Як виправити «помилку Інтернету» у мобільних додатках PUBG

Playerunknown’s Battleground — це гра, яка була випущена в бета-версії в 2017 році. Вона була неймовірно успішною, незважаючи на багато помилок, які переслідували її протягом періоду бета-тестування. Зараз бета-версія гри закінчилася, і вона все ще працює настільки сильно, що зараз є мобільні версії гри, які були випущені цього місяця.

На відміну від настільної версії гри, мобільні ігри не знаходяться в бета-версії, оскільки ми розглядаємо ранні версії, у грі є помилки.

Помилка Інтернету в PUBG – це проблема, яка турбує користувачів iOS і Android. PUBG – це онлайн-гра, що означає, що якщо у вас виникла помилка в Інтернеті, ви не можете грати або отримуєте менший досвід гри.

Основні перевірки

Помилка Інтернету в мобільних програмах PUGB в основному означає, що ви не можете підключитися до серверів, до яких потрібно підключитися, щоб грати в гру. Перед виконанням виправлення переконайтеся, що;

Ваше інтернет-з’єднання працює, і воно стабільне.
Ваша швидкість Інтернету та пінг є досить хорошими, щоб грати в багатокористувацьку онлайн-ігри.
Ви не використовуєте свою мобільну мережу для гри, оскільки це спричиняє проблеми на пристроях Android, а помилка також може з’являтися на iOS.

Змінити DNS

Помилка Інтернету на мобільному пристрої PUGB пов’язана з DNS-сервером, який використовує ваш провайдер. З якоїсь причини у нього виникають проблеми з підключенням до ігрових серверів. Рішення полягає у використанні іншого DNS-сервера. Ви можете використовувати Google DNS або Open DNS, обидва безкоштовні. Зміна DNS на мобільному пристрої досить проста.

  Як грати в PUBG Mobile на Windows 10

Google DNS

8.8.8.8

8.8.4.4

OpenDNS

208.67.222.123

208.67.220.123

iOS

Відкрийте програму Налаштування та торкніться WiFi. Торкніться мережі WiFi, до якої ви підключені. Прокрутіть вниз, де написано Налаштувати DNS. На екрані Налаштувати DNS виберіть Вручну та торкніться Додати сервер. Введіть адресу для Google DNS або OpenDNS.

Android

Ці інструкції стосуються Android Oreo. Відкрийте програми «Налаштування» та перейдіть до розділу WiFi і мережа. Торкніться мережі, до якої ви підключені. Потім натисніть і утримуйте назву мережі WiFi. Не торкайтеся значка замка поруч.

При довгому натисканні на з’єднання з’являється меню. Виберіть Змінити мережу. Введіть пароль для мережі та натисніть Додаткові параметри.

  Як керувати налаштуваннями графіки в PUBG для Android

Прокрутіть униз Додаткові параметри, поки не знайдете поле Параметри IP. Торкніться його та замініть DHCP на статичний. Далі прокрутіть вниз, де ви побачите параметри DNS 1 і DNS 2. Тут введіть адресу DNS-сервера, який ви хочете використовувати.

Для більшої міри перезавантажте пристрій, і помилка Інтернету в PUBG зникне.