Як відкрити старі веб-сторінки в Internet Explorer у Windows 10

| | 0 Comments| 9:50 AM
Categories:

Зараз 2019 рік, але деякі підприємства та державні установи все ще мають старі веб-сайти, які не працюють належним чином у нових веб-браузерах. Windows 10 все ще включає Internet Explorer 11, і Microsoft зобов’язалася підтримувати його за допомогою оновлень безпеки.

Ми рекомендуємо уникати Internet Explorer, коли це можливо. Він старий і застарілий. Він не включає сучасні веб-функції, і, ймовірно, його легше атакувати, ніж сучасні веб-браузери. Використовуйте його лише в разі потреби, чого для більшості людей не повинно бути багато.

Навіть Microsoft рекомендує уникати IE і заохочує використовувати замість цього Microsoft Edge. Кріс Джексон з Microsoft назвав Internet Explorer «рішення для сумісності«—це не сучасний веб-браузер, яким слід користуватися.

Як відкрити веб-сторінку в IE з краю

Якщо ви використовуєте Microsoft Edge, ви можете швидко відкривати веб-сторінки в Internet Explorer, коли це необхідно.

  Як швидко показати свій робочий стіл на Windows 10

Для цього натисніть меню > Інші інструменти > Відкрити за допомогою Internet Explorer. Edge запустить IE і відкриє поточну веб-сторінку.

Як запустити Internet Explorer у Windows 10

Вам не потрібно використовувати Edge для запуску IE. Ви можете запустити Internet Explorer і використовувати його в звичайному режимі. Ви знайдете Internet Explorer у меню «Пуск».

Щоб запустити Internet Explorer у Windows 10, натисніть кнопку «Пуск», знайдіть «Internet Explorer» і натисніть Enter або клацніть ярлик «Internet Explorer».

Якщо ви часто використовуєте IE, ви можете закріпити його на панелі завдань, перетворити на плитку в меню «Пуск» або створити для нього ярлик на робочому столі.

  Ноутбук HP не підключається до Wi-Fi у Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Не бачите Internet Explorer у меню «Пуск»? Функцію IE можна видалити — вона встановлена ​​за замовчуванням, але ви можете її видалити.

Перейдіть до Панель керування > Програми > Увімкнути або вимкнути функції Windows. (Ви також можете запустити Панель керування, знайшовши її в меню «Пуск».) Переконайтеся, що «Internet Explorer 11» позначено у списку функцій тут і натисніть «ОК».

Як автоматично відкривати певні веб-сайти в IE

Для системних адміністраторів Windows 10 пропонує «Режим підприємства” функція. Адміністратори можуть додати список веб-сайтів до списку Enterprise Mode. Коли користувач відвідує сайт зі списку в Microsoft Edge, Edge автоматично відкриє цю веб-сторінку в Internet Explorer 11.

Це дозволяє користувачам нормально використовувати браузер Microsoft Edge. Замість того, щоб запускати IE вручну, Edge автоматично запускатиме IE, коли вони перейдуть на веб-сайт, для якого потрібен Internet Explorer.

  Як змінити план живлення з системного трея в Windows 10

Цей параметр є частиною групової політики Windows. Ви знайдете параметр «Налаштувати список сайтів у режимі підприємства» на сторінці Конфігурація комп’ютера Адміністративні шаблони Windows ComponentsMicrosoft Edge.

Все це, ймовірно, дещо зміниться із запуском нового Microsoft Edge. Він буде заснований на Chromium, проекті з відкритим кодом, який становить основу веб-браузера Google Chrome. Але Internet Explorer у певній формі має стати частиною Windows 10 в осяжному майбутньому. Він все ще необхідний для веб-сайтів, які потребують ActiveX і допоміжних об’єктів браузера.

Незабаром IE може стати найкращим способом використання старих веб-сайтів, які потребують Adobe Flash у Windows.