Як використовувати функцію затвердження нових учасників у групах WhatsApp

Categories:

Безсумнівно, WhatsApp є найпоширенішим у світі додатком для обміну повідомленнями. І щоб зберегти цю позицію, платформа обміну повідомленнями, що належить Meta, продовжує працювати над покращенням взаємодії з користувачем за допомогою нових функцій або покращеного захисту конфіденційності. Функція групового чату WhatsApp є однією з найбільш використовуваних, оскільки вона дозволяє користувачам зі схожими інтересами підключатися та спілкуватися. Тому WhatsApp представив Спільноти та нарощує нові функції конфіденційності, щоб надати адміністраторам більше контролю над групами. Одна річ, яка хвилює багатьох адміністраторів груп, це те, що будь-хто може приєднатися до групи за допомогою посилання для запрошення. Це серйозна проблема безпеки, оскільки непроханий учасник може завдати шкоди конфіденційності групи. Для боротьби з цією проблемою WhatsApp випустив нове оновлення, яке дозволяє адміністраторам груп краще контролювати тих, хто хоче приєднатися до групи. Тож у цьому посібнику ми пояснили, як використовувати нову функцію «Учасники, що очікують на розгляд», щоб підтверджувати, хто може або не може приєднатися до групи.

Увімкніть функцію схвалення нових учасників у WhatsApp

У цій статті ми поділилися тим, як адміністратори груп можуть увімкнути функцію «Схвалення нових учасників» у групах WhatsApp. Але перед цим ми пояснили, що це за нова функція і чому вона важлива для користувачів.

  Телефонуйте через WhatsApp в ОАЕ та Дубаї

Що таке функція «Схвалення нових учасників» у WhatsApp?

Раніше будь-який користувач із посиланням для запрошення міг приєднатися до групи WhatsApp. Вважалося, що це проблема конфіденційності, оскільки багато груп призначені для інтимних або конфіденційних розмов. Адміністратори повинні мати владу над тим, хто може, а хто не може приєднатися до групи. Нове оновлення WhatsApp зосереджено на цьому аспекті, оскільки було представлено нову функцію «Учасники учасників».

Завдяки цій функції адміністратори групи тепер можуть дозволяти або забороняти будь-кому приєднуватися до розмови. Коли цю функцію ввімкнено, навіть якщо користувач має посилання для запрошення до групи, тепер йому доведеться чекати схвалення від адміністратора групи.

Як увімкнути функцію затвердження нових учасників у групах WhatsApp

Ця нова функція схвалення корисна для адміністраторів груп, оскільки посилання для приєднання іноді діляться онлайн або на платформах соціальних мереж, що призводить до припливу людей. Ця функція допомагає вам відсіяти людей, яких ви не запросили або не бажаєте приєднатися до вашої групи. Ось як його можна ввімкнути:

  Як створити резервну копію повідомлень WhatsApp на iPhone

1. Відкрийте WhatsApp Messenger на телефоні. Торкніться назви групи, для якої потрібно ввімкнути функцію.

2. Тепер торкніться назви групи WhatsApp у верхній частині, щоб відкрити екран «Інформація про групу».

3. Прокрутіть униз екран інформації про групу, доки не знайдете опцію «Параметри групи», і торкніться її.

4. У налаштуваннях групи потрібно ввімкнути опцію «Схвалити нових учасників». За замовчуванням його вимкнено.

5. Натисніть «Схвалити нових учасників» і виберіть опцію «Увімкнути» у спливаючому вікні, щоб увімкнути функцію затвердження адміністратором у WhatsApp.

Примітка. У спливаючому вікні, яке з’явиться, міститься текст: «Якщо ввімкнено, адміністратори мають схвалити всіх, хто хоче приєднатися до групи». Тепер адміністратори групи мають повний контроль над тим, хто може, а хто не може приєднатися до групи.

Як схвалити або відхилити запити на участь у групах WhatsApp

Тепер, коли ви знаєте, як увімкнути параметр «Схвалення нових учасників» у групі WhatsApp, настав час дізнатися, як ця функція працює. Нижче ми детально описуємо, як адміністратори можуть дозволяти або забороняти користувачам приєднуватися до групи WhatsApp.

1. Перш ніж ми подивимося на процес затвердження, давайте швидко подивимося, що бачить користувач, який отримує посилання для запрошення до групи, коли цю функцію ввімкнено. Після натискання кнопки «Приєднатися до групи» ви побачите спливаюче вікно з кнопкою «Запит на приєднання». Він також містить текст – «Адміністратор повинен схвалити ваш запит».

  6 способів надіслати повідомлення WhatsApp без збереження контактного номера

2. Повернувшись до пристрою адміністратора, ви матимете сповіщення «запит, що очікує на розгляд», коли хтось захоче приєднатися до групи за посиланням для запрошення. Торкніться цього сповіщення, щоб переглянути запити. Або торкніться назви групи, щоб перейти до екрана «Інформація про групу», прокрутіть вниз, доки не знайдете опцію «Учасники, що очікують на розгляд», і торкніться її.

3. На наступному екрані ви можете прийняти або відхилити запити учасників, які очікують на розгляд, відповідно до ваших уподобань. І це зроблено. Адміністратори групи WhatsApp тепер повністю контролюють, хто може приєднатися до групи, а хто ні.

Прийняти запит (L) і Відхилити запит (R)

Функція схвалення адміністратором WhatsApp для нових учасників

Отже, ось як адміністратори можуть увімкнути та використовувати абсолютно нову функцію «Схвалення нових учасників», щоб покращити безпеку та конфіденційність групи WhatsApp. Ця функція буде особливо корисною для великих інтелектуальних груп, тих, хто працює над проектами в офісі чи коледжі, і багатьох інших. Якщо ви зацікавлені в ажіотажі ШІ, додавання ChatGPT до WhatsApp також принесе вам велику користь. Крім того, WhatsApp тепер підтримує реакцію емодзі на повідомлення та функцію блокування відбитків пальців для покращеної конфіденційності. Тим не менш, ви адміністратор групи, який уже ввімкнув цю функцію? Розкажіть нам про свій досвід у коментарях нижче.