Як вимкнути iCloud в iOS 11

Categories:

Apple змінила спосіб інтеграції iCloud в iOS. Кілька років тому входити в iCloud і виходити з нього було досить просто. Опція була прямо на головному екрані в додатку Налаштування. Проте в iOS 11 все було оновлено. Ваш Apple ID має власні параметри в додатку «Налаштування», а iCloud не знайдено. Хоча Apple трохи наполегливо намагається змусити користувачів входити в iCloud на пристрої iOS, все ще є спосіб вимкнути iCloud в iOS.

Вимкніть iCloud

Відкрийте програму Налаштування та торкніться свого профілю вгорі. На екрані Apple ID торкніться iCloud. Прокрутіть вниз, і ви побачите перемикач для iCloud Drive. Вимкни.

  Вимкнення кнопки «Доступ Siri з дому» повністю вимикає її в iOS 10.2

Далі перегляньте список програм над цим перемикачем. Це програми, які все ще використовують iCloud. Те, що ви вже зробили, – це повернути iCloud Drive. Ще є програми, які використовують iCloud для синхронізації та зберігання даних. Вимкніть доступ до iCloud для кожної з цих програм. Нарешті, вимкніть резервне копіювання iCloud.

Скасувати доступ програми до iClouc

Деякі програми все одно матимуть доступ до iCloud, незважаючи на вимкнення iCloud Drive. Це такі програми, як iMovie або Pages, які зберігають файли в iCloud. Це не стандартні програми, тому вони не відображаються разом із додатками «Фотографії», «Контакти», «Нотатки» тощо на екрані Apple ID.

На жаль, немає способу отримати повний список усіх програм, які використовують iCloud. Вам потрібно буде переглянути кожну програму в програмі «Налаштування» та перевірити, чи вона синхронізується через iCloud. Програми, які створюють файли, та ігрові програми, швидше за все, використовують iCloud.

  Fused дозволяє об’єднати дві фотографії чи відео в одне дивовижне зображення [iOS]

Щоб скасувати доступ програми до iCloud, відкрийте програму «Налаштування» та торкніться програми, для якої хочете скасувати доступ. У нашому прикладі ми використовували iMovie. На екрані iMovie вимкніть перемикач Завантажити в iCloud.

Слово обережності

Будьте обережні, для яких програм ви вимикаєте iCloud. Деякі програми, як-от iMovie, продовжуватимуть працювати, навіть якщо iCloud вимкнено. Програма просто збереже файли на вашому пристрої. Інші програми, зокрема ігрові, можуть не працювати. Якщо ігровий додаток синхронізується або створює резервну копію вашого прогресу в грі через iCloud, ви можете втратити його, вимкнувши доступ до iCloud.

Apple досить ускладнила відключення iCloud, хоча це може бути пов’язано з глибокою його інтеграцією. Незважаючи на це, iCloud є важливою функціональною функцією iOS, тому будьте обережні, коли ви її вимикаєте.

  Намалюйте фотографії, перш ніж ділитися ними через Facebook Messenger [iOS]