Як виправити помилку Steam «Файли не пройшли перевірку та будуть повторно отримані»

| | 0 Comments| 7:49 AM
Categories:

У Steam для Windows є корисний інструмент, який може перевірити цілісність файлів гри, щоб переконатися, що всі вони там і в хорошому стані. Це дозволяє легко виправляти збої та проблеми з продуктивністю ігор, встановлених через Steam.

Але що, якщо під час перевірки файлів гри Steam каже: «Файли не пройшли перевірку та будуть отримані повторно»? Ось кілька способів вирішити цю проблему.

Якщо ви розчаровуєтеся через ту саму помилку, ось кілька кроків, які допоможуть вам її швидко вирішити.

1. Закрийте та знову відкрийте Steam

Steam, як і будь-яка інша програма, час від часу може стикатися з проблемами під час роботи на вашому комп’ютері. У цьому випадку Steam може не перевірити файли навіть після кількох спроб. Ви можете почати з повного закриття клієнта Steam і повторного його відкриття, щоб побачити, чи це вирішить проблему.

  6 найкращих програм аналізатора Wi-Fi для мереж малого та середнього бізнесу

Натисніть Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань. На вкладці «Процеси» клацніть правою кнопкою миші на Steam і виберіть у контекстному меню опцію «Завершити завдання». Після цього знову відкрийте Steam за допомогою меню пошуку.

2. Перевірте цілісність ігрових файлів

Після перезапуску Steam на комп’ютері доцільно ще раз перевірити цілісність ігрових файлів і перевірити, чи все ще виникає помилка «Не вдалося перевірити файли та буде повторно отримано».

Щоб перевірити цілісність файлів гри в Steam:

 • Запустіть Steam і натисніть вкладку «Бібліотека» вгорі.
 • Клацніть правою кнопкою миші проблемну гру та виберіть «Властивості».
 • Виберіть Локальні файли на лівій панелі.
 • Натисніть кнопку Перевірити цілісність файлів гри.
 • 3. Від’єднайте ігровий контролер

  Сторонні ігрові контролери, підключені до вашої системи, також можуть порушувати процеси Steam і призводити до таких помилок. Зазвичай це трапляється, коли ваш ігровий контролер несумісний зі Steam. Спробуйте тимчасово від’єднати контролер і подивіться, чи помилка зникне.

  4. Очистіть кеш завантажень Steam

  Steam може застрягти на помилці «Не вдалося перевірити файли та буде повторно отримано», якщо наявний кеш завантажень пошкоджений або недоступний. У такому випадку вам потрібно буде очистити кеш завантажень Steam на вашому ПК, щоб виправити помилку. Для цього виконайте наведені нижче дії.

    Виправте код помилки Roblox 524
 • Відкрийте Steam на своєму ПК.
 • Натисніть меню Steam у верхньому лівому куті та виберіть «Налаштування».
 • Виберіть Завантаження на лівій бічній панелі.
 • Натисніть кнопку Очистити кеш завантажень праворуч.
 • 5. Вимкніть модифікації гри

  Незважаючи на те, що моди сторонніх розробників можуть допомогти вам додати нові функції до гри, вони не завжди можуть бути надійними. Якщо Steam не може перевірити файли гри, можливо, проблема спричинена одним із ваших модів. Щоб перевірити це, ви можете тимчасово вимкнути всі моди, а потім перезапустити Steam. Якщо це усуне помилку, ви можете повторно ввімкнути режими по одному, щоб визначити той, який викликає проблему.

  6. Запустіть сканування CHKDSK

  Проблеми з диском, на якому зберігається ваша гра Steam, також можуть спричинити такі помилки. Ви можете спробувати запустити сканування CHKDSK, щоб перевірити та виправити диск на наявність пошкоджених секторів і помилок файлової системи.

    4 чат-боти, які люблять ChatGPT, щоб вести людські розмови

  Щоб запустити сканування CHKDSK:

 • Натисніть Win + X, щоб відкрити меню Power User.
 • Виберіть Термінал (Адміністратор) зі списку.
 • Введіть наступну команду та натисніть Enter.
   chkdsk /f /r 

 • Перезавантажте ПК після виконання наведених вище команд, а потім знову спробуйте скористатися Steam.

  7. Видаліть і повторно встановіть Steam

  Можливо, деякі файли основної програми Steam на вашому ПК пошкоджені. Якщо це так, найкращим варіантом буде видалити програму Steam і встановити її повторно. У нас є докладний посібник щодо різних способів видалення програмного забезпечення в Windows. Перегляньте його та скористайтеся потрібним способом видалення Steam.

  Після видалення знову завантажте та інсталюйте програму Steam. Це також одне з потенційних виправлень, якщо режим Big Picture у Steam не працює.

  Відновіть доступ до ігор Steam у Windows

  Якщо Steam не зможе перевірити ваші ігрові файли, у вас можуть виникнути проблеми з грою в улюблені ігри. Сподіваємося, що це більше не так, і застосування наведених вище порад допомогло вирішити помилку Steam «Не вдалося перевірити файли та буде повторно отримано» на вашому комп’ютері з Windows.