Як вимкнути показ сповіщень для веб-сайтів

Веб-сайти можуть показувати сповіщення на робочому столі. Це функція, яку підтримують браузери, але самі веб-сайти також повинні додати цю функцію. Прикладами веб-сайтів, які можуть відображати сповіщення на робочому столі, є Facebook і Twitter. Ці сповіщення надсилаються через браузер і відображаються на вашому робочому столі як сповіщення рідної ОС. Веб-сайти не можуть просто почати показувати вам сповіщення. Це залишило б у вас багато сповіщень про спам. Коли ви відвідуєте веб-сайт, який може показувати сповіщення на робочому столі, він запитує, чи хочете ви їх увімкнути. Ви можете заблокувати ці сповіщення, однак деякі веб-сайти, здається, показують сповіщення щоразу, коли ви їх відвідуєте. Ось як ви можете вимкнути сповіщення про відображення для веб-сайтів у Chrome.

Вимкнути підказку «Показувати сповіщення».

Chrome

Відкрийте Chrome і вставте наступне в адресний рядок і натисніть Enter.

chrome://settings/content/notifications

Якщо ви хочете вимкнути сповіщення про показ сповіщень для всіх веб-сайтів, вимкніть перемикач «Запитувати перед надсиланням (рекомендовано)». Це заблокує всі сповіщення з усіх веб-сайтів.

Якщо ви випадково відвідуєте веб-сайт, який відмовляється прийняти «ні» і продовжує показувати підказку, незважаючи на блокування, ви можете додати його до чорного списку в Chrome. На цьому ж екрані подивіться під перемикач, і ви побачите список блокування. Натисніть кнопку Додати та додайте домен до списку блокування.

Ви також можете занести домени в білий список, тобто дозволити деяким веб-сайтам показувати вам сповіщення. Для цього прокрутіть список заблокованих до списку дозволів. Тут ви побачите ще одну кнопку «Додати». Натисніть його та введіть домен, для якого ви хочете дозволити сповіщення. Ви можете дозволити весь домен або одну сторінку. Тобі вирішувати.

Firefox

У Firefox вставте наступне в адресний рядок і натисніть клавішу Enter.

about:config

Прийміть попередження, а потім вставте наступне в рядок пошуку на сторінці налаштувань;

dom.webnotifications.enabled

Двічі клацніть його, щоб встановити значення False, і перезапустіть браузер для повної міри. Це призведе до повного вимкнення сповіщень. На жаль, остання версія Firefox більше не дозволяє вручну відображати сповіщення для веб-сайтів у чорному списку, однак, якщо у вас увімкнено сповіщення, ви можете вибрати опцію «Ніколи не показувати», щоб занести веб-сайт у чорний список. Щоразу, коли ви знову відвідуєте його, він більше не проситиме показувати вам сповіщення. Ви не можете додавати веб-сайти в білий список, однак ви можете легко видалити веб-сайт із чорного списку за допомогою параметрів Firefox.