Як виявити підозрілі спроби входу за допомогою Zenlogin?

Рішення для виявлення підозрілих входів може допомогти вам додати додатковий рівень безпеки для ваших програмних продуктів/служб і веб-сайту.

Він захищає облікові записи ваших користувачів, захищає їхні дані для входу та інші дані, а також дає їм ще одну причину вибрати вас перед іншими.

Але чи цікаво вам, яка користь від усього цього, якщо ви вже доклали зусиль до безпеки своєї програми?

Хіба мало?

Відповідь така: цього ніколи не буває достатньо, коли йдеться про кібербезпеку. Чим безпечнішим ви можете зробити свою програму, тим вона краща.

За словами Акамаї43% усіх спроб входу в Інтернет є зловмисними. Це викликає занепокоєння у всіх, хто керує або використовує веб-сайт, програмний продукт або службу, які зберігають особисту інформацію.

І це причина, чому ви повинні зробити своє програмне забезпечення більш безпечним, запровадивши системи безпеки, такі як виявлення підозрілих входів.

Давайте розберемося, що це таке і чим може бути корисним для вашого бізнесу.

Що таке виявлення підозрілого входу?

Існує багато видів поведінки, які можна позначити як підозрілі на основі характеру входу. Хакер може спробувати ввести декілька паролів для доступу до облікового запису користувача для будь-якого програмного забезпечення, сайту чи служби.

Деякі підозрілі виявлення мають низький ризик, тоді як інші можуть мати вищий ризик. Це може статися через вхід в систему:

 • У незвичайний час
 • З різних місць
 • З різних пристроїв
 • Після багатьох невдалих спроб

Програми іноді загрожують сторонніми порушеннями безпеки, наприклад масовим витоком паролів. У той момент, коли це станеться, хакер може викрасти необхідну або критичну інформацію про користувача. Потім вони можуть зловживати інформацією, погрожувати їм або взагалі викрасти обліковий запис.

Система виявлення підозрілого входу інформує вас про лихо, яке може статися найближчим часом. Ця програма визначить шаблони поведінки входу, які дещо відрізняються від звичайних входів.

Деякі програми використовують ботів, які вивчають незвичайні швидкості під час спроб входу. У цей момент їм може бути заблоковано вхід, і ви отримаєте сповіщення. Крім того, їх можуть попросити виконати додаткові кроки, такі як підтвердження електронної пошти, виклик МЗС і код, надісланий на зареєстрований номер мобільного телефону.

Чому важливо запровадити виявлення підозрілих входів?

Безпека є головною проблемою на ринку SaaS. У сучасному сценарії багато хто використовує продукти SaaS для різних цілей у повсякденному житті. Тим не менш, кожен прагне безпеки, незалежно від того, чи йдеться про логіни для платежів, як-от надання даних картки, адреси, номерів телефонів тощо, або дані для входу, як-от імена користувачів чи паролі.

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

Якщо ви не забезпечуєте безпеку у своєму продукті SaaS, дані користувача можуть бути зламані або використані. У результаті вашим клієнтам буде важко довіряти вам.

Ось чому, якщо ви керуєте бізнесом із продуктами SaaS, ви повинні зробити свої заходи безпеки конкретними, щоб ваші клієнти довіряли вам і вашому бізнесу свою особисту інформацію. Ви щодня маєте справу з масивними даними клієнтів, тому інструкції та системи безпеки також гарантуватимуть безпеку даних кожного клієнта.

Впровадження безпечного рішення, як-от виявлення підозрілих входів, може бути ефективним у вашому продукті чи службі SaaS, щоб запропонувати вищий рівень безпеки для даних ваших клієнтів і гарантувати, що ніхто не зможе використовувати їх або загрожувати користувачам.

Як це допомагає користувачам залишатися в безпеці?

У сьогоднішньому напруженому графіку кожен шукає зручну операцію. Люди щодня користуються веб-сайтами та програмами, зокрема Gmail, Snapchat, Instagram, Facebook, Amazon, Flipkart, eBay, інструментами підвищення продуктивності, управління часом та багатьма іншими.

