techukraine.net Windows Як вимкнути певні клавіші на клавіатурі в Windows 10

Як вимкнути певні клавіші на клавіатурі в Windows 10

| | 0 Comments| 5:15 PM
Categories:

Отже, у вас є клавіша на клавіатурі Windows, яка, на вашу думку, більше вам не потрібна, але іноді ви все одно натискаєте її помилково.

Або, можливо, клавіша просто застрягла в клавіатурі і більше не працює. Простий спосіб вирішити такі проблеми з клавішами клавіатури – повністю вимкнути певну клавішу. Не хвилюйтеся, оскільки це не буде постійним; Ви завжди можете ввімкнути його, коли вам знову знадобиться ключ.

Тут ми розглянули найпростіші способи вимкнути певну клавішу клавіатури без будь-яких проблем. Почнемо негайно…

1. Використовуйте програму KeyTweak

Існує багато способів відключити клавіатуру Windows. Однак, якщо ви хочете позбутися лише певних ключів, вам доведеться покладатися на спеціальні інструменти для вашої Windows.

Одним із таких безкоштовних інструментів є KeyTweak, який дозволяє вимкнути будь-яку конкретну клавішу клавіатури Windows. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати певну клавішу, а потім вимкнути її.

  Як додати власне повідомлення на екрані блокування в Windows 10

Щоб розпочати, виконайте наведені нижче дії.

 • Завантажте та запустіть KeyTweak.
 • Виберіть клавішу, яку потрібно вимкнути.
 • У розділі «Керування клавіатурою» виберіть «Вимкнути клавішу».
 • Натисніть Застосувати.
 • Потім вам буде запропоновано перезавантажити комп’ютер Windows, щоб зміни набули чинності. Коли ви знову перезавантажите комп’ютер, ви побачите, що певний ключ було вимкнено у вашій Windows. Крім того, інструмент також може допомогти вам змінити призначення клавіш клавіатури, змінити налаштування тощо. Отже, цей інструмент стане в нагоді кількома способами.

  Завантажити: KeyTweak (Windows)

  Повторне ввімкнення клавіші клавіатури

  Однак, якщо пізніше ви вирішите ввімкнути всі вимкнені клавіші, усе, що вам потрібно зробити, це знову відкрити програму та натиснути «Відновити всі параметри за замовчуванням». Зробіть швидке перезавантаження після цього, і всі ваші ключі знову працюватимуть.

    Як перевірити, чи є у вас застаріле програмне забезпечення UEFI або BIOS у Windows 10

  2. Використовуйте AutoHotkey

  AutoHotkey — це безкоштовна мова сценаріїв, яка використовується для автоматизації повторюваних завдань у Windows 10. Ви також можете використовувати її, щоб вимкнути певну клавішу клавіатури у Windows.

  Спочатку перегляньте список підтримуваних ключів від офіційного AutoHotkey веб-сайт. Якщо ключ, який ви хочете вимкнути, підтримується, завантажте та встановіть AutoHotkey, а потім виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте будь-який хороший текстовий редактор і введіть посилання на ключ, а потім ::return (так, це дві двокрапки). Ви знайдете довідкове ім’я за посиланням вище. Тут, для простоти, ми вимкнемо клавішу Caps Lock.
 • Збережіть цей сценарій (з розширенням .ahk) у легкодоступному місці — можливо, на робочому столі.
 • Двічі клацніть цей щойно створений сценарій.
 • Це запустить сценарій AutoHotKey, і певний ключ буде вимкнено.

    Монітор ПК не переходить у режим сну автоматично (Windows 10)

  Якщо вам знадобиться знову використати цей ключ у майбутньому, вам потрібно буде просто зупинити сценарій AutoHotkey із системного лотка нижче, і ваші налаштування повернуться до нормальних. Для цього клацніть правою кнопкою миші піктограму H на панелі завдань і виберіть Призупинити гарячі клавіші.

  Завантажити: AutoHotkey (безкоштовно)

  Вимкніть клавіші клавіатури Windows 10 як професіонал

  Ось як ви вимикаєте певну клавішу клавіатури на своєму ПК з Windows. Це все, що ми маємо для клавіатур у цьому короткому посібнику.

  Однак це, звичайно, ще не все. Є багато цікавих речей, які можна робити за допомогою клавіатури на ПК. Тому переконайтеся, що ви не припиняєте досліджувати.