Як використовувати Microsoft Edge Copilot, щоб знайти кращі пропозиції святкових покупок

| | 0 Comments| 6:30 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Microsoft Copilot — це особистий помічник на основі штучного інтелекту, який допоможе вам у святкових покупках; пошук ідей подарунків, порівняння продуктів і пропозицій тощо.
  • Copilot може порівнювати продукти та створювати таблиці, щоб допомогти вам знайти найкращі пропозиції та отримати найбільшу цінність за свої гроші.
  • Copilot також може узагальнювати відгуки та думки реальних клієнтів, що полегшує прийняття обґрунтованих рішень про покупку. Крім того, він може допомогти в написанні персоналізованих святкових повідомлень, ідей для упаковки подарунків і святкових рецептів.

Чудеса святкового сезону наближаються, і час починати покупки. Але цього року на вашому боці є помічник, який змінює правила гри, і допоможе вам отримати найкращі пропозиції святкових покупок… Microsoft Copilot.

Завдяки потужності передового штучного інтелекту Copilot може допомогти вам пройти через усі аспекти ваших святкових покупок. Copilot може допомогти вам заощадити час і гроші — від визначення того, що купити, до пошуку найкращих місць для їх придбання.

Microsoft Edge взяв концепцію чат-бота, інтегрованого в браузер, і підняв його до рангу персонального помічника. Уявіть усе, про що ви можете попросити особистого помічника в реальному житті (окрім походу по магазинах замість вас), і Copilot зможе це зробити.

Наприклад, святковий шопінг починається зі знайомства з поточними тенденціями подарунків. На щастя, існує багато матеріалів для найкращих ідей різдвяних подарунків, і Copilot може швидко та коротко зібрати ці статті для вас із відповідними підказками.

Як використовувати Copilot для пошуку найкращих святкових пропозицій

Після того, як ви визначитеся, що хочете купувати, другим кроком стане пошук найкращих пропозицій для цих продуктів. Однією з ключових функцій Copilot є можливість порівнювати продукти, саме тому покупки на бічній панелі Edge за допомогою Copilot можуть отримати найкращі доступні пропозиції, прискорюючи процес покупки.

  12 Менеджер паролів з відкритим кодом і комерційний пароль для команд

Однак ціна – це ще не все, оскільки ідея полягає в тому, щоб отримати максимальну цінність за свої гроші. Ось чому Copilot створено, щоб дозволити вам порівнювати продукти прямо на бічній панелі. Крім того, якщо ви порівнюєте багато продуктів одночасно, ви можете попросити Copilot створити таблицю, яка допоможе вам ефективніше порівнювати статистику ваших продуктів.

Як використовувати Copilot для порівняння ключових моментів огляду

Читання відгуків тих, хто має практичний досвід використання певного продукту, є основною частиною процесу покупки. Однак прочитати п’ять різних оглядів для п’яти різних ігрових мишей може бути приголомшливим, і тут Copilot знову стане в нагоді. Copilot може перетворювати довгі огляди на підсумки лише з кількох речень, подібно до підсумків оглядів AI Amazon.

За допомогою Copilot легко порівняти інформацію відгуків. Почніть шукати певний предмет, запустіть Copilot на бічній панелі Edge і попросіть його створити підсумок того, що люди думають про продукт. На відміну від використання Copilot для пошуку конкретних пропозицій, коли ви переглядаєте теоретичну статистику продукту, використання Copliot для підсумкових оглядів надасть вам більш реалістичне уявлення про продукт на основі думок реальних клієнтів.

Хоча технічно працює на тому ж механізмі, що й Copilot для Edge, Копілот для Microsoft Shopping розглядається як окремий інструмент, має інший інтерфейс користувача та інтегрований безпосередньо в Microsoft Store. Розроблений як персональний покупець, він допоможе вам швидко знайти ідеальні подарунки.

  Що таке федеральний податковий кредит на EV і як він працює?

Однак це звучить точно так, як Copilot для Edge може зробити, але є різниця. Copilot для Edge надасть вам ідеї подарунків і посилання на хост-сайти, а Copilot для Microsoft Shopping покаже вам продукти безпосередньо.

Ви навіть можете використовувати загальні підказки, наприклад «найкращі ідеї подарунків для моєї дружини», але це не дасть загальних відповідей на подарунки. Натомість Copilot задає більше запитань, кожне з яких більш конкретне, ніж попереднє, звужуючи ваш можливий вибір подарунків.

Найкраща частина Copilot у Microsoft Shopping полягає в тому, що вам не потрібно використовувати Microsoft Edge; ви також можете використовувати його з Microsoft Store. Однак, незважаючи на це, найкращий досвід користувача можна знайти в браузері Microsoft Edge.

3 способи використання Copilot, щоб полегшити ваш відпускний сезон

Пошук святкових пропозицій і порівняння відгуків полегшать ваші покупки, але Copliot має кілька інших способів, щоб ваш святковий період пройшов гладко.

1. Використовуйте Copilot, щоб створити чудові святкові повідомлення

Персоналізовані подарункові повідомлення є найкращими, оскільки вони повідомляють людині, наскільки ви дбаєте про неї. Але не всі вміють говорити зі словами, і якщо ви плануєте писати сердечні святкові листівки своїми руками, Copilot може допомогти створити теплі та персоналізовані повідомлення.

Звичайно, творчість Copilot поширюється не лише на вітальні листівки. Просто попросіть Copilot написати святкове повідомлення, поясніть, які ваші стосунки з одержувачем (другом, родиною, колегою), згадайте, як ви хочете передати повідомлення (на листівці, кухлі, на індивідуальному предметі одягу тощо). і вкажіть, який тон ви б хотіли отримати для повідомлення (кумедний, романтичний, святковий тощо).

  Як увійти в Amazon Chime

2. Завершіть покупки чудовими ідеями для упаковки подарунків

Коли ви визначитеся, який подарунок купити та найкращу можливу пропозицію, вам залишиться лише подарувати його. Однак презентація — це все, і Copilot може допомогти вам з ідеями для упаковки подарунків.

Подібно до згаданих найкращих статей про подарунки, в Інтернеті є статті та посібники з ідеями упаковки подарунків своїми руками та дизайну бантів. Однак запитайте Copilot, що ви шукаєте (і не бійтеся вдаватися в деталі, такі як стиль, рівень складності чи тему, яку ви намагаєтеся викликати), і він надасть детальні кроки для ідеального подарункова упаковка.

3. Використовуйте Copilot як свою кулінарну книгу на святкову тему

Святковий шопінг – це не лише покупка іграшок, одягу, аксесуарів і гаджетів; це також купівля ласощів і їжі, щоб пізніше перетворити їх на щедрі страви. Що ж, Copilot також може простягнути вам руку допомоги.

З одного боку, ви можете запитати ідеї святкових рецептів, показуючи вам деякі з найпопулярніших рецептів, доступних в Інтернеті. З іншого боку, можливо, ви вже маєте на увазі кілька рецептів, але хочете придбати бракуючих інгредієнтів. У будь-якому випадку Copilot тут, щоб допомогти.

Copilot від Microsoft — необхідний інструмент для покупців у відпустку, пропонуючи поєднання ефективності, персоналізації та зручності. Його передові можливості штучного інтелекту допомагають спростити покупки та гарантують, що пошук ідеальних подарунків для близьких буде більш приємним, ніж забирає багато часу, і кому не потрібна додаткова допомога під час святкового періоду?