Як вставити годинник у PowerPoint

Постійний погляд на годинник на стіні або на годинник, щоб не відставати від часу, може відволікати і, можливо, видатися грубим під час презентації. Зосередьтеся на презентації, вставивши годинник у презентацію.

Вставлення годинника в PowerPoint

Є кілька способів зробити це. Перший — це використання вбудованої функції PowerPoint, яка дозволяє ненав’язливо показувати час і дату в презентації. Цей метод не є методом в реальному часі і оновлює час/дату лише після того, як ви перемикаєте слайди під час презентації. Здебільшого це зручно, якщо ви хочете стежити за часом.

Другим методом є додавання годинника в реальному часі, який можна завантажити з кількох різних сторонніх веб-сайтів. Використання цього методу дає змогу показувати оновлення в режимі реального часу під час презентації, а не лише під час перемикання слайдів. Ймовірно, його найкраще використовувати, коли ви хочете, щоб ваша аудиторія звернула увагу на презентацію.

  Додайте аудіо до своїх GIF

Вбудована функція PowerPoint

Щоб використовувати вбудовану функцію PowerPoint, відкрийте презентацію PowerPoint, з якою ми будемо працювати, і перейдіть на вкладку «Вставка».

Тут знайдіть розділ «Текст» і виберіть «Дата та час».

Після вибору з’явиться вікно «Заголовок і нижній колонтитул». Тут поставте прапорець біля пункту «Дата та час» і виберіть «Оновлювати автоматично». Це дозволить оновлювати дату й час кожного разу, коли ви змінюєте слайди. Тепер виберіть стрілку біля відображеної дати.

Це відкриє кілька різних варіантів дати/часу, з яких ви можете вибрати. Виберіть той, який вам найбільше подобається використовувати у своїй презентації. У цьому прикладі ми будемо використовувати третій варіант знизу, який показує годину, хвилину та секунду на 24-годинному годиннику.

Якщо ви хочете не показувати це на титульному слайді, просто поставте прапорець біля пункту «Не показувати на титульному слайді». Коли ви будете готові, натисніть «Застосувати до всіх», щоб вставити годинник на всі слайди.

  Обійти інформацію про: налаштування та перемикання параметрів конфіденційності на панелі інструментів [Firefox]

Тепер ви побачите вибрані вами варіанти дати/часу в нижньому лівому куті презентації. Час і дата, які з’являються, збігаються з системним годинником, тому переконайтеся, що вони налаштовані правильно.

Використання онлайнових флеш-годинників для PowerPoint

Як ми вже говорили раніше, кілька різних веб-сайтів надають флеш-годинники, які можна використовувати для своєї презентації. Ми будемо використовувати годинник, завантажений з Флеш-годинники у цьому прикладі, але не соромтеся переглядати та знаходити веб-сайт, який вам подобається, оскільки основна передумова для виконання цієї роботи та ж.

Перейдіть на веб-сайт Flash-Clocks і переконайтеся, що Adobe Flash Player увімкнено. Опинившись там, ви знайдете велику галерею різноманітних годинників на вибір, від аналогових до цифрових і навіть старовинних. Виберіть тип, який ви хочете використовувати. Ми розглянемо цифрові варіанти.

Перегляньте велику галерею доступних годинників і знайдіть потрібний. Знайшовши його, натисніть посилання «Код тегу HTML», яке знаходиться над годинником.

  Як зупинити автоматичне перемикання AirPods між iPhone та iPad

Тут ви знайдете код для вставки. Виділіть і скопіюйте все від http:// до .swf, як показано на зображенні нижче.

Перейдіть до адресного рядка, вставте код і натисніть «Enter». Якщо ви використовуєте Chrome, ви отримаєте повідомлення про те, що цей тип файлу може зашкодити вашому комп’ютеру. Оскільки це з надійного веб-сайту, ви можете продовжити і натиснути «Зберегти». Це завантажить файл .swf (Shockwave Flash Object) на ваш комп’ютер.

Щоб вставити файл у PowerPoint, просто перетягніть його. Подібно до того, як ви вставляєте відео YouTube, спочатку ви побачите лише чорний ящик. Це добре, оскільки ви побачите живий годинник під час презентації. Змініть розмір і переставте годинник.

Коли ви задоволені його розміром і розташуванням, скопіюйте та вставте поле в кожен слайд презентації.

Тепер, коли ви відтворите свою презентацію, годинник з’явиться в режимі реального часу!

Хоча ця опція може виділитися трохи більше, це дозволить вам відображати поточний час у режимі реального часу протягом усієї презентації.