Як включити підписи в графіки Microsoft Excel

Categories:

Включіть підписи у свої графіки Microsoft Excel, щоб забезпечити насичені та змістовні мітки. Мітки можна використовувати для відображення додаткової інформації, яка не зображена на графіку. Пов’язуючи їх зі значеннями клітинок, ви можете зробити ці підписи динамічними.

Навіщо включати підписи в графіки Excel?

Коли ви створюєте діаграму в Excel, вам надаються елементи мітки. До них належать назва діаграми, мітки даних та назви осей. Ці мітки можуть бути дуже корисними для відображення додаткової інформації на діаграмі, особливо коли ви використовуєте значення клітинок для міток діаграм Excel.

У наступній діаграмі використовується посилання на значення комірки, щоб відобразити загальну кількість клітинок у заголовку діаграми.

  Як встановити світлу або темну тему в Photoshop CC

Однак ви не обмежуєтесь цими вбудованими мітками. Ви можете включати підписи в графіки Excel, додаючи текстові поля.

Ця діаграма була створена з використанням наступного набору даних.

Створіть текст підпису

Давайте додамо підпис, щоб розповісти більше про історію цих даних. Ми додамо підпис, щоб передати найкращий продукт та загальний обсяг продажів.

Спочатку нам потрібно розрахувати дані, які ми хочемо відобразити. У клітинці D2 для повернення максимальної вартості продажу використовується така формула.

=MAX(B2:B7)

Потім ми можемо використовувати формулу в клітинці D3 з Комбінація INDEX і MATCH щоб повернути назву цього продукту.

=INDEX(A2:A7,MATCH(D2,B2:B7,0))

У комірці D4 ми можемо створити заголовок оголошення з цих обчислених значень.

=D3&" is the top product with "&D2&" sales."

Додайте підписи до графіка Excel

Перш ніж додати підпис, нам потрібно змінити розмір ділянки діаграми, щоб звільнити для неї місце.

  Як використовувати Google Maps на смарт-годиннику Samsung Galaxy

Клацніть область графіка, щоб вибрати її, а потім перетягніть маркер зміни розміру, щоб звільнити місце між заголовком діаграми та значеннями діаграми.

Ми включимо підпис, вставивши текстове поле. Натисніть Вставити > Текстове поле, а потім виберіть діаграму, щоб вставити її.

Далі клацніть у рядку формул, введіть «=», а потім виберіть клітинку D4 (комірку, що містить текст підпису).

Натисніть клавішу Enter.

Текст підпису відображається в текстовому полі, його можна переміщувати та змінювати розмір у відповідне місце на діаграмі.

Щоб завершити підпис, відформатуйте його до світло-сірого кольору, щоб він не був таким ефектним, як заголовок діаграми. Натисніть «Додому», стрілку списку для «Колір шрифту», а потім виберіть світло-сірий колір.

  Як створити посилання на інший слайд у тій самій презентації PowerPoint

Це один із прикладів додавання субтитрів, але креативність залежить від вас. Ви можете показати будь-яку інформацію, яку ви хочете, щоб ваша діаграма виходила за рамки стандартних діаграм.