Як використовувати Microsoft Edge Drop для обміну файлами на телефоні та настільному ПК

Корпорація Майкрософт розпочала тестування Drop, останнього рішення компанії для передачі файлів і нотаток через ваш телефон і робочий стіл за допомогою браузера Edge. Наразі ця функція доступна в збірках Canary Edge, а для зберігання файлів покладається на хмарну службу OneDrive. Читайте далі, щоб дізнатися, як використовувати Microsoft Edge Drop для обміну файлами на пристроях Android, iOS, Windows і Mac.

Використання Microsoft Edge Drop File Sharing (2022)

Що таке Microsoft Edge Drop?

Microsoft Edge Drop — це найновіша функція Edge, яка дозволяє користувачам ділитися та синхронізувати нотатки прямо з браузера Edge. Файли, якими ви ділитеся через Edge Drop, завантажуються до вашого облікового запису OneDrive. За допомогою цієї функції ви можете надсилати файли та отримувати до них доступ з Edge на інших підключених пристроях, якщо вони пов’язані з тим самим обліковим записом Microsoft. Ці підключені пристрої включають як мобільні (Android та iOS), так і ПК (Mac та Windows).

Edge Drop наразі доступний на каналах Canary, а доступність у стабільному каналі очікується зовсім скоро. Ми перевірили цю функцію у версії 104.0.1284.0 у Windows 11, і ось як ви можете спробувати її прямо зараз.

  Як використовувати VLC для перегляду записів камер безпеки

Увімкніть Microsoft Edge Drop на робочому столі

1. Завантажте (відвідайте веб-сайт) і відкрийте Edge Canary на своєму ПК. Потім натисніть значок із трьома горизонтальними точками у верхньому правому куті. Коли з’явиться список параметрів, виберіть «Налаштування» з контекстного меню.

2. Далі перейдіть до налаштувань «Вигляд» з лівої бічної панелі та ввімкніть перемикач «Відкинути».

3. Тепер ви побачите новий значок «Drop» поруч із адресним рядком на панелі інструментів. Ви також можете отримати доступ до цієї функції з розділу «Інші інструменти» контекстного меню з трьома крапками.

Надсилайте файли за допомогою Microsoft Edge Drop

1. Щоб поділитися нотаткою або файлом за допомогою Edge Drop, клацніть піктограму «Drop» на панелі інструментів і натисніть синю кнопку «+» на панелі Drop. Ви можете отримати доступ до надісланих нотаток і файлів із браузера Edge, пов’язаного з тим самим обліковим записом Microsoft.

2. Як ви можете бачити на зображенні нижче, ви можете обмінюватися файлами (зображеннями, відео та документами) та нотатками на підключених пристроях за допомогою Edge Drop.

3. Як згадувалося раніше, Edge Drop пов’язано з вашим обліковим записом OneDrive. Файли, які ви завантажуєте тут, зараховуються до вашого сховища OneDrive. Якщо ви хочете поділитися кількома великими файлами, вам доведеться оновити свій план OneDrive.

  Як встановити Open Snitch на Ubuntu

Отримуйте файли на підключених пристроях за допомогою Edge

Щоб отримати доступ до нотаток і файлів, якими ви поділилися, відкрийте браузер Edge на іншому комп’ютері або мобільному браузері. На своєму смартфоні ви можете отримати доступ до розділу Drop з нижньої навігаційної панелі. На даний момент ця функція також обмежена збіркою Canary для мобільних пристроїв Edge. Давайте подивимося, як це працює:

Примітка. Функція ввімкнена за замовчуванням у браузері Edge на мобільному пристрої, і вам не потрібно вмикати жодних перемикачів, щоб вона працювала.

1. Щоб отримати доступ до Edge Drop, відкрийте браузер Edge на своєму мобільному, торкніться значка з трьома горизонтальними точками внизу та виберіть «Drop».

2. Тепер ви побачите всі зображення, відео та нотатки, якими ви поділилися з ПК. Ви також можете надсилати нові нотатки та файли з телефону на робочий стіл за допомогою текстового поля та меню вкладення файлів.

Альтернатива Microsoft Edge Drop: Clipt

Якщо ви шукаєте альтернативу Edge Drop, ви можете розглянути програму Clipt від OnePlus. Clipt синхронізує вашу історію буфера обміну з підключеними пристроями. Ви також можете використовувати Clipt для надсилання тексту, зображень та інших файлів між вашими пристроями. На відміну від Edge Drop, вам доведеться встановити розширення Google Chrome, щоб використовувати Clipt на робочому столі.

  Як робити кращі фотографії у вашому домі (спалах не потрібен)

Установіть Clipt (розширення Chrome | Android | iOS)

Спробуйте передати доступ до файлів за допомогою Microsoft Edge

Отже, це кроки, необхідні для початку роботи з Drop on Edge. Хоча наразі ця функція обмежена каналом Canary, ми очікуємо, що ця функція з’явиться в стабільному каналі протягом найближчих місяців, можливо, у наступному випуску. Ми вже бачили, як інші браузери, такі як Opera та Firefox, реалізували подібні функції в минулому, але вони не привертали особливої ​​уваги користувачів. Буде цікаво подивитися, чи функція Edge Drop знайде місце в арсеналі користувача чи залишиться нішевою функцією, яку використовують досвідчені користувачі. Говорячи про майбутні функції Edge, ви можете переглянути нашу пов’язану статтю, щоб перевірити службу безпечної мережі Edge, подібну до VPN, нову функцію, яка обіцяє безпечний перегляд у Microsoft Edge.