Як виправити білі ескізи фотографій в оновленні Windows 10 Creators

Корпорація Майкрософт ще не встигла додавати оновлення, не порушуючи нічого. Надійшло оновлення Creators Update, яке має власний набір проблем і неповних функцій. Як і передбачалося, все зламалося. Для деяких користувачів знову з’являються проблеми, з якими вони стикалися під час оновлення до Anniversary Update. Для інших є нові проблеми, які потрібно виправити. Однією з проблем, з якою стикаються деякі користувачі, є білі ескізи фотографій. Коли ви відкриваєте папку з фотографіями, мініатюра має відображати попередній перегляд зображення або піктограму для пов’язаної з ним програми. Ця помилка запобігає відображенню ескізу. Все, що ви бачите, це білий файл, ніби з ним не пов’язана програма. Ось як ви можете виправити білі ескізи фотографій у Windows 10 Creators Update.

Є три речі, які ви можете спробувати виправити білі ескізи фотографій у Windows 10 після оновлення Creators. Перше рішення досить просте і займає всього хвилину. Спробуйте, перш ніж спробувати інші два рішення.

Скидання налаштувань програми за замовчуванням

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Виберіть вкладку «Програми за замовчуванням» і прокрутіть до самого низу. Натисніть кнопку «Скинути», щоб скинути налаштування програми за замовчуванням. Відкрийте Провідник файлів і подивіться, чи це вирішило вашу проблему.

Якщо це виправлено, змініть параметри програми за замовчуванням на вибрані програми. Проблема не повинна виникати знову. Коли Windows 10 оновлює ОС, вона скидає програми за замовчуванням. Якщо ви використовували сторонні програми, це скидання призведе до проблем, таких як білі ескізи фотографій. Якщо це не допомогло, спробуйте наступне рішення, щоб виправити білі ескізи фотографій.

Установити значення за замовчуванням за програмою

Якщо скидання налаштувань програми за замовчуванням не виправляє ескізи білих фотографій, спробуйте встановити параметри за замовчуванням для програми. Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Виберіть вкладку «Програми за замовчуванням» і прокрутіть до кінця. Натисніть опцію «Встановити значення за умовчанням за програмою».

Відкриється панель керування, де ви можете встановити програми за замовчуванням. Знайдіть програму «Фотографії» у стовпці ліворуч і виберіть її. Праворуч натисніть опцію «Встановити цю програму за замовчуванням». Перевірте, чи правильно відображаються ваші ескізи чи ні.

Відновити кеш значків

Торкніться Win+R і вставте наступне;

C:Users%username%AppDataLocalMicrosoftWindowsExplorer

Це відкриє Провідник файлів у вищевказаному місці. Видаліть усі файли, які ви бачите тут.

Якщо у вас виникли проблеми з видаленням файлів, запустіть Windows 10 у безпечному режимі, а потім видаліть файли. Коли ви видалите ці файли, з’явиться нова папка під назвою IconcacheToDelete. Після перезавантаження системи ця папка зникне.

Кеш значків тепер видалено. Windows автоматично почне відновлювати його. Коли ви відкриєте папку фотографій, білі ескізи фотографій зникнуть.

Використовуйте середні піктограми

Якщо нічого не допомагає і у вас немає можливості повернутися до ювілейного оновлення, змініть вигляд файлу для відповідної папки. Відкрийте Провідник файлів. Перейдіть до папки фотографій. На стрічці перейдіть на вкладку Перегляд. У групі інструментів «Макет» виберіть параметр «Середні значки».

Користувачі, які перейшли з ювілейного оновлення до оновлення для творців, бачать цю помилку. Ті, хто здійснив чисту інсталяцію Creators Update, не бачать його.