Як відкрити Провідник файлів за допомогою командного рядка в Windows 10

Categories:

Хоча є швидші способи відкрити Провідник файлів, наприклад за допомогою комбінації клавіш, ви можете використовувати командний рядок, щоб відкрити менеджер файлів у поточному каталозі (або будь-якому іншому каталозі) у Windows 10. Ось як.

Відкрийте Провідник файлів за допомогою командного рядка

Спочатку відкрийте командний рядок на комп’ютері, відкривши меню «Пуск», ввівши «cmd» у рядку пошуку Windows, а потім вибравши «Командний рядок» з результатів пошуку.

Тепер відкриється командний рядок. Тут виконайте таку команду, щоб відкрити Провідник файлів:

start .

. у команді представляє поточний каталог у командному рядку. Ця команда відкриє папку в Провіднику файлів, яка відображає цей каталог.

  Як перевірити динаміки об’ємного звучання в Windows 10

Щоб відкрити батьківську папку поточного каталогу, запустіть цю команду:

start ..

Тепер у Провіднику файлів відкриється батьківська папка поточного каталогу.

Ви можете продовжувати повертатися до каталогу, додавши зворотну косу риску та дві крапки. Наприклад, зараз ми знаходимося в папці «25_September 2020» у командному рядку. Початок роботи…. відкриє папку «Документи» у Провіднику файлів — папку на два рівні вище від поточного каталогу в командному рядку.

Відкрийте конкретну папку в Провіднику файлів за допомогою командного рядка

Ви можете змінювати каталоги в командному рядку, використовуючи команду cd і запускаючи start . команду один раз у потрібному каталозі, щоб відкрити цю папку в Провіднику файлів. Однак ви також можете відкрити будь-яку папку в Провіднику файлів, запустивши команду запуск, а потім шлях до папки, яку ви хочете відкрити.

  Як увімкнути ноутбук із закритою кришкою в Windows 10

Наприклад, у нашому поточному каталозі C:Usersmarsh ми хочемо відкрити папку «Документи» у Провіднику файлів, яка знаходиться всього на один рівень нижче. Для цього ми б запустили таку команду:

start Documents

У цьому ж каталозі, припустимо, ми хочемо відкрити нашу папку Рахунки-фактури, яка знаходиться всередині папки Документи. Ми б запустили цю команду:

start DocumentsInvoices

Тепер у Провіднику файлів відкриється папка «Рахунки-фактури».