Як встановити тему Neo-to GTK на Linux

Neo-to — це вишукана неонова тема GTK для робочого столу Linux. На це чарівно дивитися, і він обов’язково прикрасить ваш м’який робочий стіл Linux! Ось як встановити його на комп’ютер з Linux!

Завантаження Neo-to

Тема Neo-to GTK доступна всім користувачам Linux для завантаження через Gnome-look.org тематичний веб-сайт. Існує кілька різних варіантів теми Neo-to GTK для завантаження.

Щоб завантажити будь-яку з версій теми, почніть із переходу на сторінку Neo-to Gnome-look. Перейшовши на сторінку, натисніть вкладку «Файли», щоб переглянути різні пакети тем, доступні для завантаження.

Усередині області «Файли» натисніть синій значок завантаження в стовпці «DL», щоб почати завантаження. Завантаження теми Neo-to не займе багато часу. Коли це буде завершено, перейдіть до наступного розділу посібника.

Вилучення Neo-to

Тема Neo-to GTK поширюється серед користувачів Linux у вигляді архіву TarXZ. Цей архів потрібно розпакувати перед встановленням теми, оскільки теми Linux не можна активувати у форматі архіву.

Щоб почати вилучення, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Щоб відкрити вікно терміналу, натисніть комбінацію клавіатури Ctrl + Alt + T. Потім скористайтеся командою CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження», куди було завантажено файл теми.

cd ~/Downloads

Потрапивши в папку «Завантаження», можна розпочати вилучення. За допомогою команди tar розпакуйте файли теми No-to на свій комп’ютер.

Якщо ви завантажили пакет тем «neo-to.tar.xz», ви можете легко розпакувати його за допомогою наступної команди.

tar xvf neo-to.tar.xz

Ви взяли тему «neo-to-white.tar.xz» для використання на своєму ПК з Linux? Розпакуйте його за допомогою наступної команди.

tar xvf neo-to-white.tar.xz

Хочете встановити на свій комп’ютер пакет тем «neo-to-lighter-headerbar.tar.xz»? Якщо так, вам потрібно буде ввести команду нижче.

tar xvf neo-to-lighter-headerbar.tar.xz

Коли ваші тематичні пакети Neo-to будуть повністю розпаковані, можна розпочати встановлення. Перейдіть до наступного розділу посібника, щоб налаштувати Neo-to на вашому ПК з Linux!

Установка Neo-to

Існує два способи встановлення теми Neo-to GTK на Linux. Перший спосіб встановлення теми відомий як однокористувацький, що дозволяє лише тій людині, яка встановлює тему, мати доступ до неї. Другий спосіб встановлення Neo-to відомий як загальносистемний, що дозволяє будь-якому користувачеві Linux отримати доступ до теми після встановлення.

Щоб почати встановлення Neo-to на Linux, відкрийте вікно терміналу. Після того, як вікно терміналу відкриється, дотримуйтесь методу встановлення нижче, який вам подобається.

Однокористувацький

Щоб інсталювати Neo-to для одного користувача, почніть з використання команди mkdir для створення нової папки теми у вашому домашньому каталозі. Ця папка теми дозволить вашому обліковому запису користувача отримати доступ до теми Neo-to GTK.

mkdir -p ~/.themes

Після створення нової папки ~/.themes ви зможете встановлювати теми локально на своєму комп’ютері, щоб отримати до них доступ лише ваш обліковий запис користувача Linux. Далі скористайтеся командою CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження». Каталог «Завантаження» — це місце, куди раніше було розпаковано пакет теми Neo-to.

cd ~/Downloads/

Усередині каталогу «Завантаження» скористайтеся командою mv, щоб перемістити файли теми Neo-to у ваш щойно створений каталог ~/.themes.

mv  neo-to*/ ~/.themes/

Після того, як все переміщено, файл теми Neo-to встановлюється в однокористувацькому режимі. Підтвердьте успішне встановлення, виконавши команду ls нижче.

ls ~/.themes

Загальносистемний

Щоб встановити Neo-to в загальносистемному режимі, почніть з доступу до каталогу «Завантаження», до якого раніше було розпаковано пакет тем. Ви можете отримати доступ до цієї папки, скориставшись командою CD нижче.

cd ~/Downloads

Усередині каталогу «Завантаження» скористайтеся командою sudo -s, щоб підняти термінальний сеанс до «root», не залишаючи каталог, у якому ви перебуваєте.

sudo -s

Як тільки термінальний сеанс отримає root-доступ, можна розпочати встановлення Neo-to в загальносистемному режимі. За допомогою команди mv встановіть Neo-to в каталог /usr/share/themes/.

mv neo-to*/ /usr/share/themes/

Після завершення встановлення Neo-to буде налаштовано на вашому ПК з Linux у загальносистемному режимі. Щоб переконатися, що інсталяція пройшла успішно, запустіть команду ls нижче.

ls /usr/share/themes/

Активація Neo-to

Тема Neo-to GTK встановлена ​​на вашому ПК з Linux, але її встановлення не активує тему. Щоб почати використовувати тему Neo-to GTK на вашому ПК з Linux як тему GTK за замовчуванням, вам потрібно буде змінити тему GTK за замовчуванням на «Neo-to».

Не знаєте, як змінити тему GTK за замовчуванням на вашому ПК з Linux? Перегляньте список посилань нижче та виберіть середовище робочого столу, яке ви використовуєте в Linux, щоб дізнатися, як змінити теми GTK!