Як встановити тему Equilibrium GTK на Linux

Тема Equilibrium GTK заснована на LinMOS. Він представляє стиль скевоморфізму Mac OS середини 2000-х. Якщо ви хочете спробувати цю тему на своєму ПК з Linux, це простіше, ніж ви думаєте! Ось як це зробити!

Завантаження Equilibrium

Тема Equilibrium GTK доступна всім користувачам Linux через тематичний веб-сайт Gnome-look.org. На сторінці Gnome-look.org є чотири варіанти завантаження, кожен з яких має різний варіант теми.

Щоб розпочати завантаження на ПК з Linux, перейдіть до Equilibrium Сторінка Gnome-look.org. Опинившись на сторінці, знайдіть вкладку «Файли» та клацніть на ній мишею.

Перегляньте вкладку «Файли», щоб знайти пакет тем, який ви хочете завантажити. Коли ви знайшли файл теми, який хочете завантажити, перейдіть на вкладку «DL» і натисніть синю кнопку завантаження поруч із пакетом тем, який ви хочете завантажити.

Вилучення рівноваги

Пакет тем Equilibrium поширюється серед користувачів Linux у вигляді архівів Tar XZ. Ці архіви не можна використовувати як теми, оскільки теми GTK повинні бути повністю розпаковані, перш ніж використовувати їх у Linux.

Щоб розпакувати архів Equilibrium Tar XZ на вашому комп’ютері, необхідно відкрити вікно терміналу. Щоб відкрити вікно терміналу, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином.

  Як організувати відеоігри на Linux за допомогою Lutris

Після того, як вікно терміналу відкриється, ви повинні перейти в каталог «Завантаження». Щоб отримати доступ до каталогу «Завантаження», скористайтеся командою CD, щоб перейти до папки, де знаходиться пакет тем Equilibrium.

cd ~/Downloads

Тепер, коли ви перебуваєте в каталозі «Завантаження», скористайтеся командою tar, щоб розпакувати пакет тем Equilibrium на вашому комп’ютері. Щоб розпочати вилучення, скористайтеся наведеними нижче командами.

Ви завантажили пакет тем Equilibrium Blue? Розпакуйте його на своєму комп’ютері за допомогою наступної команди.

Equilibrium-Blue-1.0.tar.xz

Потрібно витягти тему Equilibrium Blue Dark? Ви можете зробити це за допомогою наведеної нижче команди.

Equilibrium-Blue-Dark-1.0.tar.xz

Щоб витягти пакет тем Equilibrium Blue Solid, скористайтеся такою командою.

Equilibrium-Blue-Solid-1.0.tar.xz

Щоб отримати в руки пакет тем Equilibrium Blue Dark Solid GTK, вам потрібно ввести таку команду у вікні терміналу.

Equilibrium-Blue-Dark-Solid-1.0.tar.xz

Встановлення Equilibrium

Тепер, коли Equilibrium було розпаковано, наступним кроком у процесі налаштування є встановлення файлів теми в систему. Існує два способи встановлення теми Equilibrium на Linux.

  5 розширень оболонки Gnome, щоб зробити ваш робочий стіл Linux кращим

Перший спосіб встановлення теми Equilibrium GTK на Linux — це режим однокористування. Цей режим дозволяє лише користувачеві, який встановлює тему на операційну систему, мати доступ до неї на своєму робочому столі.

Другий спосіб встановлення теми Equilibrium GTK відомий як загальносистемний режим. Цей тип встановлення набагато складніший, ніж однокористувацький метод, оскільки він вимагає модифікації системних папок, але дозволяє всім користувачам системи насолоджуватися темою.

Однокористувацький

Щоб розпочати встановлення Equilibrium в однокористувацькому режимі, вам потрібно створити нову папку у вашому домашньому каталозі з назвою «.themes». Ця папка дозволить вашому робочому столу Linux отримати доступ до файлів тем, встановлених як однокористувач. За допомогою наведеної нижче команди mkdir створіть нову папку.

mkdir -p ~/.themes

Після створення нової папки ви повинні перемістити термінальну сесію в каталог «Завантаження», куди раніше було розпаковано пакет теми Equilibrium. Щоб отримати доступ до цієї папки, скористайтеся командою CD.

cd ~/Downloads

Потрапивши в каталог «Завантаження», можна почати інсталяцію. Використовуючи команду mv, перемістіть файли пакету теми Equilibrium з каталогу «Завантаження» до щойно створеної папки «.themes» у вашому домашньому каталозі.

mv Equilibrium*/ ~/.themes/

Коли команда mv завершена, установка Equilibrium на Linux в однокористувацькому режимі завершена. Щоб переконатися, що інсталяція пройшла успішно, виконайте наведену нижче команду ls.

ls ~/.themes/

Загальносистемний

Щоб розпочати інсталяцію Equilibrium у загальносистемному режимі, ви повинні спочатку отримати доступ до каталогу «Завантаження», в який раніше було розпаковано пакет теми Equilibrium. За допомогою команди CD перейдіть до «Завантаження».

cd ~/Downloads

Опинившись у каталозі «Завантаження», ви повинні підняти термінальний сеанс до користувача root, оскільки інсталяція Equilibrium вимагає зміни файлів системного рівня.

sudo -s

Тепер, коли термінал має root-доступ, скористайтеся командою mv, щоб встановити тему Equilibrium GTK у загальносистемному режимі на вашому ПК з Linux.

mv Equilibrium*/ /usr/share/themes/

Після завершення встановлення Equilibrium буде встановлено. Щоб підтвердити, що його успішно встановлено, виконайте наведену нижче команду.

ls /usr/share/themes/

Активація рівноваги

Тема Equilibrium тепер встановлена ​​на вашому комп’ютері, але на цьому посібник не закінчується. Ви не можете почати використовувати тему Equilibrium, не зробивши її стандартною темою GTK.

  Як відфільтрувати синє світло на Linux за допомогою Redshift

Щоб зробити Equilibrium темою GTK за замовчуванням у Linux, перегляньте список посилань нижче. Кожне з посилань вказує на детальний посібник щодо того, як змінити тему GTK за замовчуванням на робочому столі Linux.