Як використовувати Midjourney Inpainting: покрокове пояснення

| | 0 Comments| 8:29 AM
Categories:

Посібник для початківців з Midjourney Inpainting і як це зробити.

Ніколи б не додумався малювати підказками. Відверто кажучи, ці генеративні платформи штучного інтелекту є живим порятунком для таких, як я, з невисокими навичками пензля.

Не те, щоб я наважувався малювати в минулому або випробувати інструменти з обширного набору Adobe, але мистецтво на основі штучного інтелекту – це просто те, що я шукав. Просто напишіть описи, і вуаля, картинка готова.

Наразі існує лише кілька інструментів, які віддають належне цьому феномену штучного інтелекту, і Midjourney є одним із них.

Цікаво, що вони запропонували безкоштовну пробну версію, доки деякі користувачі не захопилися пригодами, створивши фотографії арешту Трампа та Папи Римського в білій пуховій куртці. Однак Міджоуні стверджує, що причиною припинення пробної версії був величезний наплив користувачів, які бажали безкоштовно випробувати їх генеративний механізм ШІ.

У всякому разі. Я підписався на їхній базовий план, який коштує 10 доларів на місяць, щоб спробувати цей малюнок.

Inpainting: Огляд

Поки що ви можете лише додати текстовий опис, щоб отримати мистецтво штучного інтелекту, і майже не маєте можливості змінювати будь-що всередині зображення, окрім використання сторонніх редакторів зображень.

Цей процес, незважаючи на те, що він здійсненний, займе стільки часу та досвіду, що зробить творців зображень штучного інтелекту здебільшого марними інструментами. Оскільки у 9 із 10 випадків ці мистецькі платформи ШІ першого покоління далекі від досконалості. Наприклад, ви можете отримати певні елементи зображення, які не мають нічого спільного з підказкою.

  10 найкращих камер POE 📷 для чіткого відеоспостереження

У таких і інших випадках користувачі бажали щось, щоб плести свою магію далі, щоб отримати бажаний «шедевр».

Ось тут і з’являється живопис.

У серпні 2023 року Midjourney отримав це бажане доповнення, на яке спільнота художників ШІ сподівалася з моменту його запуску.

Отже, давайте протестуємо його та перевіримо, чи вартий він уваги.

Як використовувати Inpainting у Midjourney?

Крок 1: відкрийте канал Midjounery Discord, введіть /settings і натисніть enter, щоб відкрити панель налаштувань. Увімкніть режим Remix.

Крок 2: Створіть зображення за допомогою будь-якої бажаної підказки та покращте бажаний результат за допомогою вкладок «U».

Крок 3: клацніть «Змінити (регіон)», щоб змінити певну частину масштабованого результату.

Крок 4: відкриється інтерфейс Midjourney Inpainting.

Це надзвичайно простий інструмент. Ви можете просто вибрати предметну область, дати підказку для малювання та натиснути enter.

Завдання Inpainting знову пропонують чотири варіанти, які ви можете налаштувати.

Ось як ви можете використовувати inpainting у Midjourney.

Тепер я перевірю його на кількох підказках і поділюся з вами результатами.

Кожна підказка Midjourney призводить до чотирьох зображень, але я покажу лише (висококласні та) найкращі в цьому експерименті.

Midjourney Inpainting: Hands-On

Підказка 1

An astronaut landing on a planet with its spacecraft in the background.

Inpainting: Зміна фону на густий ліс.

Ми добре розпочали роботу з цим малюнком. Я вибрав усе, крім астронавта, і запропонував перетворити його на дрімучий ліс.

Щоб ви знали, можна вибрати кілька областей. Зокрема, я використав інструмент ласо, щоб симетрично охопити оточення двома частинами, ліворуч і праворуч від астронавта.

Підказка 2

A boy walking on a straight road in torn clothes on what seems to be a deserted Island.

Inpainting: 1. Зміна фону на сучасне місто з хмарочосами навколо. 2. Змусити хлопчика одягнути гарний костюм.

  Отримайте нові навички у 2022 році за допомогою цих програм

Я намагався зберегти хлопчика з другого фото і просто переодягнутися. Однак він постійно виходив з ладу, змушуючи мене накривати все тіло прямокутним інструментом.

Крім того, ви бачите, що друге зображення має деякі проблеми з масштабуванням, через що інші люди виглядають мініатюрними порівняно з хлопчиком, імпортованим із першого зображення.

Підказка 3

A rapper is performing while his crew enthusiastically supports him onstage in an underground setting. photorealism.

Inpainting: зміна його на велику аудиторію, повну захоплених шанувальників репу.

Цей малюнок було найважчим. Навіть після багатьох спроб я не міг знайти нічого з мінімальними шорсткостями.

Підказка 4

high tides surge from the churning sea beneath ominous, dark clouds in the sky. photorealism. --ar 16:9

Inpainting: Почати круїз, борючись із припливами.

Щоб ви знали, –ar 16:9 стосується співвідношення сторін.

Підказка 5

a blue colored bus going towards a tunnel with a old man peaking his head out of one of its window

Фарбування: зміна кольору автобуса на червоний і вимикання його передніх і задніх ліхтарів.

Ще один, який був надто складним, щоб зробити його ідеально. По-перше, я не зміг відобразити в сцені обох, чоловіка, який визирає на вулицю, і автобус, що прямує до тунелю. По-друге, зміна кольору під час малювання повністю замінила автобус.

Підказка 6

a single book with plain white cover is placed upright against the wall.

Inpainting: Спроба помістити людське обличчя на обкладинку книги.

Першою підказкою для малювання були очі, ніс і губи, які повністю пропустили частину «очей». Далі я спробував кілька інших підказок, і лише про сонцезахисні окуляри було варто повідомити.

  21 найкращий веб-сайт, як-от Omegle

Підказка 7

joe biden standing in a full suit

Inpainting: заміна костюма на пограбування чарівника та руки, що тримають чарівну паличку та бургер.

Це мав бути ідеальний рендер, але він вийшов із разючими недоліками. Хоча мантія виглядає нормально, паличка досить незвичайна з верхом, натхненним гамбургерами, і справжній гамбургер, здається, може служити всій команді Байдена.

Загорніть!

Чесно кажучи, вражає, наскільки «пристойно» можна малювати в Midjourney. У нього є свої недоліки, і результати, звичайно, далекі від ідеальних. Тим не менш, це допоможе вам виконати години роботи за лічені хвилини, якщо не секунди. Крім того, ми повинні очікувати серйозних поліпшень з кожним оновленням.

Зображення, які ви бачили вище, були результатами підказок і повторних підказок, які зайняли в мене повний робочий день і більше, поки я не знайшов те, що спрацювало, і перерахував це тут.

Отже, потрібен час, щоб оволодіти цим міні-інструментом для малювання. Але як тільки ви подолаєте цей початковий бар’єр, вам стане легше, і ваші очікування відповідно зміняться.

Особисто я вважаю, що це хороший початок із (великим) простором для вдосконалення. Але це тільки я. 🙃

PS: налаштуйтеся на Midjourney vs. Stable Diffusion vs. Bing Creator, якщо у вас є апетит до битви зі штучним інтелектом.