Як вимкнути надбудови Outlook для усунення несправностей

Якщо клієнт Outlook починає вести себе дивно, перш за все, що потрібно зробити, це перевірити, чи надбудови викликають проблему. Ось як їх вимкнути, щоб ви могли зрозуміти, чи є вони проблемою.

Що таке надбудови?

Надбудови — це додаткові функції, які створюють постачальники програмного забезпечення, щоб підключити свої програми до Outlook. Ви можете інсталювати надбудови самостійно, відкривши Outlook і натиснувши Домашня сторінка > Отримати надбудови, що відобразить деякі з доступних вам надбудов.

Однак більшість надбудов встановлюються автоматично, коли ви встановлюєте програмне забезпечення на свій комп’ютер. Ви можете ніколи не використовувати надбудови або навіть знати, що вони там, але вони (зазвичай) не є зловмисними програмами чи чимось неприємним. Вони призначені для того, щоб полегшити вам використання продукту. Наприклад, при установці Програма для читання PDF Acrobat від Adobe, він встановлює надбудову Outlook, яка дозволяє створювати PDF-файли з електронних листів.

Зазвичай немає потреби видаляти надбудови, але якщо Outlook починає вести себе дивно — особливо якщо він зависає, виходить з ладу або відмовляється відкриватися — тоді вимкнення надбудов повідомить вам, чи є вони проблемою.

Як вимкнути всі надбудови

Усунення несправностей полягає в тому, щоб знайти причину проблеми. Найкращий спосіб зробити це – поступово звужувати список можливих проблем, поки у вас не залишиться лише причина проблеми. У разі проблем з Outlook це означає вимкнення всіх надбудов і, якщо проблема зникне, знову вмикати надбудови одну за одною, щоб визначити, яка з них спричиняє проблему. Це особливо вірно, якщо Outlook стикається з проблемами під час запуску.

  Як видалити віджети з центру сповіщень на Mac

Найпростіший спосіб вимкнути всі надбудови одночасно – відкрити Outlook у безпечному режимі. Це вимикає всі надбудови, але нічого іншого не змінює, тому якщо одна (або кілька) надбудов спричиняє проблему, все працюватиме, як очікувалося, у безпечному режимі. Існує кілька способів відкрити Outlook у безпечному режимі, залежно від того, яку версію Outlook і яку версію Windows ви використовуєте. Існує кілька методів, які зазвичай повинні працювати в усіх комбінаціях підтримуваних версій Outlook і Windows, але якщо вони не працюють, знайдіть свою конкретну комбінацію в Інтернеті.

Спосіб перший: утримуйте клавішу Ctrl під час запуску Outlook

Це працює незалежно від того, натискаєте ви піктограму на панелі завдань, робочому столі чи в меню Windows. Утримуйте клавішу CTRL на клавіатурі, натискаючи піктограму Outlook (або двічі клацнувши, якщо ваша піктограма знаходиться на робочому столі). З’явиться повідомлення з підтвердженням.

Натисніть «Так», щоб відкрити Outlook у безпечному режимі.

Спосіб другий: скористайтеся діалоговим вікном «Виконати» або меню «Пуск» Windows 10

У Windows 10 натисніть клавішу Windows, а в Windows 7 або 8 натисніть клавішу Windows + R. У Windows 10 це відкриє меню Windows, де ви можете вводити команди безпосередньо, а в Windows 7 або 8 — виконати діалогове вікно, де ви також можете вводити команди запуску. У будь-якому випадку введіть «outlook.exe /safe» (без лапок), а потім натисніть Enter. Це відкриє інструмент вибору профілю.

  Проблема з драйвером USB накопичувача (ВИПРАВЛЕНО)

Виберіть профіль, який ви хочете відкрити (для більшості людей буде лише один профіль Outlook), а потім натисніть «ОК». Це відкриє Outlook у безпечному режимі.

Який би метод ви не вибрали, Outlook буде відкритий у безпечному режимі. Назва програми на панелі заголовка зміниться з «Microsoft Outlook» на «Microsoft Outlook (безпечний режим)».

Усі надбудови будуть вимкнені, КРІМ деяких основних надбудов Microsoft Office. Малоймовірно, що вони можуть бути причиною проблем з Outlook, але ви можете вимкнути їх вручну, коли Outlook буде відкритий. Наступного разу, коли ви відкриєте Outlook як зазвичай (тобто не в безпечному режимі), надбудови будуть знову ввімкнені, якщо ви не вимкнули їх вручну.

Як вимкнути окремі надбудови

Запуск у безпечному режимі покаже вам, чи є проблема одна з ваших надбудов, але якщо ви хочете вимкнути одну надбудову, наприклад, що щойно інстальовано, або основну надбудову Microsoft, яка не вимкнена в Безпечний режим — ви також можете це зробити. Натисніть «Файл» > «Параметри», а потім клацніть категорію «Надбудови» зліва.

Це відкриє розділ Надбудови. Щоб увімкнути або вимкнути надбудови, переконайтеся, що у спадному меню вибрано «Надбудови COM» (це за замовчуванням, тому вам не потрібно його змінювати), а потім натисніть «Перейти».

  Як приховати повідомлення на iPhone

Це відкриє діалогове вікно надбудов COM, де ви можете ввімкнути або вимкнути надбудови.

Увімкнення та вимкнення — це вправа з прапорцем — галочка означає, що надбудова ввімкнена; відсутність галочки означає, що надбудова вимкнена. Щоб вимкнути надбудову, зніміть її, а потім натисніть «ОК».

Важливо: переконайтеся, що ви не натискаєте «Видалити». Це видалить вибрану надбудову, а не вимкне її!

Коли ви повернетеся в меню «Файл» > «Параметри» > «Надбудови», вимкнену надбудову буде видно в розділі вимкнених надбудов.

Надбудова залишатиметься вимкненою, доки ви її знову не ввімкнете. Перевірте, чи не виникає ваша проблема, коли надбудову вимкнено; якщо це так, продовжуйте вимикати свої надбудови одну за одною, поки не знайдете винуватця.

Як увімкнути окремі надбудови

Після того, як ви з’ясували, яка надбудова спричиняє проблему (якщо якась із них є), ви можете знову ввімкнути будь-які інші надбудови, які ви вимкнули. Увімкнути окремі надбудови так само просто, як їх вимкнути: натисніть Файл > Параметри > Надбудови, переконайтеся, що у спадному меню вибрано «Надбудови COM», а потім натисніть «Перейти», щоб відкрити надбудови COM. діалог.

Позначте надбудови, які потрібно ввімкнути, а потім натисніть «ОК». Можливо, вам доведеться перезапустити Outlook, щоб надбудови завантажилися, і, як правило, це добре зробити все одно, щоб переконатися, що все працює правильно.

Ви можете вимикати та вмикати надбудови, коли вирішуєте проблему Outlook. Вони не завжди є причиною, але якщо Outlook працює нормально, а після інсталяції нової надбудови виникає проблема, це гарне місце, щоб почати пошук.