Як вимкнути сповіщення віджету My Galaxy на телефоні Samsung

Samsung не жартує з вірусом. Середній пристрій Samsung низького та середнього класу має програму Samsung, яка відповідає майже кожній програмі Google, яка постачається з Android. Це добре, якщо ви хочете їх використовувати, але виробник припускає, що ви це робите, і любить наштовхувати їх на користувачів. Один з таких додатків генерує постійні сповіщення з проханням увімкнути для нього віджет. Віджет My Galaxy показує всі види інформації, інформацію, яку зазвичай не хочеться, щоб Samsung збирав для вас.

Вимкнення сповіщень My Galaxy Widget на телефоні Samsung – це не такий простий процес, як він повинен бути. Програма, яка генерує це сповіщення, називається My Galaxy, і ви можете знайти її в ящику програми. Ви можете вимкнути сповіщення для цього додатка в меню Налаштування>Програми (встановлення розташування моєї відмінності залежно від пристрою та версії Android), але це не вимкне сповіщення віджету My Galaxy. Натомість потрібно видалити програму.

  Як покращити використання Gmail

Вимкніть віджет My Galaxy

Перейдіть до ящика програм і знайдіть програму під назвою My Galaxy. Торкніться й утримуйте його, а коли з’явиться опція, видаліть програму. Якщо ви не бачите опції видалення, коли натискаєте й утримуєте програму, можливо, вам доведеться видалити її з програми Налаштування.

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Тут знайдіть список усіх встановлених програм. Торкніться програми My Galaxy, і ви побачите опцію видалення.

На відміну від інших програм, таких як S Secure або Samsung Pay mini, для видалення яких потрібен руту-пристрій, цю програму можна видалити. Якщо ви коли-небудь пропустите цю програму, ви завжди можете завантажити її знову з Google Play Store.

  Як змінити регіон Netflix

Видалення програми My Galaxy не матиме жодних побічних ефектів. Ваш телефон працюватиме як зазвичай. Ця програма марна, і є причина, чому ніхто не встановлює програми Samsung за межами телефонів, які вони виготовляють самостійно. Пам’ятайте, що в першу чергу ви використовуєте телефон Android, і немає жодної важливої ​​функціональності, яку Samsung міг би замінити своїми власними, жахливими програмами, які потребують заряду акумулятора. Можливо, на вашому телефоні відсутні кілька стандартних програм, які користувачі Android кажуть, що телефон Pixel може мати за замовчуванням, але ви можете завантажити їх із магазину Google Play.

Найгірше, якщо ви виявите, що шкідливого програмного забезпечення Samsung занадто багато, або якщо його видалення призводить до втрати функцій, але ви все одно не хочете використовувати програми, подумайте про рутинг свого пристрою.

  Як заблокувати або видалити друзів у WeChat