Як вимкнути флеш-повідомлення на iPhone

Попри те, що флеш-повідомлення можуть бути корисними, вони частіше є дратівливими інструментами, які використовуються мережами для просування оголошень користувачам тощо. Більше того, на iPhone ці повідомлення дуже нав’язливі і можуть викликати сильний головний біль. Отже, якщо ви майже закінчили з тим, що ваш оператор засипає ваш телефон миттєвими повідомленнями, не хвилюйтеся, тому що у нас є рішення. Ось як вимкнути флеш-повідомлення в iPhone.

Вимкнути флеш-повідомлення в iPhone (2022)

Незважаючи на те, що дії операторів під час вимкнення флеш-повідомлень на Android дещо відрізняються, кроки, які потрібно виконати на iPhone, значно простіші. Дотримуйтесь, як ми обговорюємо покроковий посібник із вимкнення флеш-повідомлень на iPhone.

  Як вимкнути розумні відповіді в Gmail

Як вимкнути флеш-повідомлення (Airtel, Vodafone Idea, Jio тощо)

  • На своєму iPhone перейдіть у Налаштування -> Мобільні дані -> Програми SIM.

  • Тут ви побачите такі параметри, як “Airtel Now!”, “Airtel Live!”. Залежно від вашого провайдера мережі ви можете побачити різні опції, наприклад «Flash!». Натисніть “Airtel Now!” або “Flash!” якщо ця опція відображається на вашому iPhone.

  • Натисніть «Пуск/Зупинити», а потім натисніть «Зупинити».

Після цього ви отримаєте підтвердження, що флеш-повідомлення для вас вимкнено, і можете бути спокійні.

Що робити, якщо флеш-повідомлення все ще не зникли?

Хоча зазвичай це не відбувається, однак, якщо ви виконали всі наші кроки та отримали підтвердження, а ви все ще отримуєте миттєві повідомлення, це може викликати обурення. Єдине, що ви можете зробити зараз, це зв’язатися зі службою підтримки клієнтів вашого оператора та попросити їх вимкнути для вас флеш-повідомлення.

  Як визначити міжнародні розміри сторінок для друку

Номери служби підтримки клієнтів:

  • Аеротел: 121
  • Ідея Vodafone: 198
  • Reliance Jio: 198
  • BSNL: 1800 180 1503

Легко вимкніть дратівливі флеш-повідомлення на вашому iPhone

Незважаючи на те, що флеш-повідомлення та сповіщення «Ваша SIM-карта відтворила сигнал» на iPhone надзвичайно дратують і обурюють, єдина перевага полягає в тому, що їх, принаймні, легко вимкнути на iPhone. Сподіваємося, ви змогли виконати вказані тут дії, і ви більше не отримуватимете миттєвих повідомлень від свого оператора. Якщо так, зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб вирішити проблему. Отже, ви вимкнули флеш-повідомлення на своєму iPhone? І чи є інший спосіб відключити флеш-повідомлення, який ми повинні включити в нашу статтю? Дайте нам знати в коментарях.

  Як виправити комп'ютер автоматично переходить в BIOS