-адреси IP Loggers і створюють помилки. Щоб обійти це, натисніть спадне меню iplogger.org праворуч від «Виберіть доменне ім’я» та виберіть «2no.co» для свого домену. Посилання для відстеження вгорі оновиться, скопіюйте це нове посилання.

  Як додати музику до презентації PowerPoint

Далі перейдіть до bit.ly— ви можете спробувати інший сервіс скорочення, якщо хочете, але ми протестували з Bitly. Якщо у вас ще немає облікового запису, створіть його.

Натисніть кнопку «Створити» у верхньому правому куті веб-сайту Bitly.

Вставте посилання для відстеження 2no.co в поле «Вставити довгу URL-адресу» та натисніть кнопку «Створити».

Тепер у вас є посилання Bitly, яке ви можете дати своєму потенційному шахраю. Ви можете натиснути кнопку копіювати, щоб швидко отримати його.

Як побачити IP-адресу одержувача

Надішліть це посилання людині, з якою ви розмовляєте, як і стандартне посилання. Після цього поверніться до IP-реєстратора, скопіюйте посилання статистики перегляду та вставте його у свій браузер.

Ви побачите список будь-яких IP-адрес, які отримали доступ до посилання, з якого місця вони перебувають і, можливо, який браузер вони використовують.

Пам’ятайте, це не розповість вам все. Якщо особа використовує VPN або подібну технологію, ви не побачите її справжнє місцезнаходження. Але це ще один інструмент у вашому арсеналі, щоб виявити людей, які не є тими, за кого себе видають. Якщо результати відстеження показують іншу країну, ніж ви очікували, будьте обережні та подумайте про те, щоб піти.