Як виправити цикл оновлення Microsoft Store в Windows 10

Microsoft Store не є найстабільнішим додатком у Windows 10. Він не аварійно завершує роботу, але завантаження часто зависають, програми відмовляються встановлювати або оновлювати. Іноді Microsoft Store не виходить за межі початкового екрана. Існує кілька основних виправлень для цих загальних проблем, таких як видалення та повторне встановлення програми. Однією досить новою проблемою, яка поки що не задокументована, є цикл оновлення Microsoft Store.

Ця проблема виникає під час спроби завантажити програму. Магазин завантажиться ідеально, ви зможете шукати програми, але коли ви натиснете кнопку «Отримати», сторінка програми оновиться. Завантаження ніколи не починається. Щоразу, коли ви натискаєте кнопку Отримати, сторінка оновлюється.

Це відбувається знову і знову, і знову. Ось кілька виправлень.

Скиньте Microsoft Store

Переконайтеся, що програма Microsoft Store не відкрита. Відкрийте вікно запуску Windows за допомогою комбінації клавіш Win+R. Введіть наступне та натисніть Enter.

WSReset.exe

Відкриється вікно командного рядка. Через деякий час вікно закриється самостійно і відкриється додаток Microsoft Store. Дайте йому принаймні десять хвилин, щоб закінчити.

Це спрацювало для мене, колись. Потім Microsoft Store повернувся до свого циклу.

Видаліть та перевстановіть додаток

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Виберіть Microsoft Store зі списку програм і натисніть Додаткові параметри.

На наступному екрані прокрутіть вниз і натисніть кнопку Скинути. Це призведе до видалення та перевстановлення програми у вашій системі. Дайте йому трохи часу для завершення.

Вийти з магазину

Натисніть ескіз свого профілю у верхньому правому куті. Виберіть опцію Вийти. Відразу після цього завантажте програму, і вона попросить вас увійти та ввести свій PIN-код, а потім і пароль, щоб підтвердити, що це дійсно ви. Це те, що нарешті виправило цикл оновлення Microsoft Store для мене.

Після цього ви зможете завантажувати програми.

Ця проблема може бути пов’язана або не пов’язана з оновленням Windows 10 квітня. Microsoft Store працював нормально кілька днів, а потім виникла ця проблема. Зазвичай так працюють такі помилки, але з додатком Microsoft Store завжди були проблеми. Можливо, ця проблема може виникнути в будь-якій іншій версії Windows 10 або, можливо, навіть у Windows 8/8.1, тому одне з цих виправлень може виправити її.