techukraine.net techukraine.net Як виправити «Помилка під час читання запису на iPhone» на iTunes

Як виправити «Помилка під час читання запису на iPhone» на iTunes

| | 0 Comments| 11:02 AM
Categories:

Помилки iTunes ніколи не приносять задоволення. Вони є загальними, дають мало пояснень щодо того, що не так, і часто однакове або подібне повідомлення про помилку відображається для широкого спектру проблем. Одна помилка, яку ви можете побачити в iTunes, коли ви намагаєтеся відновити свій iPhone з резервної копії, — iTunes не зміг відновити iPhone, оскільки сталася помилка під час читання з iPhone або запису на нього.

Під час читання запису на iPhone сталася помилка

Помилка говорить про те, що є проблема з доступом до пристрою та записом на нього даних. Більшість користувачів можуть подумати, що це пов’язано з заблокованим телефоном або іншим паролем або паролем, який потрібно ввести. Це не так. Більшість випадків, коли ви отримуєте цю помилку під час відновлення, через те, що у вас вичерпано місце на диску. Рішення – звільнити місце на диску.

  Чи насправді погано мати 100 відкритих вкладок браузера?

Перше питання полягає в тому, скільки місця на диску потрібно мати, щоб відновити iPhone. Хороше практичне правило — мати стільки вільного місця, скільки розмір вашої резервної копії, плюс 1 Гб. Наприклад, якщо ваша резервна копія становить 8 ГБ, у вас повинно бути 9 ГБ вільного місця на диску.

Звільніть це місце, якщо можете. Одним із місць, куди можна перейти, щоб видалити файли, є папка MobileSync, створена iTunes.

Тут використовуйте дати, щоб визначити, з якої папки є резервна копія, з якої потрібно відновити. Рекомендується перемістити інші папки на зовнішній диск, якщо ви переживаєте, що не визначили правильні резервні копії, але якщо ви впевнені, ви також можете видалити їх.

  Як створити потік з нуля

MobileSync на Windows 10

C:UsersfatiwAppleMobileSyncBackup

MobileSync на macOS

~/Library/Application Support/Mobile Sync/Backup

На знімку екрана нижче папка, створена 20 вересня 2018 року о 22:33, є резервною копією, до якої збирався відновити iPhone, тому всі інші папки були видалені.

Підключіть свій iPhone, а потім почніть процес відновлення. Перегляньте цю саму папку, і ви побачите, що під час процесу відновлення тут буде створена інша папка. Дозвольте йому виконати відновлення та не переміщуйте та не видаляйте нову папку, доки ваш телефон знову не запрацює.

Після успішного відновлення вашого iPhone ви можете видалити папку, яка не містить резервної копії. Якщо ви перевірите місце на диску, ви побачите, що папка зайняла значний обсяг місця.

  Як налаштувати щогодинні повторювані нагадування на iPhone та iPad

Зазвичай це не є проблемою, якщо у вас немає SSD, що зазвичай означає, що у вас залишається менше вільного місця, тому виникає помилка.