Як вимкнути регулювання iPhone на iOS 11.3

Наприкінці 2017 року Apple зізналася, що сповільнює роботу вашого iPhone. Це зізнання далося нелегко. Geekbench опублікував детальний контрольний аналіз iPhone, щоб довести, що пристрій сповільнилося. Користувачі iPhone були незадоволені, і Apple відповіла пропозицією заміни батареї iPhone на 2018 рік, яка дозволяє користувачам отримати нову батарею за 29 доларів, а не за 79 доларів, щоб пом’якшити гальмування. Apple також оголосила, що додасть функцію в iOS 11.3, яка дозволить користувачам вимкнути регулювання iPhone. Ця функція доступна в iOS 11 beta 2. Пройде деякий час, перш ніж користувачі стабільної версії iOS 11 отримають це оновлення.

Помилкові уявлення щодо вимкнення регулювання iPhone

Коли Apple вперше оголосила про цю функцію, вона дала трохи подробиць про те, як вона працюватиме. Багато новин, написаних після анонсу, і в очікуванні бета-версії iOS 11 здавалося, що буде перемикач увімкнення/вимкнення, подібно до того, як є перемикач для режиму низької потужності, який дозволяв користувачам вимкнути гальмування iPhone щоразу, коли вони розшукувався. Це не так. Починаючи з iOS 11 beta 2, ви не можете просто вимкнути регулювання iPhone за бажанням. Акумулятор вашого пристрою повинен знизитися до певного рівня, тобто нижче 80%, щоб гальмування вплинуло та було вимкнено.

Троттлінг iPhone

Перш ніж ви зможете вимкнути регулювання iPhone, вам потрібно спочатку визначити, чи регулюється ваш телефон. Ми рекомендували програму, яка могла б перевірити, наскільки сповільнився ваш iPhone, але ця веб-програма корисна, лише якщо у вас iOS 11.2.5 або старіша версія. Це тому, що, оновивши свій iPhone до iOS 11, ви помітите значне покращення швидкості вашого пристрою. Результати програми все ще можуть бути актуальними, але лише якщо ваш телефон сповільнюється.

Це випадковий доказ, але на нашому власному тестовому пристрої веб-додаток SlowApple повідомив, що iPhone 6 під керуванням iOS 11.2.1 знадобилося трохи більше 11 секунд, щоб завершити тест на швидкість. Коли той же пристрій було оновлено до iOS 11 beta 1, це зайняло трохи більше 8 секунд. Покращення було очевидним під час використання пристрою. Однак батарея цього конкретного телефону була на 88% здоров’я, що досить вражаюче для 3-річного пристрою.

Сказане, ось як виглядає функція регулювання в iOS 11. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Акумулятор. Тут є нова опція під назвою «Здоров’я батареї» (бета-версія). Торкніться його, і в розділі «Максимальна ємність» ви побачите, як тримається стан вашого акумулятора. Якщо стан акумулятора менше ніж 80%, ви зможете вимкнути регулювання. Якщо він вище цього, ваш iPhone не регулюється. Насправді, ймовірно, він працює на Peak Performance.

Ємність акумулятора менше 80%

Якщо ємність акумулятора менше 80%, ви побачите повідомлення про те, що заряд акумулятора вашого пристрою погіршився, а функції керування продуктивністю ввімкнено. Саме ці функції гальмують ваш пристрій. Ви побачите це повідомлення в розділі «Пікова продуктивність», а під ним буде посилання «Вимкнути». Якщо ви торкнетеся цього посилання, регулювання буде вимкнено.

Майте на увазі, що ви не можете знову ввімкнути регулювання за бажанням. Якщо ваш телефон несподівано вимкнеться після вимкнення регулювання, iOS 11 знову ввімкне регулювання. Поза цим сценарієм користувач не може контролювати, коли ввімкнено регулювання.

Швидкість iPhone з вимкненим регулюванням

Якщо ви вимкнете регулювання iPhone, ваш iPhone не працюватиме так швидко, як коли ви його отримали. Він буде швидше, ніж був раніше, але він не повернеться до тієї швидкості, на якій працював, коли був абсолютно новим. Якщо ваш акумулятор зношений, ви можете замінити його в Apple. Якщо він не знецінився, оновлення до iOS 11 зробить пристрій настільки швидким, наскільки це можливо. Придбання нової батареї не матиме великої різниці, однак, якщо ви можете, вам все одно доведеться придбати нову батарею.

Новий акумулятор буде, ну новий. У наступні роки, якщо ви не оновлюєте свій iPhone, новий акумулятор забезпечить максимальну продуктивність якомога довше. Пам’ятайте, що програма заміни батареї за 29 доларів США закінчиться в 2019 році, і тоді новий акумулятор буде коштувати 79 доларів. Якщо можете, придбайте новий акумулятор.