Використання API виявлення підозрілих входів, наприклад Zenlogin, гарантує безпеку даних користувачів. І навіть якщо станеться щось підозріле, це може сповістити вас про необхідність швидко вжити заходів і захистити облікові записи та дані ваших користувачів.

Безпечний вхід дозволяє користувачам автентифікувати свій вхід за допомогою різних механізмів автентифікації. Користувачі отримуватимуть сповіщення або сповіщення, коли хтось намагатиметься ввійти в їхній обліковий запис з іншого пристрою, незвичних місць тощо.

Виявлення підозрілого входу допоможе вам захистити вашу інформацію під час входу. Щойно ви отримаєте сповіщення, він готовий надати вам кілька кроків, щоб ви могли миттєво захистити обліковий запис без будь-яких помилок чи труднощів.

Приклади сповіщень про вхід:

Ви отримуватимете електронні листи або SMS-повідомлення про підозрілу активність, наприклад:

 • Отримання сповіщення, коли хтось намагається змінити ваш пароль
 • Запит таємного запитання під час входу, якщо ваш логін сумнівний
 • Отримання електронного листа, пов’язаного з обліковим записом, при введенні того самого в поле
 • Отримання сповіщення на тій самій сторінці під час входу, якщо введено неправильне ім’я користувача чи пароль
 • Отримання SMS-сповіщень із такої служби, як Gmail, на ваш мобільний телефон із проханням ввести так чи ні або надіслати SMS-код для підтвердження

Коли відбувається незвичайний вхід із нового пристрою чи місця, користувачі повинні захистити обліковий запис, якщо вони не виконують цю дію.

Але як?

Під час входу в будь-яку програму користувачі повинні ретельно перевірити її функції безпеки та прочитати політику конфіденційності. Переконайтеся, що програма піклується про ваші облікові дані для входу.

Для безпечного входу користувачі можуть виконати кілька кроків на індивідуальному рівні:

 • Створення складних і довгих паролів з використанням великих, маленьких літер, спеціальних символів, цифр тощо.
 • Використання складного імені користувача, а не очевидного
 • Ніколи не ділиться основними обліковими даними
 • Використання різних паролів для різних дій
 • Уникайте надання особистої інформації.
  Як швидко створити нотатку на iPhone або iPad

Користувачі можуть виконати наведені вище дії, щоб зменшити ймовірність загроз у своїх облікових записах. Але що, якщо ви зможете посилити свій продукт або програмне забезпечення SaaS з нуля?

Це додасть додатковий рівень безпеки вашому програмному забезпеченню, а поверхня загрози ще більше звузиться. Ви можете зробити це за допомогою чудового рішення для виявлення підозрілих входів.

На ринку їх багато, але вам потрібно переконатися, що ви використовуєте найкраще програмне забезпечення для безпеки ваших користувачів. Надійний API для виявлення підозрілих входів розроблений Zenlogin. Давайте подивимося, як це може допомогти вам захистити ваше програмне забезпечення.

Чим Zenlogin може допомогти?

Zenlogin забезпечує безпеку за допомогою API виявлення підозрілих входів. Він може надсилати швидкі сповіщення електронною поштою користувачам у разі виявлення підозрілої активності входу. Це забезпечує швидкий спосіб додати рівень безпеки до ваших продуктів і програмного забезпечення SaaS.

Zenlogin може допомогти забезпечити душевний спокій розробникам, менеджерам із продуктів, засновникам та іншим зацікавленим сторонам, гарантуючи, що їхні користувачі використовують безпечне програмне забезпечення та що їхні дані не будуть скомпрометовані.

Використання API виявлення підозрілих входів Zenlogin знімає накладні витрати на власну розробку системи безпеки. Zenlogin піклується про виявлення підозрілих входів і сповіщає користувачів електронною поштою.

Які особливості та переваги Zenlogin?

Ось деякі з важливих функцій і переваг Zenlogin, які можуть допомогти вашому програмному забезпеченню залишатися в безпеці, щоб користувачі могли вам довіряти.

Легко для розробників

Zenlogin дозволяє розробникам легко інтегрувати його у ваш програмний продукт. Він також постачається з попередньо встановленими інтервалами чутливості та заздалегідь створеними сповіщеннями електронною поштою. Це економить багато часу для ваших розробників, тому вони сприяють інноваціям.

