Як відкрити файл Numbers в Excel

Categories:

У Apple є пакет для підвищення продуктивності, iWork, який включає програму для електронних таблиць під назвою Numbers. Він має власний формат файлів для збереження файлів, хоча він підтримує CSV. Файл Numbers має власний власний формат, що означає, що відкрити або редагувати його буде непросто, якщо у вас немає доступу до Mac і програми Numbers.

Файл чисел в Excel

Numbers є досить популярним, але він не має майже такої ж кількості користувачів, як Microsoft Excel. Excel доступний як для macOS, так і для Windows 10, що означає, що його набагато частіше використовуватимуть, ніж додаток Numbers. Якщо у вас є файл .NUMBERS і вам потрібно відкрити його в Excel, ви виявите, що цей формат несумісний. Excel спробує відкрити або відновити файл, але він не зможе зайти.

  Як створити блок-схему в Word

Експортуйте файл Numbers в Excel

Якщо ви хочете відкрити файл Numbers в Excel, вам доведеться спочатку конвертувати його. Це надійно можливо, лише якщо у вас є доступ до Mac і на ньому встановлено програму Numbers.

Відкрийте файл Numbers у програмі Numbers.
Перейдіть до Файл>Експорт>Excel.
Збережіть файл у форматі Excel.
Відкрийте експортований файл.

Відкрити в iCloud

Хоча ви не можете відкрити файл Numbers в Excel або в Google Таблицях, ви все одно можете відкрити його онлайн в iCloud. Вам потрібен Apple ID, але вам не потрібно мати Mac.

Відвідайте iCloud.
Увійдіть за допомогою свого Apple ID.
Виберіть програму Numbers.
Натисніть значок завантаження.
Виберіть файл Numbers і завантажте його.
Після завантаження ви можете відкрити файл у своєму браузері.

  Як вимкнути звук на Apple Watch

Онлайн інструменти перетворення

Існують онлайн-інструменти перетворення, які стверджують, що вони можуть конвертувати файл Numbers у файл Excel. Вони можуть працювати, а можуть і не працювати. Вони можуть конвертувати файл, але чи відкривається конвертований файл у Excel, це інша історія. Якщо він відкриється, є велика ймовірність, що деякі дані будуть втрачені.

Висновок

Програма Numbers і формат Numbers є власністю, що означає, що ви не можете багато з цим зробити. Apple залишає за собою право залишати формат ексклюзивним, наскільки захоче, і, ймовірно, буде залишати його настільки ексклюзивним, наскільки зможе. Відомо, що це робити. Якщо ви отримали файл Numbers і вам потрібно відкрити його в Excel, попросіть відправника файлу перетворити його для вас. Інструмент перетворення вбудований у програму, тому це не складно.

  Як робити фотографії в режимі серії на вашому iPhone