Як вирішити проблеми із зарядкою в iOS 15

iOS 15 випущена минулого місяця. Як і більшість оновлень iOS, користувачі масово встановлювали оновлення. Для більшості користувачів оновлення пройшло гладко, але деякі користувачі мають проблеми із зарядкою своїх пристроїв. Ця помилка стосується як користувачів iOS, тобто користувачів iPhone, так і користувачів iPadOS, тобто користувачів iPad.

проблеми із зарядкою iOS 15

Проблеми із зарядкою iOS 15

Проблеми із зарядкою на iOS 15 проявляються наступними різними способами.

Пристрій не вмикається після годин зарядки
Пристрій не заряджається через кабель
Поганий термін служби акумулятора

Пристрій не вмикається після годин зарядки

Якщо ваш пристрій не заряджається після оновлення пристрою до iPadOS 15 або iOS 15, спробуйте виконати наведені нижче виправлення.

  3 функції Android, які (ймовірно) ніколи не з’являться на iOS

Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний кабель Apple і зарядний пристрій. Оновлення могло спричинити проблеми з кабелями сторонніх розробників. Завжди корисно використовувати оригінальний кабель і зарядний пристрій.
Перевірте джерело живлення: якщо ви використовуєте пряму розетку, перевірте, чи не ослаблена вона, і спробуйте переключитися на іншу. Якщо ви заряджаєте пристрій, під’єднавши його до порту USB на комп’ютері, перейдіть на інший порт або перейдіть на пряме джерело живлення.
Очистіть свій порт; якщо порт забруднений (може забитися пилом), це може заважати зарядці. Почистіть його дуже м’якою щіткою.
Якщо ви користуєтеся системою Windows, відкрийте iTunes, а потім підключіть iPhone до системи. У macOS переконайтеся, що Finder відкритий, а потім підключіть iPhone до свого Mac. Телефон увімкнеться.

  Який найкращий антивірус для iOS?

Пристрій не заряджається

Якщо ваш пристрій не заряджається, але він все ще увімкнений, тобто у вас залишився заряд, виконайте ці виправлення.

Перезавантажте пристрій; натисніть кнопку збільшення та зменшення гучності, а потім утримуйте кнопку живлення/сну. Посуньте повзунок живлення, щоб вимкнути телефон. Підключіть телефон до джерела живлення та дайте йому увімкнутися. Він повинен почати нормально заряджатися.
Спробуйте скинути телефон до заводських налаштувань, але спочатку переконайтеся, що у вас є резервна копія всього. Скидання до заводських налаштувань призведе до видалення всіх даних на телефоні. Відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до Загальні> Передача або скидання iPhone> Скидання. Виберіть Стерти весь вміст і налаштування.
Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний кабель Apple і оригінальний штекер для зарядки.

  Отримайте популярний центр керування iOS на Mac OS X [Paid]

Поганий термін служби акумулятора

Багато користувачів скаржилися на занадто швидке розрядження акумулятора їхнього телефону. Найпростішим рішенням є оновлення до останньої версії iOS. У iOS 15 були проблеми з розрядженням акумулятора, але в iOS 15.1 цієї проблеми немає.

Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.
Перейдіть до Загальні>Оновлення програмного забезпечення.
Встановіть останнє оновлення.

Висновок

Проблема розрядження акумулятора є більш поширеною проблемою. Здається, це впливає на користувачів старих моделей iPhone. Ті, хто має iPhone 13, здається, не відчувають цього особливо. Оновлення до останньої версії iOS повинно вирішити більшість проблем. Якщо ваш телефон не включається, краще віднести його на ремонт і перевірку.