Регулятори чутливості

Zenlogin дає вам кращий контроль над подіями, коли користувач отримує сповіщення про підозрілі спроби входу. Це ще більше підвищить довіру ваших користувачів до вашого продукту та бренду.

Преміальна безпека

Zenlogin розроблено для забезпечення преміум безпеки. Це гарантує найпростіший спосіб підвищити безпеку вашої програми, служби чи веб-сайту. Вони використовують новітні технології безпеки для підвищення рівня захисту. Рішення безпеки захищає всі дані всередині програми та запобігає зловживанню хакерами чи доступу до них.

Інтеграція карти

Вони дозволяють інтегрувати красиві карти в сповіщення електронною поштою. Це дозволяє користувачам швидко візуалізувати, чи є їхній обліковий запис під загрозою чи зламано.

Детальні журнали

Ви можете відстежувати всі підозрілі спроби входу в облікові записи користувачів і реєструвати їх в одному місці в Zenlogin. Він міститиме всі необхідні відомості, які ви хочете відстежувати, щоб допомогти забезпечити більш безпечну програму для ваших користувачів.

Спеціальні правила

Zenlogin дозволяє визначити деякі конкретні правила та дозволити вашій команді негайно отримувати сповіщення про підозрілу спробу входу в їхні облікові записи.

  Додайте карту до автономних областей на Google Maps і використовуйте її, коли немає Інтернету

Швидке налаштування

Zenlogin легко та швидко налаштувати для кожної кінцевої точки за лічені хвилини. Таким чином, це економить багато вашого часу та енергії. Ви можете почати використовувати його, вставивши кілька рядків коду, написаного на Curl, PHP, Python, Ruby або Node.js.

Крім усього цього, Zenlogin пропонує преміум-підтримку викликів, не зберігає особисту інформацію та прості сповіщення електронною поштою.

Як працює Zenlogin?

Ви можете створити першокласний захист для своїх програм за лічені хвилини за допомогою API виявлення підозрілих входів Zenlogin за кілька простих кроків. Ось як працює Zenlogin.

1. Вставте фрагмент коду

Для початку все, що вам потрібно зробити, це вставити менший фрагмент коду. Zenlogin підтримує всі основні серверні мови, такі як PHP, Python, Node.js, Ruby, Curl тощо.

2. Налаштуйте рівень безпеки

Виберіть рівень чутливості для виявлення підозрілого входу. Для цього ви отримаєте електронний лист із деякими полями, які потрібно заповнити. Виходячи з цього, ваш рівень безпеки буде налаштовано відповідно до потреб вашого бізнесу та бази користувачів.

3. Захистіть користувачів

Вищезазначене дозволить інтегрувати API виявлення підозрілого входу Zenlogin у вашу програму, сайт або служби. Далі API почне відстежувати вхід і сповіщатиме, коли щось буде виглядати підозрілим. Ви також можете почати відстежувати всі підозрілі дії та вдосконалювати свій продукт.

Ось приклад електронного сповіщення.

Ціноутворення

На момент написання цієї статті Zenlogin має два тарифні плани, які підходять для різних компаній.

 • Безкоштовно: цей план назавжди безкоштовний, якщо у вас менше 5000 запитів на місяць, і дозволяє надсилати 500 сповіщень електронною поштою на місяць.
 • Професіонали: це платний план, вартість якого становить 49 доларів США на місяць. Він дозволяє надсилати 25 тисяч запитів на місяць і 2500 електронних листів для входу на місяць, а також преміум-функції, такі як докладні журнали, інтеграція карт, спеціальні правила, можливість видалення бренду тощо.

Крім того, ви можете безкоштовно спробувати план Pro протягом 30 днів і вирішити, чи підходить він для вашого бізнесу чи ні.

Висновок 👩‍💻

Онлайн-світ пропонує багато можливостей, зручностей і опцій, які полегшують наше життя. Але це також включає ризики та небезпеки.

Тому компанії SaaS повинні захистити свої програмні продукти/послуги та користувачів від крадіжки даних шляхом впровадження безпечних технологій, таких як рішення для виявлення підозрілих входів, як-от Zenlogin.